Podobno na dniach Zieliński w Liverpoolu. Niby się cieszę, lubię klub, a przede wszystkim Kloppa. Boję się jednak, bo konkurencja w pomocy spora, a chyba nikt nie chce, żeby grzał ławę. To wielka nadzieja polskiej piłki, a na ofensywnego pomocnika w prawdziwego zdarzenia czekamy lata. No chyba, że ktoś w L'poolu zwolni miejsce.
Pewnie masz rację, bo słyszałem nie raz o ludziach zachwycających się PESem, a ja momentami miałem ochotę rzucać padem :D Jak by nie patrzeć, większość osób jest ogranych z daną serią od lat i gameplay inny, niż w tej, w którą zwykli grać, może wydać się dziwny, bo jest po prostu inny.
Co do schematów masz rację. Ja jednak od zawsze byłem wierny FIFIE, w tym roku zainstalowałem PES'a, po raz pierwszy chyba od 2008. Strasznie dziwna wydała mi się ta gra, fakt, brameczki padają fajne, ale przeciwników można mijać jak się chce, moi piłkarze nie zawsze robili to, o co ich prosiłem. Generalnie cała gra wydawała mi się mieć niewiele wspólnego z prawdziwą piłką. A najbardziej irytujący byli chyba przeciwnicy, oczekujący w bezruchu na to, co zrobisz, w dość zabawnej, małpiej pozie z łapami szeroko :D Mogę się mylić, bo jednak 8 edycji pominąłem, ale mechanika postaci i samej rozgrywki wygląda, jakby stanęła gdzieś kilka lat temu. Broni się to wszystko jedynie grafiką i widowiskowością niektórych akcji.
Całkiem możliwe, że to jednak po prostu kwestia mojego przyzwyczajenia :)
O ile ten ranking bocznych da się przeżyć, to ranking stoperów wprost tragiczny. Sakho, Luiz... Oczywiście, brak Pique, czy mimo wszystko Ramosa to kpina.
Czepiacie się tych wrzutek, jakby to nie był podstawowy sposób na dostarczanie piłki w pole karne od 100 lat. Działa, czyli nie jest głupie. Zwłaszcza, że ma kto grać u nich głową.
James jest w aż tak tragicznej formie, czy leciał po prostu na sławie z kilku bramek z mundialu? Sam już nie wiem, myślałem, że to materiał na mega gwiazdę, lubię chłopaka, ale aż szkoda patrzeć. Biorąc pod uwagę koszta transferu, tragedia.
Wiadomo, że to co napisałem było lekko przesadzone. Ale nie chodzi tylko o dzisiaj, praktycznie w całym 2016 Ney zawodzi mniej lub bardziej. Lubię go i chciał bym go w zespole, ale jeśli ma grać tak jak dziś czy ogólnie w ostatnich meczach, to za 190 + te hipotetyczne 60 baniek latem można w 100% go zastąpić i uzupełnić braki.
W repce grają na niego i on rządzi, więc zawsze inaczej to wygląda. Chociaż ostatnio i w ojczyźnie na niego narzekali po eliminacyjnych. Ja nie widziałem i nie oceniam.
Pytanie, czy oni będą chcieli go trzymać. Jeśli spadnie, to będzie znaczyło, że nie wykonał zadania. Poza tym, nie wiem jaki on tam ma kontrakt, ale raczej nie mały, a pieniądze po spadku już nie będą takie, jak w PL i trzeba ciąć koszty pewnie.
1
Podobno na dniach Zieliński w Liverpoolu. Niby się cieszę, lubię klub, a przede wszystkim Kloppa. Boję się jednak, bo konkurencja w pomocy spora, a chyba nikt nie chce, żeby grzał ławę. To wielka nadzieja polskiej piłki, a na ofensywnego pomocnika w prawdziwego zdarzenia czekamy lata. No chyba, że ktoś w L'poolu zwolni miejsce.
Jak myślicie, poradzi sobie?
0
Rzadko oglądam, ale jednak za Dudy w formie i Radovica to ta ofensywa wyglądała calkiem fajnie. Dziś po prostu 0 gry.
2
Strejlau jak ciśnie po każdym zagraniu xD
W sumie prawidlowo bo fatalnie się to ogląda...
0
Żeby ich tam nie zdeptali..
