W jakim celu? Każda pozycję mają obsadzoną, gdyby sprzedali Bale'a, to może. Ale raczej do tego nie dojdzie. To my ich gonimy, nie oni nas. Raczej nie potrzebują wzmocnień
Myślę, że w przypadku Realu nic ciekawego się nie stanie, bo o nikim raczej nie słychać. Chcieli Mbappe, ale zrezygnowali, przez jego żądania finansowe. Jeśli będzie jakaś bomba, to moim zdaniem 3 najbardziej prawdopodobne to Mbappe do PSG, Cou do nas i Alexis do City
No bo on siedzi i wymyśla te informacje xD Wkleja to, co donosi Twitter, a spotkanie trwa i to jest raczej pewne, więc dziś rzeczywiście wiele może się wyjaśnić, niepotrzebnie się spinasz.
Przecież nikt myślący nie liczy, że rano zobaczy danego piłkarza w koszulce na CN. Chodzi raczej o to, że wstanie, a tu newsy od Romero czy RAC, że kluby doszły do porozumienia a jutro testy medyczne, tak dla przykładu
Tak ogólnie to ten Bergwijn byłby spoko za powiedzmy maks 10 baniek, wiadomo, potrzebujemy wzmocnień na już, ale kupić go teraz i wypożyczyć do PSV z powrotem.
Kiedyś lubiłem sobie zakładać kariery w Fifie polskimi zespołami i wyszukiwać młode talenty, zwykle kończyło się tym, że jak ktoś mi się spodobał w Fifie, to sprawdzałem go na YT itd. Już około 2 lata temu dzięki temu znałem takich gości, jak Tielemans, Mbappe czy właśnie rzeczony gracz PSV. I uważam, że podobnie jak wspomniana dwójka, może być materiałem na gwiazdę. Narzekamy, że Real ma młodzież i fajnie ich wprowadza, uważam, że to jest odpowiedni gość, jeśli już jakimś młodym graczem się interesować.
A, no i jesli Cou jest nie do wyjęcia, to powinni jak najszybciej ruszać po Goretzke, bo chłopak zapowiada się znakomicie. Trzeba w końcu kupować materiały na gwiazdy, a nie gwiazdy nie do wyciągnięcia, bo to właśnie dzięki temu Real jest dziś taki, jaki jest. Przy takich możliwościach finansowych to chyba nie jest problem, żeby posiadać odpowiednich skautów, skoro połową użytkowników tej strony potrafi wypatrzeć fajnych piłkarzy na podstawie kilku meczy w tv czy grania w FMa itd. Trzeba po prostu chcieć i myśleć.
Myślę, że przyjdzie Dembele za jakieś chore pieniądze, Liverpool uparł się i nie sprzeda, a co do Seriego to niewiadomo, czy oni w ogóle go jakoś baczniej oglądali, czy może widzieli jeden mecz, ale obawiam sie, że może skończyć się na Do Marii, albo po prostu na nikim. Obym się mylił, ale sytuacja zaczyna wyglądać skrajnie źle i nieporadnie.
Wiesz, ja nie twierdzę, że by nie pasował. W naszej obecnej sytuacji na pewno byłby graczem pierwszej 11, jest jednym z ciekawszych skrzydłowych na rynku, po prostu nie przekonuje mnie na tyle, żeby płacić za niego 100 milionów i robić skrzydłowego na lata, w drużynie aspirującej ciągle do bycia najlepszą
A moim zdaniem Carrasco spoko, ale sufitu nie przebije i już do niego dotarł, jest dobry, ale nigdy nie wskoczy na ten top level i wydawanie na niego jakiś rekordowych kwot to glupota.
Przecież to Ernesto prawdopodobnie kazał mu grać wyżej, Busi ewidentnie dużo bardziej starał się rozgrywać w ofensywie, a środka nie zabezpieczał nikt.
Jak grają z drużunami 2 półki wyżej od Nicei, to nie ma się co dziwić. Ja będę bronił tego transferu rękami i nogami i mam nadzieję, że dojdzie do skutku. Nie po to się męczę i oglądam jakieś przeciętne francuskie meczyki od dawna :D
Zwłaszcza, że przy tak cofniętym zespole to właśnie skrzydłowi mogą się najbardziej popisać przy kontrach. Chociaż i tak niewiele pokazał. Tak jak się spodziewałem, Nicea jak i Seri nic ciekawego dziś nie pokażą.
