Z tym YT jest różnie, bo bardzo często nie ma płyt zagranicznych artystów w całości, albo są zablokowane w Polsce. No i jakość jest co najwyżej średnia, nie oszukujmy się. Ja uważam, że jak dużo słucha się muzyki, to trzeba mieć premium na jakimś streamingu, bo po prostu wszystkeigo kupić się nie da, za dużo pieniędzy. Osobiście polecam Tidala, właśnie ze względu na najwyższą jakość plików. Różnica między np. Spotify i Tidalem jest bez problemu słyszalna nawet na przeciętnych głośnikach. Ale wiadomo, że największą radość sprawia czekanie na preorder czy premierę, odpalenie fizyka i nie psucie sobie odsłuchu półśrodkami :)
To tylko dowód, że Kanadyjczycy z EA g**no wiedzą o piłce, kierują się zwykle statystykami i nazwiskami. Ale działa to w obie strony, bo Ney też troszkę za wysoko. My swoje wiemy, spokojnie. Za rok mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, bo po genialnym sezonie po prostu nie będą mieli wyjścia :)
Dokładnie. To strona pilkarska a dyskusje o fifie zwykle tyczą się piłkarzy Barcy. To chyba zdecydowanie bliższe tematyce strony, niż dyskusje o telewizorach, laptopach czy serialach, które akurat mnie też w niczym nie przeszkadzają
Tw ratingi naszego napadu rekompensuja troszkę to, ile jak słabo oceniony jest wlasnie chociazby Pique, albo wlaśnie, że zbyt wysoko sa ocenieni obroncy Realu.
No tak. Bo Ty musisz odpowiedzieć każdemu wszechwiedzący, siedzacy tu cały dzień. I nie, nie "podniecam się". Wiem, że są użytkownicy zainteresowani i do nich jest skierowany mój komentarz.
Luiiiis 92 :) Czyli Ney też pewnie 92, a CR i Messi po 94. Wstawiałem tu takie przewidywania wcześniej to spotkała mnie jednogłośna opinia, że BBC będzie wyżej :)
przecież Benzema juz jest unawniony a wątpię, żeby Bale miał więcej, od Neya. Dziś i jutro wszystko się wyjaśni. Ja jestem sklonny w to uwierzyc :) Nasze trio jest powszechnie znane, jako najlepsze, więc nie powinno byc źle. EA często daje oceny za nazwisko.
Może redaktorzyny Przeglądu nauczą się chociaż, co to znaczy "oficjalnie". Zbłaźnili się z tą okładką. Chyba, że jeszcze jakimś cudem ogloszą jednak ten transfer.
Od gry tylko zaczęła się dyskusja. Ten koleś pisze otawrcie, że nie ma szacunku do Andresa i jego gry. Z resztą, dyskredytuje też Ikera. Niby nie powinno się przejmowac idiotami, ale właśnie to wszystko przeczytałem i mnie kur**ca wzięła.
Mało mam ostatnio czasu na śledzenie plotek i doniesień. Jest szansa jeszcze na jakąś bombę na koniec okienka, czy już limit ciekawych transferów na lato wyczerpany?
0
i zawsze bylo w gównianej jakości :p Widać nie słuchasz aż tak dużo, jeśli zawszw wszystko bylo na yt.
0
Z tym YT jest różnie, bo bardzo często nie ma płyt zagranicznych artystów w całości, albo są zablokowane w Polsce. No i jakość jest co najwyżej średnia, nie oszukujmy się. Ja uważam, że jak dużo słucha się muzyki, to trzeba mieć premium na jakimś streamingu, bo po prostu wszystkeigo kupić się nie da, za dużo pieniędzy. Osobiście polecam Tidala, właśnie ze względu na najwyższą jakość plików. Różnica między np. Spotify i Tidalem jest bez problemu słyszalna nawet na przeciętnych głośnikach. Ale wiadomo, że największą radość sprawia czekanie na preorder czy premierę, odpalenie fizyka i nie psucie sobie odsłuchu półśrodkami :)
0
To tylko dowód, że Kanadyjczycy z EA g**no wiedzą o piłce, kierują się zwykle statystykami i nazwiskami. Ale działa to w obie strony, bo Ney też troszkę za wysoko. My swoje wiemy, spokojnie. Za rok mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, bo po genialnym sezonie po prostu nie będą mieli wyjścia :)
5
I to podczas meczu reprezentacji, zanim jeszcze w ogóle pograł coś w Londynie :D ?
0
Strzelam, że miałeś na myśli 19 :P Powinny być chwilę po 19.
