Jest bardzo przemądrzały i irytujący, często używa dziwnego, sugestywnego tonu i sugeruje sportowcom, że coś tam im nie poszło, że forma nie ta, że w sumie to słabo Ci poszło.
Ten Typ Mes i nie gadać mi, że nie, bo można nie lubić stylówy czy tematyki, ale warsztat, różnorodność, śpiewanki, ciekawe i nieszablonowe brzmienia czy patenty itd 2 poziomy ponad sceną.
Kup Kymco. Jakość najlepszych marek za nieco mniejsze pieniądze, może nie wyglądają super jak yamaszki czy apki ale poza tym niewiele odstają.
Sam takiego mam i ma 16 lat, sam mam go od 9 i jedyne co przy nim robiłem to tylny hamulec i filterek paliwa. Jest fabryczny, a mimo to szybszy od jakiś tanich 70ccm i bezproblemowy w eksploatacji.
To tajwańska firma zajmująca się chyba produkcja części dla.hondy, która zajmuje się też quadami i skuterami, nigdy nie słyszałem złej opinii, 2 znajomych też miało.
Nowy czy używany? Jaki budżet?
Generalnie lepiej kup coś przyzwoitej marki, niż chińczyka. Nie dość, że przyjemniejszy w eksploatacji, to nawet 10 letni, ale markowy, prawdopodobnie przeżyje chinola, jeśli jest w miarę zadbany.
Ten Alli to gdzie się najlepiej czuje na boisku? Dużo kogutów nie oglądam, ale zdaje mi się, że najlepiej za napastnikiem, czasem nawet jako taki podwieszony, drugi napastnik. Czy potrzebujemy takiego piłkarza? Niekoniecznie, musimy kupić pomocnika. ^No właśnie już zdecydowanie bardziej kolega Duńczyk by pasował.
Kurde, mam wrażenie, że wszyscy wiedzą, że mamy hajs i coraz bardziej nam się spieszy i za każdego będą teraz wołać po 150 baniek, bo mogą.
Niefajnie to wygląda, ale jak już byśmy kupili takiego 20 latka za powiedzmy 120 baniek, to za każdego utalentowanego dzika trzeba będzie płacić koło 100, to się dopiero zrobi ciekawie :p
Należy jeszcze pamiętać o pensjach, ale w sumie jeśli odeszli by jeszcze Arda i powiedzmy Rafa, to powinno wyjść mniej-wiecej na zero, wraz z wypłata Neya.
Nie bardzo rozumiem, ale byłem totalnie wykończony po całym tygodniu 1 zmiany i przeprowadzce, więc miałem prawo :D no i troszkę się przedłużyło do wieczora.
A tak już z przymrużeniem oka, czasami jak mnie wkurzają np. fani premier league, to myślę sobie, że fajnie, jakby taki Messi zagrał rok w Anglii i pokazał swoje umiejętności w "lepszej" lidze.
Z Ney'em miałem podobnie, więc uciesze się, jeśli dostaną od nas wpierdziel w LM, ale walnie w tej słabej lidze z 20 bramek i 30 asyst, żeby pokazać, jak genialni są nasi piłkarze, a liga wcale nie taka słaba.
Ja też. Nie wiem, czy napisał to sam, ale myślę, że mimo wszystko Barca jest dla niego ważna i może to być szczere.
Uważam, że podjął zła decyzję i wybrał pieniądze, ale miał takie prawo i niech mu się wiedzie.
Nienawidzę tego zdjęcia bo uwielbiam Pedro i w sumie po tym finale byłem bardziej smutny z powodu jego odejścia, niż zadowolony ze zwycięstwa.
Teraz przydałby się ktoś taki, chciałbym, żeby to był Deoulo, ale jakoś nie widzę w nim kogoś, kto mógłby pokazywać takie oddanie i zaangażowanie dla klubu, jak Pedrito. Jak dla mnie to może nawet wrócić za ławkę, bo to po prostu ważna postać w historii Barcy.
Plus jest jeden, po prostu w końcu skończy się ta szopka i zamieszanie i coś się ruszy w sprawie transferów do klubu.
Obstawiam, że już jutro dowiemy się, czy ktoś prawdopodobnie przyjdzie z PSG w rozliczeniu, a do końca tygodnia może być Cou. Im szybciej tym lepiej, aby nowi piłkarze jak najszybciej weszli w zespół.
