Rozumiem, że miałeś każdy telefon z Androidem?
JA nie zaprzeczam, iPhone'y są super stabilne i szybkie. Przede wszystkim różnica jest taka, że ios jest tworzony stricte pod dane urządzenie i programiści mogą go dopracować w każdym szczególe. Android jest tworzony tak, by zadziałał wszędzie i jest to jego wadą, ale i zaletą. Z każdą kolejną wersją jest coraz lepiej. Mam lg g3, które po aktualizacji do pianki działa jak nowe, a ma ponad 2 lata. Miałem też okazję troszkę pokatoawć htc 10 i uwierz, nie było możliwości, żeby nawet zwolnił. :)
Co Was tak boli ten Real :D
Mieli w poprzedniej edycji trochę szczęścia, ale mu dopomogli i wygrali LM. To nie jest ich problem, że Barca w najważniejszym momencie sezonu złapała zadyszkę. Z Atleti się męczyli, ale wygrali, z kolei Barcelona była w ćwierćfinałowym dwumeczu wyraźnie słabsza.
Tak czytam te Wasze komentarze i aż boję się, że serio wierzycie w te wszystkie pierdoły o ustawianych losowaniach itd. Jak my dostaniemy łatwą grupę to będzie skakanie z radości, jak Real dostanie łatwą grupę- Perez posmarował.
Wiadomo, że lepszy i większy tv zawsze da Ci większy komfort i możesz sobie np. postawić fotel gdzie chcesz czy leżeć na kanapie/ łóżku i zawsze będziesz wszystko widział. Ale siedząc niedaleko możesz spokojnie grać na czymś niedużym i będzie spoko. Przecież na komputerach prawie wszyscy grają na 20- kilku, siedzą 0,5 metra- metr od i nie narzekają :) Jak masz możliwości i przestrzeń to fajnie mieć coś dużego, ale nie masz się co martwić, że z małym tv nie pograsz komfortowo, bo to bzdura.
Moim zdaniem przy tak małej odległości niekoniecznie powinieneś szaleć z rozmiarem, bo przy fullHD będziesz widział wszystkie piksele. Na dużym gra się wygodniej, ale ja kiedyś miałem 27 przy konsoli i nie było źle, oczywiście siedziałem dość blisko, ale to w zupełności wystarczało. Co innego, gdybyś siedział minimum 2 metry od. Wtedy już nie ma ograniczeń, byle by nie był za mały, bo nic nie będziesz widział. Moim zdaniem dobre 32 będzie całkiem ok :)
Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego nasi obrońcy są zawsze tak mało doceniani w FIFIe?
Rozumiem jeszcze Masche, nie gra na swojej pozycji i jest pewnie kilku lepszych od niego, ale nie wiem co by musiał robić taki Pique, by mieć overall porównywalny z Pepe, Ramosem czy Hummelsem. Alves też zawsze miał jakieś 84, a chociażby taki Lahm ma mieć w 17 88.
Potem pełno jest komentarzy ludzi czerpiących wiedzę z fify, twierdzacych, że mamy słabych obrońców. :v A i w samej grze da się to odczuć. W nowej odslonie obrona Bayernu będzie niemal nie do przejscia, nasza co najwyżej dobra.
Zawsze Royce wydawał mi się nudny solowo, ale Layers sprawdziłem ostatnio i jest całkiem przyjemne. Mimo wszystko najlepsze są projekt z Premierem i oczywiście Bad Meets Evil.
Kawałek spoko ale moim zdaniem nie na jakieś zapętlanie, nawet Rozay fajnie sobie leci :)
Jest tu jakiś chudy drągal (185-190), który posiada nową koszulkę stadionową? Zawsze mam ten sam problem- L czy XL. Boję się, że XL będzie zbyt szeroka i wybieram L-ki. 187 cm, 73 kg.
Wystrzegaj się wszystkich aukcji, gdzie mają każdy rozmiar w jednym ogłoszeniu i wysyłka nwst jakos dziwnie pokręcona. W ogóle nie zamawiaj butów z allegro najlepiej. Co do pianki to ja mam kilka par takich butów, nie konkretnie nb ale są spoko. Ale ja generalnie mało używam butów bo mam ich sporo :p
0
Brakowało rywalizacji tych Panów :)
0
No fajne to City, tylko żeby za dużo problemów nam nie sprawili :D
1
Potwierdzam, jeśli to Note 3 Pro to bierz i się nie zastanawiaj.
3
Rozumiem, że miałeś każdy telefon z Androidem?
JA nie zaprzeczam, iPhone'y są super stabilne i szybkie. Przede wszystkim różnica jest taka, że ios jest tworzony stricte pod dane urządzenie i programiści mogą go dopracować w każdym szczególe. Android jest tworzony tak, by zadziałał wszędzie i jest to jego wadą, ale i zaletą. Z każdą kolejną wersją jest coraz lepiej. Mam lg g3, które po aktualizacji do pianki działa jak nowe, a ma ponad 2 lata. Miałem też okazję troszkę pokatoawć htc 10 i uwierz, nie było możliwości, żeby nawet zwolnił. :)
2
Nie jest lepszy. Jest po prostu idealnie zoptywalizowany i stabilny, bo jest na 3 telefonach na krzyż, a nie na setkach, jak android :)
0
Wiem. Napisane w emocjach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i fajnie. Teraz poproszę Napoli albo Bayer.
