Nie, mam 18 od wczoraj, ale zagrałem tylko jeden mecz, nie mailem czasu na więcej. To mój pierwszy PES od 2010 i w weekend będę próbował się do niego przekonać :)
Mam zainstalowanego, ale nie grałem od 2010, wczoraj włączyłem na jeden mecz i wiesz, jakbym grał na innej planecie o innych prawach fizyki :D
Także wolał bym się raczej nie wyrażać, w weekend dam mu jeszcze szansę. Jedno co mogę powiedzieć, to PES wygląda lepiej, zwłaszcza na zbliżeniach.
Zagrałem sobie jeden meczyk w nową Fifę (Barca vs Celta), tak na szybko pierwsze wrażenia.
Już w pierwszej połowie 2 kontuzje, iniesta w 15 i Dembele w 45. Za Andresa wszedł Paulinho i obok Leo był najlepszy na boisku, bramka i asysta :D
Ousmane gra się podobnie, jak Neymarem na początku kariery w Barcy. Jest szybki i ma drybling, strzela tak sobie, nieco zbyt daleko od stopt wypuszcza sobie piłkę i łatwo go przepchac. Na drugą połowę wpuściłem za niego Deulo i grało mi się nim lepiej. Zwykle gram z kontry i idealnie się odnajdywał. Jest jeszcze szybszy, niż Francuz i lepszy fizycznie.
Semedo też spoko, szybki i ma dobry drybling, na pewno lepszy wybór do ofensywnego grania, niż Roberto o tym samym ovr.
Niestety, oba nasze nowe dziki nie doczekały się zeskanowanych twarzy i wyglądają jak losowe murzynki.
Na szczęście Umtiti wygląda lepiej i jest też większym dzikiem, niż w 17.
A sama gra.. nie gram dużo, zwykle towarzysko, ale nie widzę dużej zmiany, ładniejsze animacje z bliska i tyle. Nieco inne kolory. Mechanika rozgrywki w 95% to samo.
No nie wiem. Wszyscy krzyczą o tym 5s, a mojej koleżance już po poprzedniej aktualizacji wyraźnie zwolnił (działał dużo wolniej od sgs6), a ostatnio ma już spore przycinki animacji i często dzwoni, a nie widać kto :p
To jest właśnie indywidualna kwestia. Ja zmieniam co dwa lata, inni nie zmieniają. Niech każdy wydaje sobie pieniądze na co chce :p
Faktem jest, że jeśli ktoś ma ochotę być na bieżąco z jakimiś nowinkami itd, to musi za to płacić, ale przecież nikt nikogo nie zmusza i możesz mieć 15 lat stara nokie. Każdy ma inne potrzeby, ja lubię, Ty widać nie.
Widocznie masz małe wymagania. I Twoja sprawa, ale mnie by trafił szlag, gdybym miał korzystac z taniego telefonu. Wiadomo, że 4 tysie to bardzo duzo, ale powiedzmy za 1500 masz telefon z mega aparatem, kamerą, mogący zastąpić Ci wiele urządzeń. Takim za 400 raczej nie poszalejesz że zdjęciami, o jakiejś wielkiej wielozadaniowości też nie ma co gadać. Ty nie potrzebujesz, ale są tacy, co potrzebują. Taki Note 8 może Ci poza domem zastąpić praktycznie każde inne elektroniczne urządzenie. Jest do tego ładny i świetnie wykonany, każdy podzespół to najwyższa półka, płacąc tyle właśnie tego wymagasz. Gdyby mnie było stać, kupiłbym sobie.
Oo kurde, coś mnie podkusilo, żeby kliknąć, a tu Corbin. Myślałem, że w PL słuchają tego może z 3 osoby, w tym ja. :D może jest nas jednak więcej, znakomita płyta, czuję, że jesienią będę słuchał bardzo często
Ja ostatnio daje strasznie śmieszne kupony, ale może 1 na 4 mi nie siadzie. Jedynki daje tylko u siebie na jakiś pewniaków z leszczami, no, ewentualnie na Barcę z Girona itd, dokładam kilka ovr 0.5 na jakiś gigantów czy bramkostrzelne drużyny typu Napoli czy Liverpool, zawsze uzbiera się jakieś 2.5 czy 3, za 50 czy 100 to już nie jest źle. Od kilku tygodni jestem średnio 150-250 tygodniowo do przodu, na drobne wydatki jak znalazł :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W sumie dziwne, ja pobrałem wczoraj o 23 i równo o północy włączyłem bez problemu
0
Nie, mam 18 od wczoraj, ale zagrałem tylko jeden mecz, nie mailem czasu na więcej. To mój pierwszy PES od 2010 i w weekend będę próbował się do niego przekonać :)
0
Mam zainstalowanego, ale nie grałem od 2010, wczoraj włączyłem na jeden mecz i wiesz, jakbym grał na innej planecie o innych prawach fizyki :D
Także wolał bym się raczej nie wyrażać, w weekend dam mu jeszcze szansę. Jedno co mogę powiedzieć, to PES wygląda lepiej, zwłaszcza na zbliżeniach.
2
Zagrałem sobie jeden meczyk w nową Fifę (Barca vs Celta), tak na szybko pierwsze wrażenia.