Wiem, że ciągle narzeka się na zarząd, ale ja głęboko wierzę w dwa duże nazwiska i nasze ogólne zadowolenie.
A co do Neya, no może nie jestem zbyt zadowolony, ale tak wybrał i życzę powodzenia
Bardzo dobrze nawija, ma świetny głos, przekonałem się do niego po polskich freszmenach. Póki co traktuje go w ramach ciekawostki, mam nadzieję, że jak dojrzeje i się doszlifuje, będzie w stanie dźwignąć jakiś ciekawszy i ambitniejszy projekt.
Ja nie wiem kto to jest, ale brzmi na raczej dojrzałego faceta, włączyłem koło 35 minuty i czuję się jak po 90 minutach wczorajszego komentarza TVP.
Bellerin był faulowany a ten przywołał jakaś tam anegdotę, że powinien zrobić fikołka i biec dalej, po czym powtórzył to chyba jeszcze 2 razy, bo to takie śmieszne.
Też wasz strasznie wkurzają takie udawane no-look passy? Ronnie robił to płynnie i naturalnie, a teraz co 2 kasztan spojrzy gdzie zagrać i w momencie podania gwałtownie odwróci głowę, strasznie to wymuszone i w sumie nawet nie wygląda jakoś fajnie.
2
Brazole byli nieźle poinformowani w przypadku Neya, ale lepiej się przesadnie nie nakręcać.
0
Wiecie może, kiedy jest finał 400m mężczyzn?
0
Jest bardzo przemądrzały i irytujący, często używa dziwnego, sugestywnego tonu i sugeruje sportowcom, że coś tam im nie poszło, że forma nie ta, że w sumie to słabo Ci poszło.
0
Ten Typ Mes i nie gadać mi, że nie, bo można nie lubić stylówy czy tematyki, ale warsztat, różnorodność, śpiewanki, ciekawe i nieszablonowe brzmienia czy patenty itd 2 poziomy ponad sceną.
0
Dzięciołowski jest pajacem
0
No chyba tak jest, nie wiem czy w 100% ale silniki i osprzęt są chyba te same.
1
No jak wolisz. Ja uważam, że poniżej 5k nowy nie ma sensu, nie raz miałem porównanie.
2
Kup Kymco. Jakość najlepszych marek za nieco mniejsze pieniądze, może nie wyglądają super jak yamaszki czy apki ale poza tym niewiele odstają.
Sam takiego mam i ma 16 lat, sam mam go od 9 i jedyne co przy nim robiłem to tylny hamulec i filterek paliwa. Jest fabryczny, a mimo to szybszy od jakiś tanich 70ccm i bezproblemowy w eksploatacji.
To tajwańska firma zajmująca się chyba produkcja części dla.hondy, która zajmuje się też quadami i skuterami, nigdy nie słyszałem złej opinii, 2 znajomych też miało.
0
Nowy czy używany? Jaki budżet?
Generalnie lepiej kup coś przyzwoitej marki, niż chińczyka. Nie dość, że przyjemniejszy w eksploatacji, to nawet 10 letni, ale markowy, prawdopodobnie przeżyje chinola, jeśli jest w miarę zadbany.
0
Ten Alli to gdzie się najlepiej czuje na boisku? Dużo kogutów nie oglądam, ale zdaje mi się, że najlepiej za napastnikiem, czasem nawet jako taki podwieszony, drugi napastnik. Czy potrzebujemy takiego piłkarza? Niekoniecznie, musimy kupić pomocnika.
^No właśnie już zdecydowanie bardziej kolega Duńczyk by pasował.
0
Kurde, mam wrażenie, że wszyscy wiedzą, że mamy hajs i coraz bardziej nam się spieszy i za każdego będą teraz wołać po 150 baniek, bo mogą.
Niefajnie to wygląda, ale jak już byśmy kupili takiego 20 latka za powiedzmy 120 baniek, to za każdego utalentowanego dzika trzeba będzie płacić koło 100, to się dopiero zrobi ciekawie :p
3
Ale jakos smutno w środeczku
0
Należy jeszcze pamiętać o pensjach, ale w sumie jeśli odeszli by jeszcze Arda i powiedzmy Rafa, to powinno wyjść mniej-wiecej na zero, wraz z wypłata Neya.
