0

No dobra, poza Tobą :D

60

Nelson to jest gościu. Nikt się chyba nie spodziewał aż takiego dobrego wejścia do zespołu

1

DB11, Murcielago SV, Miura, F40, Sierra RS cosworth

A z nieco bardziej przyziemnych to M3 E46, albo Lexus LC

1

Też mi się tak wydaje, chyba poczekam :)

0

No to mamy jednogłośne opinie :D jeszcze pomyślę

0

Tak, ostatni mecz

0

Kupon za 50, wszystko siadło, zostało PSG. Mogę zamykać za 240, albo czekać i do wyjęcia ponad 300.
Niby powinni wygrać, ale coś boję się tego Lyonu. Jak myślicie, wygrają na spokojnie?

9

Zawsze jak jest zbliżenie na jego twarz, to czekam, aż coś spadnie :D

1

Wszystkim. To zupełnie inny telefon, który podobnie wygląda. Wszystko jest lepsze, materialy użyte do budowy, procesor, aparat, zupełnie inna polka. Ale jak z z P8 lite jesteś zadowolony, to P9 lite Ci wystarczy.
Żeby łatwiej Ci było sobie wyobrazić, jaka jest różnica to powiem, że Deulofeu i Neymar to skrzydłowi, i obaj są szybcy i graja/ grali w Barcelonie. Na pierwszy rzut oka też jest podobnie. Do średniaka i na ogórki Deulo wystarczy :p

0

Strzeli Atleti bramkę, czy zamykać?

Ok, nie było pytania :D

0

Chyba nikogo innego bramka w tym momencie by mnie tak nie ucieszyła :D

0

Niee...

0

To za parę lat nie będziesz miał w czym wybierać, wszyscy idą w szkło :p
Ja zawsze w przypadku flagowcow mówię, kup co Ci się podoba, dzisiaj każdy jest dobry. OP jest super wydajny, htc ma lepsze multimedia, aparat itd. Kwestia gustu.

0

No i ma rację, zapowiada się na jednego z najlepszych bocznych, podobnie, jak Nelson. 82 spokojnie mógłby mieć.

0

Większość asyst Eriksena to są wrzutki, stałe fragmenty itd. Kane i Alli to kończą. Poza tym, on gra wyżej, jak Messi wczoraj. Nie jest nam ktoś taki potrzebny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to Marco, do zupełnie inna pozycja. Co do Cou, to może nie napiszę nic zbyt mądrego, ale Brazylijczyk jest "magiczny", Duńczyk nie.

1

Messi na kapitanie :)

2

Mi5. Najlepszy telefon w tych pieniądzach

0

To chyba miał być Alexis, ale nie wyszło

0

F-soccer.

1

Nie mam ani jednego ani drugiego, ale CLS to jednak klasa wyżej, bardziej do porównania z A7. Poza tym moim zdaniem jest po prostu piękny. Ale tak jak już koledzy pisali, za tą kasę to po prostu zwykle kwestia gustu, fakt, że jeśli znalazł bys np. młodsze audi w jakiejś fajnej wersji, to też świetna opcja. Generalnie wolę Audi, ale CLS to według mnie najładniejszy z Mercedesów, poza SLS :)

0

Tylko procentowe wskaźniki mają jakiś sens. Nie można porównywać przepłaconych 30 mln, w przypadku transferu za 40 i za 150.

3

Pytanie do osób oglądających zespół B w ostatnim czasie. Jak radzi sobie Vitinho? Widać w nim faktycznie jakiś duży potencjał? Liczę, że zobaczymy go w tym sezonie, może w jakimś meczu pucharowym.

1

Audiodeskrypcję masz pewnie włączoną

1

Co? Jest Borek i Hajto

6

To taki troszkę Denis. Ładnie prowadzi piłkę, kółeczko itd, ale zwykle nic wielkiego nie wynika z jego gry. Do tego jest dość chimeryczny

0

Pomijając cenę i brak sensu takiego manewru, na dziś to miałby pierwszy skład z Umtitim.

0

Będą wolnymi zawodnikami, czy po prostu mogą od stycznia negocjować z innymi? Bo to chyba nie to samo.

0

Slg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?