Fakt, ale to nawet nie był tylko jeden rozgrywający, bo Andres też był wtedy w zupełnie innym miejscu kariery. Pewnie da się to jakoś ogarnąć i masz rację, ale dużo zależy od trenera i tego, kto faktycznie zagra w pomocy.
Mój komentarz dotyczył bardziej zastąpienia Neymara 1 do 1, bo po prostu nie widzę możliwości sprawdzenia na tę pozycję nikogo o nawet zbliżonych umiejętnościach.
Póki co nie ma paniki, też mi się jakoś nie chce wierzyć w to wszystko, ale faktem jest, że zostali byśmy mocno w du*ie.
Neymar odchodzi, PSG i tak nie odda Marco, tym bardziej, że ten chciał klasowych wzmocnień i w końcu by dostał. Jedynym w mojej opinii skrzydłowym mogącym zastąpić Neya jest Hazard, który nigdy z Barca nie był łączony a negocjacje z Romkiem też do łatwych nie należą. I nawet mając powiedzmy 250 baniek na wzmocnienia, tak naprawdę ciężko na rynku o piłkarzy, którzy faktycznie, z w miarę duża dozą pewności, wzmocnią zespół i pozycjach, które tego wymagają.
Nie chce mi się wierzyć, aby Neymar odszedł, ale jeśli to prawda, to nic gorszego raczej nie mogło nas teraz spotkać.
Miał swoje wielkie momenty i dla mnie był symbolem pierwszego sezonu Barcy Enrique. Idealnie się wtedy wpasował do zespołu, obok Daniego i Leo.
Jestem co najmniej zdziwiony, że po jednym słabszym sezonie jest przez wielu użytkowników traktowany na równi z Gomesem czy Denisem. Rakieta sporo zrobił już dla tego klubu i nigdy nie odmówił bym mu zaangażowania czy serca do gry.
Też chciałbym Verrattiego, ale jeśli ktoś z tych "mniej potrzebnych" zawodników miałby odejsc, to Ivan jest na ostatnim miejscu i to ze sporym smutkiem. Nie jest on tym, czego potrzebuje nasza pomoc, ale uważam, że powinien zostać jako uniwersalny i waleczny pomocnik do rotacji. Dużo lepszy on, niż te zeszłoroczne zakupy
Nie patrz na tabelki i cyferki. Mi5 to zeszłoroczny flagowiec i kombajn z najlepszym procesorem 2016, dużo wydajniejszy od p10 lite. Aparat to nie megapiksele. One tak naprawdę nie mają większego znaczenia, z kolei za mi5 przemawia jaśniejszy obiektyw i optyczna stabilizacja. Xiaomi nie ma jakiegoś świetnego aparatu, ale na pewno sporo lepszy. Jedyne co do czego mogę się zgodzić to bateruia, ale tutaj wszystkie smartfony prezentują się podobnie, z pojedynczymi wyjątkami.
Jest ok, ale na pewno słabszy od wyżej wymienionych. Przemawia za nim tylko to, że jest nowszy, może być dłużej wspierany, chociaż to średniak, a tamte to flagowce, więc może wyjśc na to samo. Nie znam dokładnie polityki aktyualizacji huaweia co do średniaków.
Moim zdaniem nie było. Całkiem możliwe, że zareagował instynktownie jeszcze zanim zgasły światła, ale miał szczęście i wstrzelił się idealnie. Lepiej się nie dało.
Póki co to nie grozi nam nic gorszego, niż 2 pozycja w lidze i regularne odpadanie powiedzmy w 1/4. Bez paniki. 2 dobre transfery, lekka reforma zespołu że strony Ernesto i znów jesteśmy najlepsi.
Jak kilka miesięcy temu oglądałem mecze Brazylii w eliminacjach, to Paulinho sprawiał bardzo dobre wrażenie i wyróżniał się. Byłem lekko zdziwiony, że utrzymuje taka formę i nawet pomyślałem, że fajnie, jakby jeszcze gdzieś w Europie zaistniał.
Nie spodziewałem się, że moje życzenie może spełnić się tak szybko i w tak bardzo odczuwalny sposób :D
No jest taka opcja, ale myślę, że mimo wszystko presja jest spora i będzie jakaś bomba, bo wszyscy po prostu tego oczekują. 15 na Ceballosa to świetna cena, ale daleko mu do pewniaka
Ja też nie jestem jakimś fanem Deulo, ale czemu Ci komentatorzy przy każdej okazji mu umniejszają? W poprzednim meczu było to samo, bez przesady. Asensio też nic nie gra i jest chyba jeszcze mniej zaangażowany na tę chwilę
Pełna zgoda. A jak czytam tu opinie, że lepiej Deulo, niż Dembele, bo taniej, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. To po prostu nigdy nie będzie chłopak na miarę Barcy, a jak nie mamy kasy na Dembele, to lepiej odpuścić i skupić się na cracku do pomocy i PO.