Seri to bardzo dobry transfer i już nie raz się o nim tutaj wypowiadałem, od pewnego czasu bacznie go śledzę i oglądam każdy mecz z jego udziałem, ale sugerowanie się meczami z Napoli to moim zdaniem nie jest najlepszy pomysł. Włosi mają bardzo dobrą pomoc, w Nice właściwie wszystko opiera się na Serim i Neapolitańczycy już w pierwszym meczu bez problemu zdominowali środek pola i widocznie wyłączyli Jeana z gry, wiedząc, że to najważniejsze ogniwo. I nie piszcie, że to pokazuje, że z mocnymi rywalami nie daje rady, bo odpowiednio mocny zespół i Messiego potrafił wyłączyć, zwłaszcza przy braku odpowiedniego wsparcia.
Mam na celu głównie przekazać Wam, żeby nie było na stronie wysypu komentarzy w trakcie meczu, że się chłopak nie nadaje. Ja was zapewniam, ze się nada i może nie jestem żadnych autorytetem, ale możecie sobie zapisać screen, biorę pełną odpowiedzialność za moje słowa, będzie z niego uciecha :)
2
Pewnie powiązali to ze zdjęciem Lebrona w naszej koszulce na IG. :D
0
W jakim celu? Każda pozycję mają obsadzoną, gdyby sprzedali Bale'a, to może. Ale raczej do tego nie dojdzie. To my ich gonimy, nie oni nas. Raczej nie potrzebują wzmocnień
1
Myślę, że w przypadku Realu nic ciekawego się nie stanie, bo o nikim raczej nie słychać. Chcieli Mbappe, ale zrezygnowali, przez jego żądania finansowe. Jeśli będzie jakaś bomba, to moim zdaniem 3 najbardziej prawdopodobne to Mbappe do PSG, Cou do nas i Alexis do City
1
Miał niby oglosic, że chce odejść do nas. Pojawiło się taki info chyba z ESPN i jeszcze jakiegoś źródła, ale cisza od tego czasu.
0
Było coś nowego na temat Coutinho, od czasu informacji o tym rzekomym oświadczeniu?
1
No bo on siedzi i wymyśla te informacje xD Wkleja to, co donosi Twitter, a spotkanie trwa i to jest raczej pewne, więc dziś rzeczywiście wiele może się wyjaśnić, niepotrzebnie się spinasz.
2
Przecież nikt myślący nie liczy, że rano zobaczy danego piłkarza w koszulce na CN. Chodzi raczej o to, że wstanie, a tu newsy od Romero czy RAC, że kluby doszły do porozumienia a jutro testy medyczne, tak dla przykładu
0
No już były jakieś doniesienia, że Bayern na ochotę wziąć go za darmo. Moim zdaniem świetna opcja w przypadku fiaska Cou.
2
Tak ogólnie to ten Bergwijn byłby spoko za powiedzmy maks 10 baniek, wiadomo, potrzebujemy wzmocnień na już, ale kupić go teraz i wypożyczyć do PSV z powrotem.
Kiedyś lubiłem sobie zakładać kariery w Fifie polskimi zespołami i wyszukiwać młode talenty, zwykle kończyło się tym, że jak ktoś mi się spodobał w Fifie, to sprawdzałem go na YT itd. Już około 2 lata temu dzięki temu znałem takich gości, jak Tielemans, Mbappe czy właśnie rzeczony gracz PSV. I uważam, że podobnie jak wspomniana dwójka, może być materiałem na gwiazdę. Narzekamy, że Real ma młodzież i fajnie ich wprowadza, uważam, że to jest odpowiedni gość, jeśli już jakimś młodym graczem się interesować.
A, no i jesli Cou jest nie do wyjęcia, to powinni jak najszybciej ruszać po Goretzke, bo chłopak zapowiada się znakomicie. Trzeba w końcu kupować materiały na gwiazdy, a nie gwiazdy nie do wyciągnięcia, bo to właśnie dzięki temu Real jest dziś taki, jaki jest. Przy takich możliwościach finansowych to chyba nie jest problem, żeby posiadać odpowiednich skautów, skoro połową użytkowników tej strony potrafi wypatrzeć fajnych piłkarzy na podstawie kilku meczy w tv czy grania w FMa itd. Trzeba po prostu chcieć i myśleć.
2
Miałem go w legii w Fifie, poradził sobie, także brać.
0
Kymco dobry sprzęt, sam mam skuter tej marki prawie 10 lat, a nie kupiłem nowego. Jak Ci odpowiada i się podoba, to polecam.