0
Po prostu nie zrozumiałem twojego komentarza pod kątem użycia tej emotki :D
A mnie upały w spaniu nie przeszkadzają, w sumie nic mi nie przesxkadza.
0
Nie bardzo rozumiem, ale byłem totalnie wykończony po całym tygodniu 1 zmiany i przeprowadzce, więc miałem prawo :D no i troszkę się przedłużyło do wieczora.
0
Koledzy i koleżanki, gdzie pokazują mecz? Może jakiś link?
Przespałem całe popołudnie..
7
Spotkajmy się w połowie i będzie ok
0
A tak już z przymrużeniem oka, czasami jak mnie wkurzają np. fani premier league, to myślę sobie, że fajnie, jakby taki Messi zagrał rok w Anglii i pokazał swoje umiejętności w "lepszej" lidze.
Z Ney'em miałem podobnie, więc uciesze się, jeśli dostaną od nas wpierdziel w LM, ale walnie w tej słabej lidze z 20 bramek i 30 asyst, żeby pokazać, jak genialni są nasi piłkarze, a liga wcale nie taka słaba.
1
Ja też. Nie wiem, czy napisał to sam, ale myślę, że mimo wszystko Barca jest dla niego ważna i może to być szczere.
Uważam, że podjął zła decyzję i wybrał pieniądze, ale miał takie prawo i niech mu się wiedzie.
0
Do Barcy B jak najbardziej
14
Nienawidzę tego zdjęcia bo uwielbiam Pedro i w sumie po tym finale byłem bardziej smutny z powodu jego odejścia, niż zadowolony ze zwycięstwa.
Teraz przydałby się ktoś taki, chciałbym, żeby to był Deoulo, ale jakoś nie widzę w nim kogoś, kto mógłby pokazywać takie oddanie i zaangażowanie dla klubu, jak Pedrito. Jak dla mnie to może nawet wrócić za ławkę, bo to po prostu ważna postać w historii Barcy.
3
Plus jest jeden, po prostu w końcu skończy się ta szopka i zamieszanie i coś się ruszy w sprawie transferów do klubu.
Obstawiam, że już jutro dowiemy się, czy ktoś prawdopodobnie przyjdzie z PSG w rozliczeniu, a do końca tygodnia może być Cou. Im szybciej tym lepiej, aby nowi piłkarze jak najszybciej weszli w zespół.
Wiem, że ciągle narzeka się na zarząd, ale ja głęboko wierzę w dwa duże nazwiska i nasze ogólne zadowolenie.
A co do Neya, no może nie jestem zbyt zadowolony, ale tak wybrał i życzę powodzenia
0
No obyś miał rację, po ja pod Poznaniem i zdycham w pracy :D
1
Wiem, w koncu mój rówieśnik. Po prostu wolę słuchać raperów którzy są w stanie podzielić ze mną jakimikolwiek spostrzeżeniami.
1
Bardzo dobrze nawija, ma świetny głos, przekonałem się do niego po polskich freszmenach. Póki co traktuje go w ramach ciekawostki, mam nadzieję, że jak dojrzeje i się doszlifuje, będzie w stanie dźwignąć jakiś ciekawszy i ambitniejszy projekt.
0
Ja nie wiem kto to jest, ale brzmi na raczej dojrzałego faceta, włączyłem koło 35 minuty i czuję się jak po 90 minutach wczorajszego komentarza TVP.
Bellerin był faulowany a ten przywołał jakaś tam anegdotę, że powinien zrobić fikołka i biec dalej, po czym powtórzył to chyba jeszcze 2 razy, bo to takie śmieszne.
0
Wierzyć można we wszystko, teorii spiskowych są setki, ale bądźmy poważni. Nie żyje, został zamordowany.
4
Komentarz na Eurosporcie jest dramatyczny.
Co chwilę mam ochotę wstać i walnąć w twarz temu "ekspertowi", przecież to jest jakaś parodia. No jak można wpuszczać kogoś takiego do tv?
4
Też wasz strasznie wkurzają takie udawane no-look passy? Ronnie robił to płynnie i naturalnie, a teraz co 2 kasztan spojrzy gdzie zagrać i w momencie podania gwałtownie odwróci głowę, strasznie to wymuszone i w sumie nawet nie wygląda jakoś fajnie.
7
Kovacevic, Alena, Real ciągle się wzmacnia