Wiesz, ja nie siedzę w tym aż tak mocno, po wypadku Roberta oglądam max połowę wyścigów, a i jego sytuacja nie była mi dokładnie znana, bo myślałem, że już nic ciekawego nas nie czeka. Dlatego dla mnie to jednak spory zwrot akcji i zaskoczenie. Nic tylko czekać, bo chyba jest na co.
Przyznam szczerze, nie wierzyłem i śmiałem się, gdy ktoś mówił o jakimkolwiek powrocie. Od kilku dni jednak sytuacja tak się roxwija, że po prostu co chwilę czytam nowe newsy i nadzieja narasta. A patrząc na to, jakim slabiakiem jest Palmer, to serio szase wydają się być duze, zwłaszcza w takim Renault. Nawet jak patrzę na nagrania z tych jego testów.. byle jakich testów nie nagrywa się w ten sposób, żeby montować z tego jakieś ładne filmiki, ukazujące powrót zawodnika. Jak dla mnie to już coś poważnego jest na rzeczy.
Ostatnia minuta, piłka do niego, ten wybiega z pola karnego obok napastnika Szwedów i podaje na środek boiska do...Toivonena, który strzela na pustą :D
W sumie biorąc pod uwagę poziom wiele artykułów na popularnych serwisach, to wielu użytkowników tutaj prezentuje zdecydowanie wyższy, wykazując się naprawdę spora wiedzą na wiele tematów. Bardzo często Ci nieco rzadziej udzielający się okazują się prawdziwą kopalnia wiedzy na jakiś temat i serio z tej strony można się czegoś dowiedzieć.
0
Mordeczki, działa wam spotify( apka)?
0
No raczej się nie zapowiada, żeby mieli przyjść
0
Fakt, ale to nawet nie był tylko jeden rozgrywający, bo Andres też był wtedy w zupełnie innym miejscu kariery. Pewnie da się to jakoś ogarnąć i masz rację, ale dużo zależy od trenera i tego, kto faktycznie zagra w pomocy.
Mój komentarz dotyczył bardziej zastąpienia Neymara 1 do 1, bo po prostu nie widzę możliwości sprawdzenia na tę pozycję nikogo o nawet zbliżonych umiejętnościach.
0
Póki co nie ma paniki, też mi się jakoś nie chce wierzyć w to wszystko, ale faktem jest, że zostali byśmy mocno w du*ie.
Neymar odchodzi, PSG i tak nie odda Marco, tym bardziej, że ten chciał klasowych wzmocnień i w końcu by dostał. Jedynym w mojej opinii skrzydłowym mogącym zastąpić Neya jest Hazard, który nigdy z Barca nie był łączony a negocjacje z Romkiem też do łatwych nie należą. I nawet mając powiedzmy 250 baniek na wzmocnienia, tak naprawdę ciężko na rynku o piłkarzy, którzy faktycznie, z w miarę duża dozą pewności, wzmocnią zespół i pozycjach, które tego wymagają.
Nie chce mi się wierzyć, aby Neymar odszedł, ale jeśli to prawda, to nic gorszego raczej nie mogło nas teraz spotkać.
0
Ktoś im "pomógł" czy tak same z siebie? Jeśli to drugie, to dziwny zbieg okoliczności.
0
Co się stało? Musiałem wyjść z domu i nie mogę oglądać
0
Filipek wygrywa, ale obaj są tragiczni. Poziom beefu bardzo niski, bo walczy po prostu 2 słabych raperów. No ale lubię beefy, to sprawdzam.
3
Miał swoje wielkie momenty i dla mnie był symbolem pierwszego sezonu Barcy Enrique. Idealnie się wtedy wpasował do zespołu, obok Daniego i Leo.
Jestem co najmniej zdziwiony, że po jednym słabszym sezonie jest przez wielu użytkowników traktowany na równi z Gomesem czy Denisem. Rakieta sporo zrobił już dla tego klubu i nigdy nie odmówił bym mu zaangażowania czy serca do gry.
Też chciałbym Verrattiego, ale jeśli ktoś z tych "mniej potrzebnych" zawodników miałby odejsc, to Ivan jest na ostatnim miejscu i to ze sporym smutkiem.
Nie jest on tym, czego potrzebuje nasza pomoc, ale uważam, że powinien zostać jako uniwersalny i waleczny pomocnik do rotacji. Dużo lepszy on, niż te zeszłoroczne zakupy
1
Nie patrz na tabelki i cyferki. Mi5 to zeszłoroczny flagowiec i kombajn z najlepszym procesorem 2016, dużo wydajniejszy od p10 lite. Aparat to nie megapiksele. One tak naprawdę nie mają większego znaczenia, z kolei za mi5 przemawia jaśniejszy obiektyw i optyczna stabilizacja. Xiaomi nie ma jakiegoś świetnego aparatu, ale na pewno sporo lepszy. Jedyne co do czego mogę się zgodzić to bateruia, ale tutaj wszystkie smartfony prezentują się podobnie, z pojedynczymi wyjątkami.
