Miała byś spokojna sobota, a tu Paulinho, Klopp otwiera drzwi do transferu i spotkanie władz Dortmundu z Dembele. Tak mniej więcej po łebkach, nic nowego.
Serio dałeś Luiza xD? W ogóle Chelsea ewidettnie była bez formy przed sezonem, więc dziwi mnie stawianie na ich piłkarzy. U mnie tylko Azpi, bo jakoś tak mam do niego zaufanie, ale dzisiaj nie ma co liczyć na jakieś fajne punkty. Na szczęście Salah i Laca sporo zdziałali, liczę na trio kogutów, Eriksen, Kane i Lloris.
Zresztą,włącz mecz i popatrz. Może to tylko ligue 1, ale każda akcja przechodzi przez niego i niemal zawsze on podejmuje kluczową decyzję, dokładając do tego dobre zagranie.
Chłopak jest nie za duży, zwrotny, błyskawicznie podejmuje decyzje i jest go wszędzie pełno. We francuskiej jest sporo fajnych grajków w rozsądnych pieniądzach, Borussia kupuje Dembele za 15, rok później wola od nas 150. Seri to nie Dembele, jest starszy, ale 40 to naprawdę uczciwa cena.
Ciągle piszecie o tych kursach u buków, ale tak w sumie...czy oni wiedzą coś więcej od nas, czy po prostu bazują na plotkach lub ich braku?
Ja myślę, że to drugie i należy to traktować bardziej jako ciekawostkę, bo widzę, że dla nie których skok Cou z 1.3 do 1.7 to już wyrocznia nieudanego transferu, a według mnie po prostu wypadkowa czasu upływającego od ostatnich informacji na temat jego porozumienia i kilku mniej optymistycznych plotek.
Obstawiam, że mógł się obrazić, że nie wszedł, bo to chyba dość irytujący gość jest czasami. Może odejdzie i dobrze, jego czas minął i go nie wykorzystał.
Oczywiście, że nie są równe, ale jak jest np. pod presją, to nie będzie obiegał piłki, tylko zagra tą nogą, którą mu wygodnie i np nie straci, albo podejmie szybką decyzję o strzale w zamieszaniu pod bramką, niezależnie, na której nodze będzie piłka i nie kopnie się w czoło. To jest ogromna zaleta i pisanie, że jest "lewonogiem" to chyba przesada, cokolwiek to według Ciebie znaczy.
0
Mówiąc Włoch, miałem na myśli Doviego :D
0
jak myślisz, włoch ma szanse na tytuł? Bardzo mu kibicuję, ale jeśli MM nie będzie popełniał błędów, to ciężko będzie, bo z 4 nie powinien wypadać.
0
Kto w ogóle podał info o tym oświadczeniu?
0
Miała byś spokojna sobota, a tu Paulinho, Klopp otwiera drzwi do transferu i spotkanie władz Dortmundu z Dembele. Tak mniej więcej po łebkach, nic nowego.
0
Serio dałeś Luiza xD? W ogóle Chelsea ewidettnie była bez formy przed sezonem, więc dziwi mnie stawianie na ich piłkarzy. U mnie tylko Azpi, bo jakoś tak mam do niego zaufanie, ale dzisiaj nie ma co liczyć na jakieś fajne punkty. Na szczęście Salah i Laca sporo zdziałali, liczę na trio kogutów, Eriksen, Kane i Lloris.
0
Chelsea xD
0
Jak too late? Co oni podpisali jakaś przedwczesna umowę?
Nie chcą to niech nie kupują i tyle, Neymara nie ma już od dawna.
0
Chcieliście fichado przed SPH, będziecie mieli.
Nic wam nie pasuje....
2
Ja bym wolał obu. Drugi raz dziś oglądam jego mecz i drugi raz mi imponuje.
0
Zresztą,włącz mecz i popatrz. Może to tylko ligue 1, ale każda akcja przechodzi przez niego i niemal zawsze on podejmuje kluczową decyzję, dokładając do tego dobre zagranie.
1
Tak można spekulować o każdym.
Chłopak jest nie za duży, zwrotny, błyskawicznie podejmuje decyzje i jest go wszędzie pełno. We francuskiej jest sporo fajnych grajków w rozsądnych pieniądzach, Borussia kupuje Dembele za 15, rok później wola od nas 150. Seri to nie Dembele, jest starszy, ale 40 to naprawdę uczciwa cena.
1
No fajny ten Seri, myślę, że za taka kasę powinni go brać.
Nie jest to może Verrattiego, ale na pewno wniósłby więcej od większości naszych niemrawych pomocników.
1
Owszem, czepiam się tylko Luisa :)
10
Suarez odszedł rok później, więc taki sobie jest ten przykład.
3
Ciągle piszecie o tych kursach u buków, ale tak w sumie...czy oni wiedzą coś więcej od nas, czy po prostu bazują na plotkach lub ich braku?
Ja myślę, że to drugie i należy to traktować bardziej jako ciekawostkę, bo widzę, że dla nie których skok Cou z 1.3 do 1.7 to już wyrocznia nieudanego transferu, a według mnie po prostu wypadkowa czasu upływającego od ostatnich informacji na temat jego porozumienia i kilku mniej optymistycznych plotek.
1
A czy ja napisałem, że to ta sama pozycja? Po prostu myślę, że zostanie sprowadzony tylko jeden z nich, a środek bardziej wymaga wzmocnień.
0
Wolicie Seriego czy Inigo, jako uzupełnienie kadry?
Ja jednak Iworyjczyka, przydałby się ktoś świeży i kreatywny w pomocy, do obrony mamy jbc Marlona i Masche, nie jest źle.
0
Źródło?
1
Z jednej strony drogo, z drugiej i tak nikt nikogo z najwyższej półki nie sprzeda nam chyba taniej. Trzeba będzie się prawdopodobnie w tym pogodzić
2
Denis zagrał wczoraj na swoim poziomie
1
Obstawiam, że mógł się obrazić, że nie wszedł, bo to chyba dość irytujący gość jest czasami. Może odejdzie i dobrze, jego czas minął i go nie wykorzystał.
6
Dobry ziomek Marlon
2
Paulinho kieruje samolotem
15
A gdy lądują, Seri wjeżdża z Inigo na motorze i parkują między nimi, pozując do zdjęcia wśród fajerwerków.
3
No i gdzie ten Coutinho co miał wybiec na końcu? Uwierzyłem Wam :((
0
Opinia na temat źródła?
0
Oczywiście, że nie są równe, ale jak jest np. pod presją, to nie będzie obiegał piłki, tylko zagra tą nogą, którą mu wygodnie i np nie straci, albo podejmie szybką decyzję o strzale w zamieszaniu pod bramką, niezależnie, na której nodze będzie piłka i nie kopnie się w czoło. To jest ogromna zaleta i pisanie, że jest "lewonogiem" to chyba przesada, cokolwiek to według Ciebie znaczy.
0
Bo tak lubi, ale już podania na małej przestrzeni itd może robić obunożnie, podobnie, jak dośrodkowania czy stałe fragmenty.
1
Dzięki wielkie
0
Ale zdajesz sobie sprawę, że Dembele jest obunożny?