Nie znam tematu tak dobrze, niemniej cieszyłem się, że będzie Polak w tak silnym zespole. Szkoda mi go troszkę i zastanawiam się po prostu, co z nim dalej będzie.
Myślicie, że Zieliński w końcu gdzieś przejdzie?
Tak podobno wybrzydzał i naciskał na Liverpool, że może zostać z niczym + kibicami, którzy za taką chęć odejścia, troszkę mniej będą go lubić.
Brak flow (każdy niby jakieś tam ma, ale to jest po prostu dukanie do bitów). Same bity to równiez fatalne "bum-bap". Niby on ich nie robi, ale nikt mu nie broni dobierac lepszych. Każdy wers wypluwany jwst w niemal identyczny sposób, jakby go to męczyło. Technicznie totalna padaka, zero zabawy rymami czy słowem, za.to wręcx nagminne rymowanie czasowników i wręcz wymuszanie akcentem, żeby rym w ogóle zaistniał. Do tego rzucanie totalnie idiotycznych banałów i populizmów, taka pseudo życiowa otoczka, która jest po prostu g*wno warta. Mowiąc krótko jest po prostu bardzo slabym raperem i gdybyś słuchał więcej, albo gdyby ktoś nakierował Cię na coś ciekawszego, na pewno byś zaczął to słyszeć.
Na pewno przyjmą 20 + znienne od nas. :v
To tylko pokazuje, że raczej nie ma szans na jego sprowadzenie i trzeba rozglądać się za kimś z nieco mniejszym nazwiskiem, albo po prostu starszym.
Młody Anglik, świetny sezon za nim. Pewnie za mniej niż 50 go nie oddadzą. Ani nie ma to większego sensu, ani specjalnie nie ma takiej możliwości. Moim zdaniem mogli go kupić zamiast Gomesa, teraz juz nie ma ani miejsca, ani prawdopodobnie pieniędzy.
Liczę, że z Carrasco będzie szybka akcja jak z np. Luisem i zaraz dostaniemy oficjałkę. Ciężko wyobrazić sobie lepsze wzmocnienie na skrzydła. W dodatku myślę, że jest w stanie zaakceptować rolę rezerwowego, bo takim zwykle był też w Atleti.
Dołączam się do pochwał dla Umtitiego. Gra świetnie. Może móglby być tańszy, ale myślę, że nie jest słabszy, niż chociażby 2 razy drożsi Laporte czy Stones. Jest chyba za co chwalić zarząd.
Też pomyślałem o Pogbie w tym kontekście. Nie przepadam za PSG, ale trzeba im przyznać, że w przeciwieństwie do takiego City, nie wydają bezsensownie pieniędzy i raczej nie przepłacają, a w miarę mądrze budują zespół.
Z ciekawości poczytałem sobie komentarze na facebooku PSG, nie wszystko dobrze zrozumiałem, francuskiego nie znam i wspomagalem się tłumaczem. Wygląda jednak na to, że kibice nie są jakoś zachwyceni, mówią, że drogo, że są Motta i Matuidi. Mam wrażenie, że wielu z nich nie jest świadomych wartości i umiejętności Krychowiaka, postrzegając go jako średniego i przepłaconego Polaka z niezbyt wielkiego klubu.
W sumie nie dziwi mnie, że akurat kibice tego klubu mają tak umiarkowane pojęcie o piłce, ale mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczą :)
To pytanie było raczej retoryczne, doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Mimo wszystko taka nienawiść do jednego piłkarza, wszak najlepszego na świecie, jest dla mnie niezrozumiała.
Dlaczego ludzie w internecie tak bardzo nienawidzą Barcy, a zwłaszcza Messiego. Szkoda dziś czytać to wszystko :(. Najwięcej do powiedzenia mają oczywiście Ci, którzy nie widzieli żadnego meczu Copa. Twierdzą, że nic nie dawał zespołowi, był gwiazdką zaglaskiwaną przez naród i drużynę i bez niego Argentyna będzie lepsza. Wczoraj Leo był jednym z nielicznych, którzy chociaż podjęli próby i zostawili serce na boisku. Kiedyś najlepsi piłkarze byli idolami ogółu, a teraz aż kipi nienawiść i złośliwość. Leo od wielu lat cierpiał przez grę dla reprezentacji, w której każdy liczył tylko na niego. Presja była ogromna, nie dziwię mu się ani trochę. Znowu pewnie będzie winny wszystkiemu, a wczoraj cały kraj miał go na ustach i transparentach.
0
No może się Panowie obudzą w końcu :D
0
on jest typowym śn?
2
Zadałem pytanie, oczekując odpowiedzi ludzi, którzy może orientują się lepiej. Nie znasz odpowiedzi, nie zaśmiecaj strony swoimi durnymi uwagami.
1
Nie znam tematu tak dobrze, niemniej cieszyłem się, że będzie Polak w tak silnym zespole. Szkoda mi go troszkę i zastanawiam się po prostu, co z nim dalej będzie.
0
Myślicie, że Zieliński w końcu gdzieś przejdzie?
Tak podobno wybrzydzał i naciskał na Liverpool, że może zostać z niczym + kibicami, którzy za taką chęć odejścia, troszkę mniej będą go lubić.