0
Jest ok, ale na pewno słabszy od wyżej wymienionych. Przemawia za nim tylko to, że jest nowszy, może być dłużej wspierany, chociaż to średniak, a tamte to flagowce, więc może wyjśc na to samo. Nie znam dokładnie polityki aktyualizacji huaweia co do średniaków.
0
mi5 bez problemu, jak dobrze poszukasz to może znajdziesz honora 8 czy p9( nie lite). Wybór kwestią gustu.
0
Może, ale Aurier to dzban. Lepiej niech nikt taki nie przychodzi.
7
Moim zdaniem nie było. Całkiem możliwe, że zareagował instynktownie jeszcze zanim zgasły światła, ale miał szczęście i wstrzelił się idealnie. Lepiej się nie dało.
3
Póki co to nie grozi nam nic gorszego, niż 2 pozycja w lidze i regularne odpadanie powiedzmy w 1/4. Bez paniki. 2 dobre transfery, lekka reforma zespołu że strony Ernesto i znów jesteśmy najlepsi.
3
Jak kilka miesięcy temu oglądałem mecze Brazylii w eliminacjach, to Paulinho sprawiał bardzo dobre wrażenie i wyróżniał się. Byłem lekko zdziwiony, że utrzymuje taka formę i nawet pomyślałem, że fajnie, jakby jeszcze gdzieś w Europie zaistniał.
Nie spodziewałem się, że moje życzenie może spełnić się tak szybko i w tak bardzo odczuwalny sposób :D
0
No jest taka opcja, ale myślę, że mimo wszystko presja jest spora i będzie jakaś bomba, bo wszyscy po prostu tego oczekują. 15 na Ceballosa to świetna cena, ale daleko mu do pewniaka
1
Ja to się tylko obawiam, żeby się nie okazało, że to Dani będzie tym crackiem do pomocy i jedynym wzmocnieniem formacji. Jako dodatek bardzo chętnie.
0
Doskonały zawodnik :D
0
A to nie jest tak, że możemy, jeśli nie zostanie zarejestrowany do rozgrywek?
(hipotetyzuję, nie jestem pewien)
1
To Michniewicz jest? Nawet nie wiedziałem. No ale mnie też już irytują.
2
Fakt, ale akurat teraz to był ten drugi.
16
Ja też nie jestem jakimś fanem Deulo, ale czemu Ci komentatorzy przy każdej okazji mu umniejszają? W poprzednim meczu było to samo, bez przesady. Asensio też nic nie gra i jest chyba jeszcze mniej zaangażowany na tę chwilę
0
Powiedz to osobom, które oglądały dziś MotoGP :D
Każdy wyścig jest co najmniej tak ciekawy, jak dzisiejsze F1, a dziś był po prostu znakomity.
0
119? Biorę. Przyda się.
3
Pełna zgoda. A jak czytam tu opinie, że lepiej Deulo, niż Dembele, bo taniej, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. To po prostu nigdy nie będzie chłopak na miarę Barcy, a jak nie mamy kasy na Dembele, to lepiej odpuścić i skupić się na cracku do pomocy i PO.
0
Wiesz, ja nie siedzę w tym aż tak mocno, po wypadku Roberta oglądam max połowę wyścigów, a i jego sytuacja nie była mi dokładnie znana, bo myślałem, że już nic ciekawego nas nie czeka. Dlatego dla mnie to jednak spory zwrot akcji i zaskoczenie. Nic tylko czekać, bo chyba jest na co.
0
Przyznam szczerze, nie wierzyłem i śmiałem się, gdy ktoś mówił o jakimkolwiek powrocie. Od kilku dni jednak sytuacja tak się roxwija, że po prostu co chwilę czytam nowe newsy i nadzieja narasta. A patrząc na to, jakim slabiakiem jest Palmer, to serio szase wydają się być duze, zwłaszcza w takim Renault. Nawet jak patrzę na nagrania z tych jego testów.. byle jakich testów nie nagrywa się w ten sposób, żeby montować z tego jakieś ładne filmiki, ukazujące powrót zawodnika. Jak dla mnie to już coś poważnego jest na rzeczy.
0
Ostatnia minuta, piłka do niego, ten wybiega z pola karnego obok napastnika Szwedów i podaje na środek boiska do...Toivonena, który strzela na pustą :D
0
Lloris xD
12
W sumie biorąc pod uwagę poziom wiele artykułów na popularnych serwisach, to wielu użytkowników tutaj prezentuje zdecydowanie wyższy, wykazując się naprawdę spora wiedzą na wiele tematów. Bardzo często Ci nieco rzadziej udzielający się okazują się prawdziwą kopalnia wiedzy na jakiś temat i serio z tej strony można się czegoś dowiedzieć.