Zacząłem kibicować jako dzieciak, przybyłem wraz z Ronaldinho, zakochany w jego grze.
Faktycznie śledzić zacząłem jednak dopiero w okolicach 2008/09, gdy zaczynał królować Leo.
Nie decyduję, mało tego, nic do niego nie mam i że względu na jego osobę oglądam większość meczów PSG. Mimo wszystko jednak uważam, że zachował się co najmniej słabo w stosunku do klubu i nas, kibiców, oraz wybrał słabszy klub i pieniądze, wykazując w tym duża determinację. Świetny piłkarz i życzę mu dobrze, ale już nie tutaj.
Nie wiem czy to prawda, ale dla niego już tu miejsca nie ma. Gdyby chociaż mniejszy cyrk był z tym transferem.
Nie zdziwię się, jak zostanie następca Ronaldo szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać
Też właśnie miałem o tym pisać. Żenujące jest to, że ciągle się to powtarza i nie potrafią tego ogarnąć. Na innych stacjach nawet na chwilę wycisza komentarz i jest ok, na eleven jak już jest źle, to co najwyżej zrobią jeszcze gorzej
Gdyby grał regularnie w drużynie, gdzie nie potrzeba wiele zwrotnosci i jakiś niekonwencjonalnych zagrań, wyglądał by dużo lepiej. On umie grać w piłkę. Strzelać też umie, kilka razy w karierze mu się zdarzyło.
No dzięki, jakby nie można było bez osobistych wycieczek.
Gdyby Gomes grał 2 razy w tygodniu, to też by się nie bal podjąć decyzji i wziąć na siebie gry.
Tak szczerze, to gdyby postawić na Gomesa, to wiele słabszy od Eriksena by raczej nie był. Kilka meczów totkow obejrzałem ostatnio i w sumie dużo biega, jest aktywny i ma dobrze ułożona stopę. Zero magii.
Jak ktoś ma takie auto, to zwykle ma co najmniej 2 samochody, bo już pomijając ilość miejsc, superauta nie nadaja się na codzien. Oczywiście, są wyjątki.
Mimo wszystko mają ciekawą kadrę, kilku obiecujących graczy i na pewno obecnie grają sporo ponizej swojego optimum. Mam nadzieję, ze szybko się pozbierają, bo przez zamieszanie z Serim zacząłem oglądać i troszkę im kibicuję.
Manchester ostatnio w fajnej formie, Liverpool ofensywna piła, myślę sobie rano, fajny dzień, obejrzę.
No i wuj, zawsze jak już odpalę jakiś wielki hit z Anglii, to jest 0:0, znowu 2 miesiące nie będę odpalał tej ligi. I jeszcze jej fani śmią mówić często, że nie odpadają GD, bo to kit i teatrzyk przy ich starciach gigantów.
Ten mecz to jakaś tragedia jest.
Rozumiem i dbam, ale po prostu rapera musi mi się dobrze słuchać a z nim tak nie jest, ani flow, ani głos specjalnie do mnie nie przemawiają. Teksty to tylko połowa sukcesu
Nigdy do końca nie rozumiałem fenomenu dooma, mimo, że Madvillainy uwielbiam. Strasznie mnie nudzi jego flow, nigdy nie potrafił mnie porwać. Ale fakt, klimat kawałka jak najbardziej na +.
Białas nie nawija o niczym? Błagam. Truizmy, populizmu i ciągłe gadanie o składzie i ciusxkach. Posłuchaj Mesa czy Łony, Bisza i przemysł, co napisałeś. Najlepszy raper w kraju, oczywiście Ten Typ Mes. I powie Ci to większość osob, które rzeczywiście mają jakieś tam pojęcie. Mimo, że ostatni płyta średnia.
Ale ta strona serio jest świetnie prowadzona. Brzydka, ale jest bardzo dużo artykułów, redaktorzy dużo piszą sami, nie tylko tłumacza. Do tego szybsze przeglądy prasy itd.
0
Włączyłem w 4 minucie i koło 15 sprawdzałem na flashscore, czy czasem nie było jakiegoś urazu przed meczem :D
0
Zacząłem kibicować jako dzieciak, przybyłem wraz z Ronaldinho, zakochany w jego grze.
Faktycznie śledzić zacząłem jednak dopiero w okolicach 2008/09, gdy zaczynał królować Leo.
0
Nie decyduję, mało tego, nic do niego nie mam i że względu na jego osobę oglądam większość meczów PSG. Mimo wszystko jednak uważam, że zachował się co najmniej słabo w stosunku do klubu i nas, kibiców, oraz wybrał słabszy klub i pieniądze, wykazując w tym duża determinację. Świetny piłkarz i życzę mu dobrze, ale już nie tutaj.
