1

Nie wierzyłem, przepraszam.
Matko, co tam się stało.

2

Fajnie, że mimo wszystko wciąż potrafimy rozgrywać wielkie spotkania. Szkoda pierwszego meczu, ale było wiadomo, że będzie ciężko.
Jest jeden spory pozytyw- formacja. 3 obrońców to coś, co warto rozwijać i mam nadzieję, że kolejny trener też sprobuje grać w ten sposób. Coraz więcej klubów to stosuje i jest to owocna taktyka.
Dzięki panowie za walkę, wstydu nie ma, wracamy za rok, po puchar.

3

Nie chodzi Ci czasem o "The Next Episode" Dr. Dre Przy tym Snoop Doggu?

0

A gdzieś napisałem, że według mnie nie umiał?
Właśnie to jest dla mnie zabawne, że u nas był traktowany, jakby piłki nie umiał przyjąć, kibice uważali go za jakiś żart, a wygląda na to, że z drugą połową tabeli czy w CdR spokojnie mógłby kopać.

0

W sumie to dość zabawne, że Douglas potrafi grać w piłkę i to na całkiem niezłym, ligowym poziomie.

1

iPhone jest świetny, jeśli jesteś mało wymagającym użytkownikiem i zależy Ci, żeby telefon po prostu działał, albo masz np. Maca i wtedy dużo skorzystasz na ekosystemie. Jeśli nie, to w cenie iPhone' a dostaniesz dużo ciekawszy telefon na androidzie, mając większy wybór, możesz wybrać telefon do swoich wymagań i mieć dużo większe możliwości. Ja jestem zwolennikiem czystego androida, według mnie nie odbiega płynnością od iPhona. Mowa o serii Lenovo moto czy pixelach, jeśli cię stać. Nexus 6p też ciągle jest fajna propozycja.

0

Bayern był maszyną, zdecydowanie najlepszą drużyną w Europie. PSG nie jest nawet tak dobre, jak w poprzednich latach. Klub musi podjąć kroki, bo źle to wyglądało. Niestety, to mnie tylko utwierdza w moim przekonaniu, Enrique out. Zimny prysznic czasem się prxydaje. VeB

1

To już zależy od Ciebie. Fajnie, jakby P8 miał jeszcze z rok gwarancji czy coś. Lite jest ok, ale jednak flagowiec to flagowiec. Generalnie ja lubię moto, bo mają czystego androida i są świetnie zoptymalizowane, możesz zwrócić uwagę na inne ich modele.

Możesz też kupić xiaomi Redmi 4 czy 3s, ale ja jakoś nie jestem do nich przekonany. Ale pod względem parametrów są najlepsze w tej cenie.

0

Z tych dwóch zdecydowanie P8, a co do innych, ostatnio widziałem moto x style za 999 zł, chyba w euro. Co prawda bambusowy, ale na allegro spokojnie do kupienia za 1000 lub mniej w innym kolorze. Mam i gorąco polecam.

0

To chyba jest jego żona, na pewno sa razem id kilku lat :p

0

Na początku sezonu były jakies plotki, że niby mogliśmy go kupić za całkiem fajnie pieniądze, chyba mniejsze, niż pewnego portugalczyka, na którego klub ostatecznie się zdecydował.

Ale znając życie, można to włożyć między bajki.

1

Panowie, proszę o pomoc.

Posiada ktoś z Was Lenovo Moto X Style, lub ogólnie ma jakies doświadczenia z tym telefonem?

Mam możliwość kupić za dobre pieniądze nówkę. Podoba mi się wyświetlacz, glośniki i przede wszystkim czysty soft.

Moją drugą opcją jest huawei p9, urządzenie teoretycznie lepsze, ale jego soft czy ekran nie przekojują mnie tak bardzo, aparatu mało używam. Bylo by też troszkę drożej, co też sklania ku Lenovo.

Co byście brali? Wiem, że p9 jest lepszy, ale jakos nie jestem do niego przekonany.

0

Fakt, jeszcze niedawno myślałem, że to najlepszy z naszych młodych pomocników. Dzisiaj Andre wciąga go nosem, Denis też zwykle gra dużo lepiej. Szkoda, no ale fajnie, że reszta gra dziś co najmniej dobrze

0

Nie wydaje mi się. Grywalem w bardziej wymagające gry, a to jest po prostu wygaszacz i muszę ruszyć myszką i jest ok

0

Nie znalazlem odpowiedzi w internecie, więc zwracam się do Was.