1
Myślę, że przyjdzie Dembele za jakieś chore pieniądze, Liverpool uparł się i nie sprzeda, a co do Seriego to niewiadomo, czy oni w ogóle go jakoś baczniej oglądali, czy może widzieli jeden mecz, ale obawiam sie, że może skończyć się na Do Marii, albo po prostu na nikim. Obym się mylił, ale sytuacja zaczyna wyglądać skrajnie źle i nieporadnie.
0
Wiesz, ja nie twierdzę, że by nie pasował. W naszej obecnej sytuacji na pewno byłby graczem pierwszej 11, jest jednym z ciekawszych skrzydłowych na rynku, po prostu nie przekonuje mnie na tyle, żeby płacić za niego 100 milionów i robić skrzydłowego na lata, w drużynie aspirującej ciągle do bycia najlepszą
0
No to się nie zgodzimy :D jak dla mnie mógłby być np pierwszy zmiennikiem przy pozostaniu Neya, na pewno nie jest kimś, kto może wskoczyć w jego buty.
6
A moim zdaniem Carrasco spoko, ale sufitu nie przebije i już do niego dotarł, jest dobry, ale nigdy nie wskoczy na ten top level i wydawanie na niego jakiś rekordowych kwot to glupota.
46
To Arabowie nie rozumieją "Nie", czy tak tylko się chwalisz?
0
Serio xD?
2
Przecież to Ernesto prawdopodobnie kazał mu grać wyżej, Busi ewidentnie dużo bardziej starał się rozgrywać w ofensywie, a środka nie zabezpieczał nikt.
0
Balo to jest jakaś tragedia dzisiaj :D
9
Jako jeden z największych fanów Seriego na stronie, podrzucam link do mojego proroczego komentarza na jego temat, który dziś napisałem.
Gdyby tylko miał dziś trochę miejsca i komu podawać i nie musiał stać między obrońcami, to jest naprawdę świetny piłkarz. :)
http://www.fcbarca.com/78719-seri-rozegra-dzis-swoj-ostatni-mecz-w-barwach-ogc-nice,dyskusja-5570926.html#comment-5570926
1
Co do pierwszej zgoda, ale przy drugiej to błąd podającego i chyba(?) rykoszet, poślizgnął się bo kierunek lotu piłki go zaskoczył.
5
Jak grają z drużunami 2 półki wyżej od Nicei, to nie ma się co dziwić. Ja będę bronił tego transferu rękami i nogami i mam nadzieję, że dojdzie do skutku. Nie po to się męczę i oglądam jakieś przeciętne francuskie meczyki od dawna :D
0
No problem w tym, że inaczej nie umie chyba
2
Zwłaszcza, że przy tak cofniętym zespole to właśnie skrzydłowi mogą się najbardziej popisać przy kontrach. Chociaż i tak niewiele pokazał. Tak jak się spodziewałem, Nicea jak i Seri nic ciekawego dziś nie pokażą.
19
A ktoś mówił, że to ofensywny? To rozgrywający, ale Nicea jest zepchnięta i niewiele ma do rozgrywania :P
3
Napoli zje, już pod artykułem o Serim to pisałem, dzisiejszy mecz nic nie powie.
0
Ja.
1
No właśnie o to chodzi, że w meczach w lidze, gdzie Nicea dominuje, gość jest znakomity. My dominujemy praktycznie zawsze
16
Seri to bardzo dobry transfer i już nie raz się o nim tutaj wypowiadałem, od pewnego czasu bacznie go śledzę i oglądam każdy mecz z jego udziałem, ale sugerowanie się meczami z Napoli to moim zdaniem nie jest najlepszy pomysł. Włosi mają bardzo dobrą pomoc, w Nice właściwie wszystko opiera się na Serim i Neapolitańczycy już w pierwszym meczu bez problemu zdominowali środek pola i widocznie wyłączyli Jeana z gry, wiedząc, że to najważniejsze ogniwo. I nie piszcie, że to pokazuje, że z mocnymi rywalami nie daje rady, bo odpowiednio mocny zespół i Messiego potrafił wyłączyć, zwłaszcza przy braku odpowiedniego wsparcia.
Mam na celu głównie przekazać Wam, żeby nie było na stronie wysypu komentarzy w trakcie meczu, że się chłopak nie nadaje. Ja was zapewniam, ze się nada i może nie jestem żadnych autorytetem, ale możecie sobie zapisać screen, biorę pełną odpowiedzialność za moje słowa, będzie z niego uciecha :)
41
No spoko, dzięki za legitne info, tylko Tobie można już wierzyć.