2
Ale to będzie słaba grupa..
1
Zobaczymy dzisiaj, ja obstaję przy swoim. Zawsze ktoś ma więcej szczęścia, może tym razem to będziemy my.
1
Transfery w PL* :)
5
Co Was tak boli ten Real :D
Mieli w poprzedniej edycji trochę szczęścia, ale mu dopomogli i wygrali LM. To nie jest ich problem, że Barca w najważniejszym momencie sezonu złapała zadyszkę. Z Atleti się męczyli, ale wygrali, z kolei Barcelona była w ćwierćfinałowym dwumeczu wyraźnie słabsza.
Tak czytam te Wasze komentarze i aż boję się, że serio wierzycie w te wszystkie pierdoły o ustawianych losowaniach itd. Jak my dostaniemy łatwą grupę to będzie skakanie z radości, jak Real dostanie łatwą grupę- Perez posmarował.
0
Wiadomo, że lepszy i większy tv zawsze da Ci większy komfort i możesz sobie np. postawić fotel gdzie chcesz czy leżeć na kanapie/ łóżku i zawsze będziesz wszystko widział. Ale siedząc niedaleko możesz spokojnie grać na czymś niedużym i będzie spoko. Przecież na komputerach prawie wszyscy grają na 20- kilku, siedzą 0,5 metra- metr od i nie narzekają :) Jak masz możliwości i przestrzeń to fajnie mieć coś dużego, ale nie masz się co martwić, że z małym tv nie pograsz komfortowo, bo to bzdura.
4
Moim zdaniem przy tak małej odległości niekoniecznie powinieneś szaleć z rozmiarem, bo przy fullHD będziesz widział wszystkie piksele. Na dużym gra się wygodniej, ale ja kiedyś miałem 27 przy konsoli i nie było źle, oczywiście siedziałem dość blisko, ale to w zupełności wystarczało. Co innego, gdybyś siedział minimum 2 metry od. Wtedy już nie ma ograniczeń, byle by nie był za mały, bo nic nie będziesz widział.
Moim zdaniem dobre 32 będzie całkiem ok :)
1
W 17 podobno ma być Pique - 85, Ramos - 86.
Dla przykladu jeszcze Pepe- 88, Hummels- 88, Boateng- 90. Tyle pamiętam.
1
Nie ma być oficjalnych strojów? Fifa ma licencję na ligę i wszystko poza stadionem będzie jak należy. To nie PES, nie zrobią takiej fuszery.
2
Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego nasi obrońcy są zawsze tak mało doceniani w FIFIe?
Rozumiem jeszcze Masche, nie gra na swojej pozycji i jest pewnie kilku lepszych od niego, ale nie wiem co by musiał robić taki Pique, by mieć overall porównywalny z Pepe, Ramosem czy Hummelsem. Alves też zawsze miał jakieś 84, a chociażby taki Lahm ma mieć w 17 88.
Potem pełno jest komentarzy ludzi czerpiących wiedzę z fify, twierdzacych, że mamy słabych obrońców. :v A i w samej grze da się to odczuć. W nowej odslonie obrona Bayernu będzie niemal nie do przejscia, nasza co najwyżej dobra.
1
Jaram się mocno. Myślałem, że to już nigdy nie wyjdzie, ale w koncu jest i jest piękne.
0
Może trochę stanieje, ale nie nastawiał bym się na nic wielkiego. SE to jednak jest taki jakby poboczny produkt, więc 7 nie zastępuje go bezpośrednio.
0
Zawsze Royce wydawał mi się nudny solowo, ale Layers sprawdziłem ostatnio i jest całkiem przyjemne. Mimo wszystko najlepsze są projekt z Premierem i oczywiście Bad Meets Evil.
Kawałek spoko ale moim zdaniem nie na jakieś zapętlanie, nawet Rozay fajnie sobie leci :)
0
Zimą ważyłem nieco ponad 65, także ostatnio jest duży postęp :D Bardzo szybko urosłem i strasznie schudłem, ale powoli wracam do normy.
1
Dzięki wszystkim za pomoc, zamawiam L :)
0
Nie miałem takiego zamysłu :D Po prostu chciałem zawrzeć jak najwięcej informacji w jak najkrótszej formie.
0
Jest tu jakiś chudy drągal (185-190), który posiada nową koszulkę stadionową? Zawsze mam ten sam problem- L czy XL. Boję się, że XL będzie zbyt szeroka i wybieram L-ki. 187 cm, 73 kg.
0
Popatrz sobie na distance.pl, worldbox albo runcolors. Mają spory wybór i ceny w miarę normalne.
0
Wystrzegaj się wszystkich aukcji, gdzie mają każdy rozmiar w jednym ogłoszeniu i wysyłka nwst jakos dziwnie pokręcona. W ogóle nie zamawiaj butów z allegro najlepiej. Co do pianki to ja mam kilka par takich butów, nie konkretnie nb ale są spoko. Ale ja generalnie mało używam butów bo mam ich sporo :p
0
Spróbuj poszukać fajne lg G3, zaktualizuj androida do 6.0 i śmigaj. Wedlug mnie najlepsza opcja. A z nowszych z niższej półki zdecydowanie P8 lite.
0
rozumiem, dzięki.
0
Prawo pierwokupu Gabigola opiewa na jakąś kwotę, czy daje jedynie pierwszeństwo w negocjacjach?
0
jedynka :)