5
Dokładnie. To strona pilkarska a dyskusje o fifie zwykle tyczą się piłkarzy Barcy. To chyba zdecydowanie bliższe tematyce strony, niż dyskusje o telewizorach, laptopach czy serialach, które akurat mnie też w niczym nie przeszkadzają
0
Tw ratingi naszego napadu rekompensuja troszkę to, ile jak słabo oceniony jest wlasnie chociazby Pique, albo wlaśnie, że zbyt wysoko sa ocenieni obroncy Realu.
0
No Neymar ciut wysoko, ale trudno. Nie on jeden dostał za dużo.
8
No tak. Bo Ty musisz odpowiedzieć każdemu wszechwiedzący, siedzacy tu cały dzień. I nie, nie "podniecam się". Wiem, że są użytkownicy zainteresowani i do nich jest skierowany mój komentarz.
0
?
1
https://www.easports.com/fifa/fifa-17-player-ratings-top-50?utm_campaign=fifa17_hd_ww_ic_ic_fb_10-4-fb-29-08-16&utm_source=facebook&utm_medium=social&cid=15528&ts=1472749361641&sf48502485=1#10to4
Luiiiis 92 :)
Czyli Ney też pewnie 92, a CR i Messi po 94. Wstawiałem tu takie przewidywania wcześniej to spotkała mnie jednogłośna opinia, że BBC będzie wyżej :)
1
przecież Benzema juz jest unawniony a wątpię, żeby Bale miał więcej, od Neya. Dziś i jutro wszystko się wyjaśni. Ja jestem sklonny w to uwierzyc :) Nasze trio jest powszechnie znane, jako najlepsze, więc nie powinno byc źle. EA często daje oceny za nazwisko.
2
http://www.freebets.co.uk/opinion/breaking-fifa-17-top-50-players-revealed-new-game-ratings-unveiled-surprises-will-anger-fans/?utm_source=Troll&utm_medium=Facebook&utm_campaign=FIFAtop50Ratings
jeśli te ratingi są prawdziwe, to atak mamy delikatnie mówiąc niezły :p
5
Może redaktorzyny Przeglądu nauczą się chociaż, co to znaczy "oficjalnie". Zbłaźnili się z tą okładką. Chyba, że jeszcze jakimś cudem ogloszą jednak ten transfer.
0
usunął Tweeta ze zdjęciem koło samolotu, faks chyba nie doszedł ;x
18
No jak nie ma oficjalki, to znaczy, że oficjalnie nie :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neuer 92, CR 93, Messi 94. Jestem niemal pewny :D
0
jutro chyba 10-4, następnie 3-1.
0
No też fakt, ale ja mam takie przeświadczenie, że zawsze mamy niedocenionych obrońcow w fifie. Fajnie by bylo, gdyby Gerard rzeczywiście dostał 90.
0
Pepe akurat w obu finałach grał świetnie i generalnie miał dobry sezon, ale 89 dla Ramosa to jest jakiś żart.
E: co do Pique, to jakos nie chce mi się wierzyć, że nagle zostanie tak doceniony, ale obym się mylił.
0
Masz link do drugiej dziesiątki? Podany tu wcześniej nie działa.
5
Od gry tylko zaczęła się dyskusja. Ten koleś pisze otawrcie, że nie ma szacunku do Andresa i jego gry. Z resztą, dyskredytuje też Ikera. Niby nie powinno się przejmowac idiotami, ale właśnie to wszystko przeczytałem i mnie kur**ca wzięła.
2
Ja też, ale zdecydowanie bardziej sympatyzuję z Tottenhamem :) Wiosną grali świetnie, niestety zawalili końcówkę ;/
2
Gdyby nie taki tłok w pomocy, z chęcią zaprosił bym go do nas :P Fajnie jakby poszedł do Totków, może znowu powalczą o mistrza.
0
Mało mam ostatnio czasu na śledzenie plotek i doniesień. Jest szansa jeszcze na jakąś bombę na koniec okienka, czy już limit ciekawych transferów na lato wyczerpany?
2
Ja jeździłem Swiftem i bardzo fajne autko, także możesz śmiało się na niego decydować.
0
Oo no to witam kolegę, ja z pod Inowrocławia :) Trzymaj się, zdrowia! :)
0
Szukałem trochę i jest na zalukaj, ale tylko dla użytkowników premium. Nigdy nie korzystałem z tej strony także nie wiem, czy to legitne :p
2
Spotkał może ktoś z Was "sausage party" z polskimi napisami/ lektorem gdzieś do obejrzenia online?