Już w pierwszej połowie 2 kontuzje, iniesta w 15 i Dembele w 45. Za Andresa wszedł Paulinho i obok Leo był najlepszy na boisku, bramka i asysta :D
Ousmane gra się podobnie, jak Neymarem na początku kariery w Barcy. Jest szybki i ma drybling, strzela tak sobie, nieco zbyt daleko od stopt wypuszcza sobie piłkę i łatwo go przepchac. Na drugą połowę wpuściłem za niego Deulo i grało mi się nim lepiej. Zwykle gram z kontry i idealnie się odnajdywał. Jest jeszcze szybszy, niż Francuz i lepszy fizycznie.
Semedo też spoko, szybki i ma dobry drybling, na pewno lepszy wybór do ofensywnego grania, niż Roberto o tym samym ovr.
Niestety, oba nasze nowe dziki nie doczekały się zeskanowanych twarzy i wyglądają jak losowe murzynki.
Na szczęście Umtiti wygląda lepiej i jest też większym dzikiem, niż w 17.
A sama gra.. nie gram dużo, zwykle towarzysko, ale nie widzę dużej zmiany, ładniejsze animacje z bliska i tyle. Nieco inne kolory. Mechanika rozgrywki w 95% to samo.
0
Szkoda, ostatnio chyba mój ulubiony piłkarz City, zabawny gość
4
Z takimi składem, to i ja bym wygrał LM
2
Pep to słaby trener, trafił na wielką generację, zawsze ma samograje!!1!1!1!1!1!11!!
0
No nie wiem. Wszyscy krzyczą o tym 5s, a mojej koleżance już po poprzedniej aktualizacji wyraźnie zwolnił (działał dużo wolniej od sgs6), a ostatnio ma już spore przycinki animacji i często dzwoni, a nie widać kto :p
0
To jest właśnie indywidualna kwestia. Ja zmieniam co dwa lata, inni nie zmieniają. Niech każdy wydaje sobie pieniądze na co chce :p
Faktem jest, że jeśli ktoś ma ochotę być na bieżąco z jakimiś nowinkami itd, to musi za to płacić, ale przecież nikt nikogo nie zmusza i możesz mieć 15 lat stara nokie. Każdy ma inne potrzeby, ja lubię, Ty widać nie.
5
Widocznie masz małe wymagania. I Twoja sprawa, ale mnie by trafił szlag, gdybym miał korzystac z taniego telefonu. Wiadomo, że 4 tysie to bardzo duzo, ale powiedzmy za 1500 masz telefon z mega aparatem, kamerą, mogący zastąpić Ci wiele urządzeń. Takim za 400 raczej nie poszalejesz że zdjęciami, o jakiejś wielkiej wielozadaniowości też nie ma co gadać. Ty nie potrzebujesz, ale są tacy, co potrzebują. Taki Note 8 może Ci poza domem zastąpić praktycznie każde inne elektroniczne urządzenie. Jest do tego ładny i świetnie wykonany, każdy podzespół to najwyższa półka, płacąc tyle właśnie tego wymagasz. Gdyby mnie było stać, kupiłbym sobie.
0
Ok, dzięki
0
Jak w każdym większym meczu ostatnio, niestety. Jak gniotą w ldize to jest fajnie, ale jak grają gorzej, to klub, czy repra, Glik trzaska babole.
0
Wgrałem te patche, ale Neymar dalej u nas, w innych klubach tez stare sklady. Wiesz, co z tym zrobić?
0
Na PC, ale już sobie radzę, przez chwilę byłem jakiś zagubiony i nie mogłem uporządkować, co tzreba zrobić. Dzięki :)
0
Szukam dobrej instrukcji jak wgrać patch do PES 2018, pierwszy raz mam do czynienia z PESem. Ktoś pomoże?
2
Nie no Real gra swoje, fajnie, ale już się zaczyna to spuszczanie nad każdym podaniem xD
0
Coś dziwnie ta obrona BVB stoi, za łatwo się nadziewają na takie kontry, dużo miejsca, wysoko są
1
No w Palermo chyba tylko 1 Włoch w pierwszym :D
0
No normalnie 5 minut Krychowiaka jak na Pizjuan, oby tak dalej.
1
Oo kurde, coś mnie podkusilo, żeby kliknąć, a tu Corbin. Myślałem, że w PL słuchają tego może z 3 osoby, w tym ja. :D może jest nas jednak więcej, znakomita płyta, czuję, że jesienią będę słuchał bardzo często
0
Ja ostatnio daje strasznie śmieszne kupony, ale może 1 na 4 mi nie siadzie. Jedynki daje tylko u siebie na jakiś pewniaków z leszczami, no, ewentualnie na Barcę z Girona itd, dokładam kilka ovr 0.5 na jakiś gigantów czy bramkostrzelne drużyny typu Napoli czy Liverpool, zawsze uzbiera się jakieś 2.5 czy 3, za 50 czy 100 to już nie jest źle. Od kilku tygodni jestem średnio 150-250 tygodniowo do przodu, na drobne wydatki jak znalazł :)
0
BVB w formie, śmiesznie by było, jakby Real dalej grał jak gra i nie wyszedł z grupy. Pomarzyć można, ale raczej tylko to.
0
Było z 1.10, a czasem to potrafi być kilkadziesiąt zł ;)
0
A ja głupi na podbicie dałem, że strzela bramkę xD a zostali tylko oni i Barca, ehh
0
Serio, serio.
8
To Aurier byl.
0
No dobra, ale wygrają biali, czy zamykać?
0
Paulinho powinien być zmiennikiem Suareza :D
0
Messi jeszcze umie szybko biegać więcej, niż 5 metrów? Dobrze wiedzieć.