0
Pewnie masz rację, bo słyszałem nie raz o ludziach zachwycających się PESem, a ja momentami miałem ochotę rzucać padem :D Jak by nie patrzeć, większość osób jest ogranych z daną serią od lat i gameplay inny, niż w tej, w którą zwykli grać, może wydać się dziwny, bo jest po prostu inny.
2
od paru dni nie działa
0
Co do schematów masz rację. Ja jednak od zawsze byłem wierny FIFIE, w tym roku zainstalowałem PES'a, po raz pierwszy chyba od 2008. Strasznie dziwna wydała mi się ta gra, fakt, brameczki padają fajne, ale przeciwników można mijać jak się chce, moi piłkarze nie zawsze robili to, o co ich prosiłem. Generalnie cała gra wydawała mi się mieć niewiele wspólnego z prawdziwą piłką. A najbardziej irytujący byli chyba przeciwnicy, oczekujący w bezruchu na to, co zrobisz, w dość zabawnej, małpiej pozie z łapami szeroko :D Mogę się mylić, bo jednak 8 edycji pominąłem, ale mechanika postaci i samej rozgrywki wygląda, jakby stanęła gdzieś kilka lat temu. Broni się to wszystko jedynie grafiką i widowiskowością niektórych akcji.
Całkiem możliwe, że to jednak po prostu kwestia mojego przyzwyczajenia :)
13
sugerujesz, że Ronaldo jest kobietą?
0
-,-...
Dzięki
0
Co zrobił Rodrigo?
1
Tak, to on
20
To serio jest lepsze, niż tegoroczna liga mistrzów. Przez 6 minut więcej się działo, niż wczoraj w ciągu 90.
0
Oblak xD
0
Koke 8 podań, najwięcej w zespole. Zatrważające.
1
O ile ten ranking bocznych da się przeżyć, to ranking stoperów wprost tragiczny. Sakho, Luiz... Oczywiście, brak Pique, czy mimo wszystko Ramosa to kpina.
0
Czepiacie się tych wrzutek, jakby to nie był podstawowy sposób na dostarczanie piłki w pole karne od 100 lat. Działa, czyli nie jest głupie. Zwłaszcza, że ma kto grać u nich głową.
0
Fartem było by raczej, gdyby mieli jedną. To było do przewidzenia. Barca musi wygrywać do końca i tyle.
0
A z czego te dośrodkowania, jak nie z gry? Ważne, że działa. U nas nie ma.kto grać głową, to i dośrodkowań mało.
0
James jest w aż tak tragicznej formie, czy leciał po prostu na sławie z kilku bramek z mundialu? Sam już nie wiem, myślałem, że to materiał na mega gwiazdę, lubię chłopaka, ale aż szkoda patrzeć. Biorąc pod uwagę koszta transferu, tragedia.
0
Mówisz o mobilnej? Mam to samo. Zwykle muszę zamknąć kartę i wejść drugi raz, czasami nawet trzeci.
3
2 mecze, 8 goli. Uwielbiam gościa.
0
Bardziej czytelnie się nie dało
3
Sergi nie grał źle, szkoda.
0
Delikatnie mówiąc, to Depor nie za bardzo miało ochotę się bronić w środę :)
0
Wiadomo, że to co napisałem było lekko przesadzone. Ale nie chodzi tylko o dzisiaj, praktycznie w całym 2016 Ney zawodzi mniej lub bardziej. Lubię go i chciał bym go w zespole, ale jeśli ma grać tak jak dziś czy ogólnie w ostatnich meczach, to za 190 + te hipotetyczne 60 baniek latem można w 100% go zastąpić i uzupełnić braki.
0
W repce grają na niego i on rządzi, więc zawsze inaczej to wygląda. Chociaż ostatnio i w ojczyźnie na niego narzekali po eliminacyjnych. Ja nie widziałem i nie oceniam.
0
ja też jakiś czas temu puknął bym się w głowę :)
6
Brał bym te 190 baniek po tym, co dziś widzę. Serio.
1
Pytanie, czy oni będą chcieli go trzymać. Jeśli spadnie, to będzie znaczyło, że nie wykonał zadania. Poza tym, nie wiem jaki on tam ma kontrakt, ale raczej nie mały, a pieniądze po spadku już nie będą takie, jak w PL i trzeba ciąć koszty pewnie.
1
Efekt Rafała.