5
Nie wiem czy to prawda, ale dla niego już tu miejsca nie ma. Gdyby chociaż mniejszy cyrk był z tym transferem.
Nie zdziwię się, jak zostanie następca Ronaldo szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać
1
Też właśnie miałem o tym pisać. Żenujące jest to, że ciągle się to powtarza i nie potrafią tego ogarnąć. Na innych stacjach nawet na chwilę wycisza komentarz i jest ok, na eleven jak już jest źle, to co najwyżej zrobią jeszcze gorzej
0
Szukam linku po polsku do PSG, na meczosach nie ma. Pomożecie?
2
Dobrze, że wszyscy bez problemu do wyciągnięcia
No ale też bym takie chciał.
0
Gdyby grał regularnie w drużynie, gdzie nie potrzeba wiele zwrotnosci i jakiś niekonwencjonalnych zagrań, wyglądał by dużo lepiej. On umie grać w piłkę. Strzelać też umie, kilka razy w karierze mu się zdarzyło.
0
No dzięki, jakby nie można było bez osobistych wycieczek.
Gdyby Gomes grał 2 razy w tygodniu, to też by się nie bal podjąć decyzji i wziąć na siebie gry.
1
Tak szczerze, to gdyby postawić na Gomesa, to wiele słabszy od Eriksena by raczej nie był. Kilka meczów totkow obejrzałem ostatnio i w sumie dużo biega, jest aktywny i ma dobrze ułożona stopę. Zero magii.
0
Spuchli, dawać ich!
0
Dlaczego nie bralim tego Sancheza? Środek obrony na 10 lat byłby załatwiony, co za gość
1
Semedo, Kimmich, Bellerin, Pereira
Semedo i Bellerinem się fajnie gra bo są szybcy, a to się w Fifie liczy. Pereira z Porto tańsza alternatywa
1
Jak ktoś ma takie auto, to zwykle ma co najmniej 2 samochody, bo już pomijając ilość miejsc, superauta nie nadaja się na codzien. Oczywiście, są wyjątki.
2
Mimo wszystko mają ciekawą kadrę, kilku obiecujących graczy i na pewno obecnie grają sporo ponizej swojego optimum. Mam nadzieję, ze szybko się pozbierają, bo przez zamieszanie z Serim zacząłem oglądać i troszkę im kibicuję.
0
Aż że studia wyszli
0
No tera to dopiero mamy pomoc xD
0
Budzimy się!
0
Oglądają*
0
Manchester ostatnio w fajnej formie, Liverpool ofensywna piła, myślę sobie rano, fajny dzień, obejrzę.
No i wuj, zawsze jak już odpalę jakiś wielki hit z Anglii, to jest 0:0, znowu 2 miesiące nie będę odpalał tej ligi. I jeszcze jej fani śmią mówić często, że nie odpadają GD, bo to kit i teatrzyk przy ich starciach gigantów.
Ten mecz to jakaś tragedia jest.
1
Rozumiem i dbam, ale po prostu rapera musi mi się dobrze słuchać a z nim tak nie jest, ani flow, ani głos specjalnie do mnie nie przemawiają. Teksty to tylko połowa sukcesu
0
Nigdy do końca nie rozumiałem fenomenu dooma, mimo, że Madvillainy uwielbiam. Strasznie mnie nudzi jego flow, nigdy nie potrafił mnie porwać. Ale fakt, klimat kawałka jak najbardziej na +.
0
Białas nie nawija o niczym? Błagam. Truizmy, populizmu i ciągłe gadanie o składzie i ciusxkach. Posłuchaj Mesa czy Łony, Bisza i przemysł, co napisałeś. Najlepszy raper w kraju, oczywiście Ten Typ Mes. I powie Ci to większość osob, które rzeczywiście mają jakieś tam pojęcie. Mimo, że ostatni płyta średnia.
1
No nie, liczyłem, że to fejk
0
A co tu wyjaśniać? Wyladował się na niej, tyle.
0
To Twój? Dzielisz się gdzieś typami :D?
2
Achraf w pierwszym składzie Realu na PO. 18 latek z dużym potencjałem, ale dziś się nie obrazę za jakiegoś babola od młodziana.
0
Sergi póki co świetnie gra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale ta strona serio jest świetnie prowadzona. Brzydka, ale jest bardzo dużo artykułów, redaktorzy dużo piszą sami, nie tylko tłumacza. Do tego szybsze przeglądy prasy itd.