0

Mordeczki, działa wam spotify( apka)?

0

No raczej się nie zapowiada, żeby mieli przyjść

0

Fakt, ale to nawet nie był tylko jeden rozgrywający, bo Andres też był wtedy w zupełnie innym miejscu kariery. Pewnie da się to jakoś ogarnąć i masz rację, ale dużo zależy od trenera i tego, kto faktycznie zagra w pomocy.
Mój komentarz dotyczył bardziej zastąpienia Neymara 1 do 1, bo po prostu nie widzę możliwości sprawdzenia na tę pozycję nikogo o nawet zbliżonych umiejętnościach.

0

Póki co nie ma paniki, też mi się jakoś nie chce wierzyć w to wszystko, ale faktem jest, że zostali byśmy mocno w du*ie.

Neymar odchodzi, PSG i tak nie odda Marco, tym bardziej, że ten chciał klasowych wzmocnień i w końcu by dostał. Jedynym w mojej opinii skrzydłowym mogącym zastąpić Neya jest Hazard, który nigdy z Barca nie był łączony a negocjacje z Romkiem też do łatwych nie należą. I nawet mając powiedzmy 250 baniek na wzmocnienia, tak naprawdę ciężko na rynku o piłkarzy, którzy faktycznie, z w miarę duża dozą pewności, wzmocnią zespół i pozycjach, które tego wymagają.

Nie chce mi się wierzyć, aby Neymar odszedł, ale jeśli to prawda, to nic gorszego raczej nie mogło nas teraz spotkać.

0

Ktoś im "pomógł" czy tak same z siebie? Jeśli to drugie, to dziwny zbieg okoliczności.

0

Co się stało? Musiałem wyjść z domu i nie mogę oglądać

0

Filipek wygrywa, ale obaj są tragiczni. Poziom beefu bardzo niski, bo walczy po prostu 2 słabych raperów. No ale lubię beefy, to sprawdzam.

3

Miał swoje wielkie momenty i dla mnie był symbolem pierwszego sezonu Barcy Enrique. Idealnie się wtedy wpasował do zespołu, obok Daniego i Leo.

Jestem co najmniej zdziwiony, że po jednym słabszym sezonie jest przez wielu użytkowników traktowany na równi z Gomesem czy Denisem. Rakieta sporo zrobił już dla tego klubu i nigdy nie odmówił bym mu zaangażowania czy serca do gry.

Też chciałbym Verrattiego, ale jeśli ktoś z tych "mniej potrzebnych" zawodników miałby odejsc, to Ivan jest na ostatnim miejscu i to ze sporym smutkiem.
Nie jest on tym, czego potrzebuje nasza pomoc, ale uważam, że powinien zostać jako uniwersalny i waleczny pomocnik do rotacji. Dużo lepszy on, niż te zeszłoroczne zakupy

1

Nie patrz na tabelki i cyferki. Mi5 to zeszłoroczny flagowiec i kombajn z najlepszym procesorem 2016, dużo wydajniejszy od p10 lite. Aparat to nie megapiksele. One tak naprawdę nie mają większego znaczenia, z kolei za mi5 przemawia jaśniejszy obiektyw i optyczna stabilizacja. Xiaomi nie ma jakiegoś świetnego aparatu, ale na pewno sporo lepszy. Jedyne co do czego mogę się zgodzić to bateruia, ale tutaj wszystkie smartfony prezentują się podobnie, z pojedynczymi wyjątkami.

0

Jest ok, ale na pewno słabszy od wyżej wymienionych. Przemawia za nim tylko to, że jest nowszy, może być dłużej wspierany, chociaż to średniak, a tamte to flagowce, więc może wyjśc na to samo. Nie znam dokładnie polityki aktyualizacji huaweia co do średniaków.

0

mi5 bez problemu, jak dobrze poszukasz to może znajdziesz honora 8 czy p9( nie lite). Wybór kwestią gustu.

0

Może, ale Aurier to dzban. Lepiej niech nikt taki nie przychodzi.

