Nie no spoko, ja jakoś nie potrafię po prostu na to patrzeć. Wczoraj po 1.5 piosenki w przerwie serialu miałem serdecznie dość, a odpaliłem tylko przez wasze dyskusje tutaj. :D
Ja to się dziwię, patrząc na tę stronę, że dalej tyle osób to ogląda i w jakiś tam sposób się emocjonuje. Poziom nijakosci tych wykonawców jest zatrważający, z kolei ich poziom jako artystów, totalne dno.
Odpalcie sobie swoją ulubioną płytę, poszukajcie czegoś nowego, ale przestańcie wspierać ten tandetny i kiczowaty konkurs :D
Messi jest najlepszy, ale CR jest w tej chwili najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Ewoluował w niesamowity sposób, jest w formie. Nie robi dużo na boisku, ale jest śmiertelnie skuteczny. Nienawidzę go, ale jest znakomity jako taki killer.
Nie wiem co gorsze. Osobniki, których tu opisujecie, czy ludzie, dopisujacy charakterystykę do każdego po jego sposobie ubierania i nie rozumiejący, że niektórzy po prostu lubią wyglądać w jakiś tam sposób.
Co do butów, numer 1 moim zdaniem najlepsze.
jeśli ma odejść, to nie jest taka zła opcja, bo Włosi mają hajs i chcą budować coś dużego, oby nasz zarząd zdawał sobie z tego sprawę i zażądał przyzwoitej kasy. A i dla Ardy w miarę fajnie, bo to dalej piłka na wysokim poziomie i ciekawa liga.
Co ty tak stale wciskasz tego Rafę? Lubię chłopaka, czasem uda mu się coś uderzyć czy znaleźć się w polu karnym, ale jeśli chodzi o rozegranie, kreatywność czy jakiś drybling to jest poziom co najwyżej celty, bo nie wnosi po prostu nic do funkcjonowania drużyny na boisku. Na ławkę może być, ale niech nie liczy na zbyt czesta grę. Popatrz na swój tok rozumowania i porównaj sobie z Rafa Andresa czy Rakietę. Obaj wypadają blado. Nie jestem wielkim zwolennikiem sprowadzania Silvy, ale jeśli chodzi o umiejętności, jakich wymaga się od kreatywnego gracza w Barcy to zjada Brazylijczyka bez problemu.
Dla mnie zawsze byli w miarę ciekawym, ale jednak komercyjnym i nastawionym na popularność tworem. Nie podoba mi się, ale nie jestem szczególnie zaskoczony, że tak to wygląda.
1
Gdzie widzisz hejt? Grają tragicznie to można ich krytykować. Krytyka to nie hejt.
0
I bardzo dobrze. Śmiech a nie karny
0
Marlon jest dostępny w DLC, od przyszłego sezonu odkryty dla wszystkich.
0
Ja rozumiem, że Marlon jest czarny, ale żeby tak się realizator z niego naśmiewał na grafice...
1
Cou jest znakomity, ale widziałbym go u nas na przykład w przypadku odejścia Neya, na skrzydle. Jako pomocnik mnie nie przekonuje.
0
Nie no spoko, ja jakoś nie potrafię po prostu na to patrzeć. Wczoraj po 1.5 piosenki w przerwie serialu miałem serdecznie dość, a odpaliłem tylko przez wasze dyskusje tutaj. :D
3
Ja to się dziwię, patrząc na tę stronę, że dalej tyle osób to ogląda i w jakiś tam sposób się emocjonuje. Poziom nijakosci tych wykonawców jest zatrważający, z kolei ich poziom jako artystów, totalne dno.
Odpalcie sobie swoją ulubioną płytę, poszukajcie czegoś nowego, ale przestańcie wspierać ten tandetny i kiczowaty konkurs :D
8
zawsze dostajesz dużą z możliwością wyłamania na mniejzse.
0
Masz prawo, ale...Kto jest lepszy? Nie widzę.
16
Messi jest najlepszy, ale CR jest w tej chwili najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Ewoluował w niesamowity sposób, jest w formie. Nie robi dużo na boisku, ale jest śmiertelnie skuteczny. Nienawidzę go, ale jest znakomity jako taki killer.
0
Ale Koke to marniak. A miał być następca Xaviego.
2
Ja tam Kazia lubie. Podtrzymuje emocje. Na meczach naszych robił to samo, nie ma się o co czepiać.
6
Nie wiem co gorsze. Osobniki, których tu opisujecie, czy ludzie, dopisujacy charakterystykę do każdego po jego sposobie ubierania i nie rozumiejący, że niektórzy po prostu lubią wyglądać w jakiś tam sposób.
Co do butów, numer 1 moim zdaniem najlepsze.
6
Albo nie
0
To będzie ostatnia runda
1
Spoczko.
0
No to nie pomogę. Sam miałem kupić ale coś mnie powstrzymało i oglądam na aliez.
0
Jest aplikacja na kompy. Przynajmniej była. Kiedyś też miałem problemy z przeglądarka a w aplikacji zawsze było ok.
0
To ściągaj apke.
0
Przeglądarka czy aplikacja?
0
Zaraz walczą.
0
Na meczosach macie link do aliez, jakość daje radę.
0
Meczosy.pl
0
jeśli ma odejść, to nie jest taka zła opcja, bo Włosi mają hajs i chcą budować coś dużego, oby nasz zarząd zdawał sobie z tego sprawę i zażądał przyzwoitej kasy. A i dla Ardy w miarę fajnie, bo to dalej piłka na wysokim poziomie i ciekawa liga.
0
Co ty tak stale wciskasz tego Rafę? Lubię chłopaka, czasem uda mu się coś uderzyć czy znaleźć się w polu karnym, ale jeśli chodzi o rozegranie, kreatywność czy jakiś drybling to jest poziom co najwyżej celty, bo nie wnosi po prostu nic do funkcjonowania drużyny na boisku. Na ławkę może być, ale niech nie liczy na zbyt czesta grę. Popatrz na swój tok rozumowania i porównaj sobie z Rafa Andresa czy Rakietę. Obaj wypadają blado. Nie jestem wielkim zwolennikiem sprowadzania Silvy, ale jeśli chodzi o umiejętności, jakich wymaga się od kreatywnego gracza w Barcy to zjada Brazylijczyka bez problemu.
0
Na ławkę spoko, ale już w zeszłym roku wzmacnialiśmy ławkę, także póki co, wystarczy.
0
Dla mnie zawsze byli w miarę ciekawym, ale jednak komercyjnym i nastawionym na popularność tworem. Nie podoba mi się, ale nie jestem szczególnie zaskoczony, że tak to wygląda.
1
Nie widzę powodów, żeby tak nie było :)
0
Wiecie może, gdzie można oglądać trening z Vikersund?
1
CR znakomicie znajduje się w polu karnym, jest szybki i świetnie gra głową. Jestem za. Jako joker za MSN i na ogórki idealny.