2

Zagra. eliminacje nie mają znaczenia, skończcie powielać bzdury.

1

Wiesz, ja się różnię od nich tym, że nic ode mnie nie zależy. Myślisz, że cieszy mnbie to, co się dzieje i braki w trnsferach? Nie. Śmieszy mnie natomiast wieszczenie, że zaraz będziemy średniakiem. Nie będziemy.

0

Jesteśmy zdecydowanie więksi od Milanu, nie chodzi o sukcesy, ale o kasę, popularność itd. Znasz jakiś młodzieńców co marzą o grze dla Rossonerich? (Mówię o młodych, zapowiadających się na megagwiazdy piłkarzach) Pewnie nie. O grze u nas ciągle marzy wielu chłopaków, a niemal każdy piłkarz z Ameryki Płd da się pociąc za Barce lub Real. Do tego zdecydowanie lepiej szkolimy i w przypadku głębszego kryzysu pewnie zaczniemy z tego korzystać. Nasza liga jest dużo popularniejsza marketingowo, i nie ma nas kto wywalić z LM.
Moim zdaniem nie ma szans na drugi Milan. Prędzej Real przed Ronaldo. W końcu jakiś tam nowy zarzęd się ogarnie, sięgną głęboko do kieszeni, ściągną jakiegoś cracka i znów się zacznie.

3

Wy i to wasze wieszczenie upadku :D
Nawet jak przyjdzie parę lat kryzysu, to pewnie potem znowu przyjdą tłustsze lata, a Barca to zbyt duży klub, żeby popadł w przeciętność. Zwłaszcza przy takim marketingu i budżecie. Może przez kilka lat nie wygramy majstra czy LM, ale zapewniam Cię, z trójki w kraju nie wypadniemy i regularna wiosna w LM to minimum.
Za bardzo Was rozpieściły ostatnie lata, takie rzeczy dzieją się wszędzie. Jeden cykl się kończy, inny niedługo się zacznie.

26

Od pewnego czasu staram się oglądać wszystkie jego mecze. Z Napoli słabo zagrał cały zespół, ale w każdym poprzednim spotkaniu robił bardzo dobre wrażenie i co najważniejsze, nie mamy w kadrze gracza o podobnej charakterystyce. Był w 11 sezonu L1, to też coś tam o nim mówi.
I nie, nie jest to gracz typu Kante czy Makelele. To kreatywny rozgrywający, centralna postać na boisku, decyduje o przebiegu akcji a większość piłek przechodzi przez niego. Potrafi zarówno rozegrać od tyłu, jak i rzucić coś ciekawego w pole karne. Ma też przyzwoity drybling, na pewno duużo lepszy niż Rakieta czy Gomes.
Zobaczycie, że się przyda. Zwłaszcza za taką kasę. Podobno było zainteresowanie innych dużych firm, ale on czekał tylko na Barcę i niech dostanie szansę, po prostu trzeba pozbyć się zbędnego i nic nie dającego balastu w pomocy. Przy naszych obecnych problemach z jakąkolwiek kreatywnością w pomocy, to jest dobre rozwiązanie.

0

No w sumie to lepiej wyglądało United, niż my.

0

Jak można określić prawdopodobieństwo, nie mając żadnych dokładnych danych?

14

Serio uwazacie, że te buki wiedzą coś wiecej albo przewidują przyszłość xd?
Bazują na tym, co my wiemy i tyle. Dodatkowo okienko zbliża się do końca to i kursy się zmieniają. Nie dajcie się zwariować jakimiś kursami, bo zapanowała tu nowa, dziwna moda.

0

Wiem, spojrzałem na pierwszej stronie, nie było, więc zapytałem. Rzadko oglądam filmy a teraz potrzebuję

0

Gdzie polecacie oglądać filmy w internecie?
Kiedyś korzystałem z filisera, ale chyba już nie ma.

3

Wczoraj troszkę popijałem w trakcie meczu i przyznam, na drugą połowę już nie za bardzo chciało mi się patrzeć. Ale mam jedno pytanie, jak zagrał Semedo? Bo zauważyłem, że zdanie są podzielone. Będzie coś z niego?

2

To co? Na skrzydło Hulk czy Lavezzi?

0

Mam przeczucie, że Cou nie przyjdzie. Oby chociaż Dembele, bo lewe skrzydło wyglądało wczoraj dramatycznie i gdyby był Ney, moglby być nawet wyrównany mecz.
Fajnie, jakby chociaż od biedy powrócił temat Seriego, jeśli Brazylijczyk by nie przyszedł.

1

Wiarygodny ten Palmeri?
Bo mnie się kojarzy, że w przeszłości chyba rzucał jakieś randomowe newsy.

1

No niestety ostatnie wydarzenia wskazują, że może to być prawda. A następca jednego z nielicznych ostatnio wybijających się talentów z naszej szkółki będzie 30 latek z ligi chińskiej...

1

Paco? Kiedy? Skąd xd?!

1

Jak nie zrobił nic żeby się samemu przewrócić, jak sam się przewrócił xD

0

No widzisz właśnie jak zrobił

4

Nie chce tego karnego, znowu będzie gadanie

2

Co xD
Ludzie, wasze popadanie w skrajności jest śmieszne

2

Święcicki to duży fachowiec, ale często mocno pajacuje i zawsze msui mieć rację czy rzucić specjalnie czymś kontrowersyjnym, a jak uważasz inaczej, to po prostu nie masz racji. Lekko spięty jest gościu.

1

Martwi mnie, że Ernesto chyba nie stawia na Sergiego. Oby nie odszedł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

To dopiero pierwsza kolejka, ale trzeba przyznać, że United zaprezentowało się chyba najbardziej imponująco z faworytów ligi.

2

Fullmatchesandshows

0

Kurde, rzeczywiście :D

3

No na bank, 19 godzin temu i nikt do tej pory nie zauważył xd

1

Eriksen kapitanem w FPL, ogólnie miałem niezłego nosa w tej kolejce, oby tak dalej :D

0

A Ty skąd wiesz, że będzie zabierał miejsce wychowankom?
Może jest w porządku i nie będzie, grzecznie obserwując grę wychowanków z ławki.

1

Też się nie cieszę z tego transferu, ale jak oglądałem reprezentacje Brazylii w ostatnim czasie, to byłem w szoku, że ten gość gra tak dobrze. Może nie ma co płakać i będzie fajny zmiennik na te 2 czy 3 sezony. Drogo i może niepotrzebnie, ale nic nie poradzimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?