7

Moim zdaniem nie było. Całkiem możliwe, że zareagował instynktownie jeszcze zanim zgasły światła, ale miał szczęście i wstrzelił się idealnie. Lepiej się nie dało.

3

Póki co to nie grozi nam nic gorszego, niż 2 pozycja w lidze i regularne odpadanie powiedzmy w 1/4. Bez paniki. 2 dobre transfery, lekka reforma zespołu że strony Ernesto i znów jesteśmy najlepsi.

3

Jak kilka miesięcy temu oglądałem mecze Brazylii w eliminacjach, to Paulinho sprawiał bardzo dobre wrażenie i wyróżniał się. Byłem lekko zdziwiony, że utrzymuje taka formę i nawet pomyślałem, że fajnie, jakby jeszcze gdzieś w Europie zaistniał.
Nie spodziewałem się, że moje życzenie może spełnić się tak szybko i w tak bardzo odczuwalny sposób :D

0

No jest taka opcja, ale myślę, że mimo wszystko presja jest spora i będzie jakaś bomba, bo wszyscy po prostu tego oczekują. 15 na Ceballosa to świetna cena, ale daleko mu do pewniaka

1

Ja to się tylko obawiam, żeby się nie okazało, że to Dani będzie tym crackiem do pomocy i jedynym wzmocnieniem formacji. Jako dodatek bardzo chętnie.

0

Doskonały zawodnik :D

0

A to nie jest tak, że możemy, jeśli nie zostanie zarejestrowany do rozgrywek?
(hipotetyzuję, nie jestem pewien)

1

To Michniewicz jest? Nawet nie wiedziałem. No ale mnie też już irytują.

2

Fakt, ale akurat teraz to był ten drugi.

16

Ja też nie jestem jakimś fanem Deulo, ale czemu Ci komentatorzy przy każdej okazji mu umniejszają? W poprzednim meczu było to samo, bez przesady. Asensio też nic nie gra i jest chyba jeszcze mniej zaangażowany na tę chwilę

0

Powiedz to osobom, które oglądały dziś MotoGP :D
Każdy wyścig jest co najmniej tak ciekawy, jak dzisiejsze F1, a dziś był po prostu znakomity.

0

119? Biorę. Przyda się.

3

Pełna zgoda. A jak czytam tu opinie, że lepiej Deulo, niż Dembele, bo taniej, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. To po prostu nigdy nie będzie chłopak na miarę Barcy, a jak nie mamy kasy na Dembele, to lepiej odpuścić i skupić się na cracku do pomocy i PO.

0

Wiesz, ja nie siedzę w tym aż tak mocno, po wypadku Roberta oglądam max połowę wyścigów, a i jego sytuacja nie była mi dokładnie znana, bo myślałem, że już nic ciekawego nas nie czeka. Dlatego dla mnie to jednak spory zwrot akcji i zaskoczenie. Nic tylko czekać, bo chyba jest na co.

0

Przyznam szczerze, nie wierzyłem i śmiałem się, gdy ktoś mówił o jakimkolwiek powrocie. Od kilku dni jednak sytuacja tak się roxwija, że po prostu co chwilę czytam nowe newsy i nadzieja narasta. A patrząc na to, jakim slabiakiem jest Palmer, to serio szase wydają się być duze, zwłaszcza w takim Renault. Nawet jak patrzę na nagrania z tych jego testów.. byle jakich testów nie nagrywa się w ten sposób, żeby montować z tego jakieś ładne filmiki, ukazujące powrót zawodnika. Jak dla mnie to już coś poważnego jest na rzeczy.

0

Ostatnia minuta, piłka do niego, ten wybiega z pola karnego obok napastnika Szwedów i podaje na środek boiska do...Toivonena, który strzela na pustą :D

0

Lloris xD

12

W sumie biorąc pod uwagę poziom wiele artykułów na popularnych serwisach, to wielu użytkowników tutaj prezentuje zdecydowanie wyższy, wykazując się naprawdę​ spora wiedzą na wiele tematów. Bardzo często Ci nieco rzadziej udzielający się okazują się prawdziwą kopalnia wiedzy na jakiś temat i serio z tej strony można się czegoś dowiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?