Podczas gry w Fifę 17 co kilka minut wygasza mi się ekran, dzieje się to tylko w tej jednej grze. Ktoś z Was spotkal się z czymś podobnym lub ma jakiś pomysł, jak temu zaradzić?

0

Pokazywali to gdzieś?
Ktoś widział? Pograł pewnie z 10 minut, jestem ciekaw, czy może pokazał cokolwiek wartego uwagi.

0

Miałem kiedyś jakieś adidaski umbro i sprawowały się spoko, trwałe i wygodne, jeśli Ci się podobają, to za tę kasę tylko brać.

0

od 4 lat mam logitech performance mouse mx, nie narzekam, wygodna i świetnie wykonana.

2

Na pewno Anglia była by dla niego lepsza, niż PSG, ale dla mnie Grzesiek to taki typowy "przecinak", do walczącej drużyny, grającej pressingiem i z kontry, szybki odbiór i oddać piłę do bardziej kreatywnych graczy. PSG, zwłaszcza w lidze, dominuje i trzyma piłkę, a akurat kreatywności mu troszkę brakuje i w takim systemie nie za bardzo się przydaje. Do Sevilli pasował idealnie, ja bym go widział w Atleti, albo właśnie gdzieś w PL. Ale trzymam kciuki i mam nadzieję, że wie co robi.

1

Stary Top Gear > The Grand Tour > Gó*no > Nowy Top Gear
A tak poważnie, pierwszy odcinek gran toura moim zdaniem genialny, dwa kolejne spoko, ale bez zachwytu. Zobaczymy, co będzie dalej. Kilku rzeczy, jak stig czy stary tor jedbak brakuje.

0

Dziś jeszcze rozmawiałem ze znajomymi o tym, że niby dobry ten Zielu, ale mnie samego tak do końca nie przekonuje, że chimeryczny i jakiś taki mało wyrazisty.
To, co widziałem w ostatnich 45 minutach zmienia moje zdanie o 180 stopni. Nawet nie wliczając bramki i asysty, Piotrek jest jednym z najlepszych na boisku, jak nie najlepszym. Luz w przyjęciu i rozegraniu, spokój, świetna kontrola piłki no i jest po prostu wszędzie.
Jestem pod ogromnym wrażeniem, zawsze mi się marzył jakiś kreatywny pomocnik na poziomie w naszej kadrze i rzeczywiście, już takiego mamy :)

0

No właśnie nie byłem pewny czy to wystarczy, bo wszędzie w specyfikacjach jako wspierane urządzenia, były wymieniane same smartfony. A ja, mimo ponad 20 lat na karku, nigdy nawet nie obsługiwałem takiego ustrojstwa :P

0

Mam pytanie dotyczące zestawów głośnomówiących, niestety nie znalazłem odpowiedzi w internecie. Na święta chciałem kupić tacie zestaw głośnomówiący, auto ma stare (bez komputerów itd.), ale sporo rozmawia, niestety w nieprzepisowy sposób i na pewno mu się przyda. Myślałem nad czymś niedrogim, np taki Jabra Drive.
I tu rodzi się moje pytanie. Otóż tata korzysta z klasycznego telefonu, Samsunga gt-s5611. Czy zadziała on bez problemu z urządzeniem takiego typu? Z góry dziękuję za pomoc

0

Lewy znowu gra piach? Bo oglądam Czelsi.

0

Ja też, Bayern ostatnio nudzi strasznie, a na Chelsea świetnie się patrzy, mimo, że za nimi nie przepadam.

0

Mniej legalnie :D

0

Gdzie obejrzę ostatni odcinek Belfra online?

0

Wydaje mi się, że nigdzie, bo taka nie istnieje. Chyba, że ktos sam zrobi napisy.
Ale sam program genialny, teoszkę brakuje niektórych elementow z TG, ale są inne, nowe smaczki. Świetna sprawa.

2

Ale gra BVB, ależ tempo.
Dobry mecz na odreagowanie.

0

W poprzednim komentarzu wymienilem najlepszego rapera w tym kraju. Nie uważam tak tylko ja, ale wiekszosc osób mająca jakies pojęcir na ten temat i praktycznie każdy ekspert/ recenzent/ komentator. Jesli nie wiesz, kogo mam na myśli, lub nie jest on przez Ciebie uważany za top 5, to nie masz prawa komentowac mojego sluchu. Mówi Ci to ślizgier.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?