0
Zaraz coś podeślę na pw :)
3
bez urazy, ale wpadać w ucho to może disco :p
5
Brak flow (każdy niby jakieś tam ma, ale to jest po prostu dukanie do bitów). Same bity to równiez fatalne "bum-bap". Niby on ich nie robi, ale nikt mu nie broni dobierac lepszych. Każdy wers wypluwany jwst w niemal identyczny sposób, jakby go to męczyło. Technicznie totalna padaka, zero zabawy rymami czy słowem, za.to wręcx nagminne rymowanie czasowników i wręcz wymuszanie akcentem, żeby rym w ogóle zaistniał. Do tego rzucanie totalnie idiotycznych banałów i populizmów, taka pseudo życiowa otoczka, która jest po prostu g*wno warta. Mowiąc krótko jest po prostu bardzo slabym raperem i gdybyś słuchał więcej, albo gdyby ktoś nakierował Cię na coś ciekawszego, na pewno byś zaczął to słyszeć.
7
Na pewno przyjmą 20 + znienne od nas. :v
To tylko pokazuje, że raczej nie ma szans na jego sprowadzenie i trzeba rozglądać się za kimś z nieco mniejszym nazwiskiem, albo po prostu starszym.
3
Młody Anglik, świetny sezon za nim. Pewnie za mniej niż 50 go nie oddadzą. Ani nie ma to większego sensu, ani specjalnie nie ma takiej możliwości. Moim zdaniem mogli go kupić zamiast Gomesa, teraz juz nie ma ani miejsca, ani prawdopodobnie pieniędzy.
1
Oczywiście wg Wikipedii Lacazette już nasz :p
0
dzięki :)
0
Wiecie może, o której Swoboda biegnie finał?
0
no możliwe, rzadko kolarstwo ogladam ale ostatnio próbuję ogarnąć jak to wszystko działa :)
0
Wiecie moźe jaką stratę ma Majka w generalce? Ktoś z jego grupki ma szanse na walkę w klasyfukacji?
0
Myślę, że w ogóle może o tym nie wiedzieć :P
1
Na planie powinieneś mieć napisane, nie ma reguły.
20
Liczę, że z Carrasco będzie szybka akcja jak z np. Luisem i zaraz dostaniemy oficjałkę. Ciężko wyobrazić sobie lepsze wzmocnienie na skrzydła. W dodatku myślę, że jest w stanie zaakceptować rolę rezerwowego, bo takim zwykle był też w Atleti.
19
Tomaszewski jaki sfrustrowany janusz xD
3
Dołączam się do pochwał dla Umtitiego. Gra świetnie. Może móglby być tańszy, ale myślę, że nie jest słabszy, niż chociażby 2 razy drożsi Laporte czy Stones. Jest chyba za co chwalić zarząd.
0
Schweinsteiger w ogóle dotknął tę piłkę? Mam wątpliwe szczęście oglądać na laptopie, ciężko powiedzieć.
0
Szpaku sam wymyśla te plotki transferowe :D ?
0
Też pomyślałem o Pogbie w tym kontekście. Nie przepadam za PSG, ale trzeba im przyznać, że w przeciwieństwie do takiego City, nie wydają bezsensownie pieniędzy i raczej nie przepłacają, a w miarę mądrze budują zespół.
0
Myślę, że mimo wszystko dzięki grze o większe cele (realne szanse na LM) z lepszymi piłkarzami, ma spore szanse się rozwinąć :)
9
Z ciekawości poczytałem sobie komentarze na facebooku PSG, nie wszystko dobrze zrozumiałem, francuskiego nie znam i wspomagalem się tłumaczem. Wygląda jednak na to, że kibice nie są jakoś zachwyceni, mówią, że drogo, że są Motta i Matuidi. Mam wrażenie, że wielu z nich nie jest świadomych wartości i umiejętności Krychowiaka, postrzegając go jako średniego i przepłaconego Polaka z niezbyt wielkiego klubu.
W sumie nie dziwi mnie, że akurat kibice tego klubu mają tak umiarkowane pojęcie o piłce, ale mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczą :)
5
The Sun: Milan zaoferuje 80 milionów funtów za Romelu Lukaku.
Co xD
2
To pytanie było raczej retoryczne, doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Mimo wszystko taka nienawiść do jednego piłkarza, wszak najlepszego na świecie, jest dla mnie niezrozumiała.
0
Oczywiście, racja. Niestety całego facebooka mam tym zawalonego, ciężko się nie natknąć. A że humor mam zły, to jeszcze sobie pogarszam :)
24
Dlaczego ludzie w internecie tak bardzo nienawidzą Barcy, a zwłaszcza Messiego. Szkoda dziś czytać to wszystko :(. Najwięcej do powiedzenia mają oczywiście Ci, którzy nie widzieli żadnego meczu Copa. Twierdzą, że nic nie dawał zespołowi, był gwiazdką zaglaskiwaną przez naród i drużynę i bez niego Argentyna będzie lepsza. Wczoraj Leo był jednym z nielicznych, którzy chociaż podjęli próby i zostawili serce na boisku. Kiedyś najlepsi piłkarze byli idolami ogółu, a teraz aż kipi nienawiść i złośliwość. Leo od wielu lat cierpiał przez grę dla reprezentacji, w której każdy liczył tylko na niego. Presja była ogromna, nie dziwię mu się ani trochę. Znowu pewnie będzie winny wszystkiemu, a wczoraj cały kraj miał go na ustach i transparentach.
Bardzo smutny dzień dla piłki.
1
Matko bosko. To ledwo na żółtą było.