1

No na pewno nie jakieś uliczne dukacze. Zero flow i umiejętnosci.
Ciężko mi wymienić tak z marszu co wyszło ostatnio dobrego, Bisz i Mes wydali bardzo ciekawe plyty, sporo wykraczające poza ramy hip-hopu. Czekam na projekt Sariusa i Bonson/laik/soulpete, rownież Leh ostatnio warty uwagi. Polskiej sceny nie śledzę jakos bardzo uważnie.

1

Polecam zacząć słuchac dobrego rapu.
Bit tragiczny, przesłuchałem minutę.
No offence.

0

Właśnie trzymam w ręce s5 i G4 i zdecydowanie wolę biel samsunga, jest czystsza i bardziej "biała". Nie wiem co dzieje się na wystawach w sklepach, a smartfon to nie telewizor na wystawie, który świeci bez przerwy pzrez kilkanaście godzin dziennie. Nie wiem co mają robić z bardzo dobrą nakładką, a że wybuchały, to już inna bajka. Galaxy totalnie zawiesił mi się może raz, dla porównania kolega z htc M8 ciągle ma jakieś problemy z softem i dziwne krzaczki. Zdarzają się pojedyncze lagi, ale nic wielkiego. Oprogramowanie Moto jest fajne, bo jest niemal czystym androidem i daje dużą wydajność, ale Sony czy Htc to niemal martwe firmy na rynku smartfonów, tajwańczykom wróżę bankruta w ciągu 2 lat.
Równie dobrze mogę też powiedzieć, że inne wyświetlacze nie mają czerni, bo głębia u innych producentów w porównaniu z amoledami to śmiech, podobnie z kontrastem.

0

Któryś już raz czytam Twoje komentarze na temat telefonów i zawsze psioczysz na te ekrany w samsungach. Ja miałem wiele słuchawek i nie jestem jakiś wielkim fanem, ale pod względem wyświetlacza nikt nie może się z nimi równać, nie słyszałem nigdy o tych wypalających się ekranach, mając s5 jako 2 telefon przez 2 lata. Moja siostra ma G4 i jest całkiem fajny, ale wyświetlacz bez porównania. Biel również bez zastrzeżen, wielu znajomych również chwali samsungi. lagwiz nie jest już lagwizem od wejścia lollipopa. Swietny i przyjazny system z mnóstwem udogiodnień, ciężki, ale przy odpowiednim sprzęcie jest znakomity. Sony i Htc od 2 lat są w ogóle nie warte uwagi, nie oferując nic mogacego do nich przyciągać za bardzo wysoką cenę, tylko dla fanów marek. Kolega z kolei posiada Xiaomi mi5, co prawda zakupione w x-kom, ale jest zachwycony. Przesiadł się właśnie z xperii z2 i absolutnie nie żałuje. Inny ma Redmi note 3 zakupiony w Chinach za śmieszne pieniądze i też jest bardzo zadowolony, użytkuje go chyba już jakieś pół roku, bez problemu. Sam aktualnie rozważam kupno mi5s lub s7 edge, ewentualnie G5. Rynek smartfonów ciągle się zmienia. Fakt, zakup xiaomi jest jeszcze dziś ryzykowny, ale samsung na dzień dzisiejszy jest po prostu najlepszą opcją na androidzie, zwłaszcza na naszym rynku. Oferuje wszystko to, co konkurencja, ma najlepsze wyświetlacze i aparat, bardzo przyjazny system i świetne wykonanie. Nie bez powodu to właśnie galaxy są porównywane zwykle do iphonów, a inne androidy tylko do samsunga.

0

Zgadzam się. Sam mecz raczej przeciętny, ale dzięki tym panom naprawdę przyjemnie się to ogląda.

2

Gramy padakę jak na wiosnę a indywidualności wygrywają nam mecze. Nie ma co siać paniki, ale to nie są wnioski po dzisiejszym meczu, ale właściwie po każdym w sezonie. Pomocy nie ma, w obronie kupa błędów. Busi ciągle tragiczny. Trzeba krytykowac i sztab musi wyciągać wnioski, bo nie jest dobrze. Jedyny plus to Gomes. Nie zagrał moim zdaniem jakoś rewelacyjnie, ale przynajmniej jest nadzieja, że może mamy na ławce obiecującego i kreatywnego pomocnika.

0

Nic chyba nie poradzisz, podejrzewam, że w tv jest to samo.

0

Fakt, sportowo nie ma co płakać. Bardziej chodzi mi o samą osobę Alvesa.

0

To są problemy techniczne Eleven, a nie reklama :)

2

Kurde, ale Daniego to mi u nas brakuje. Od około 10 lat oglądam Barcę i dla mnie to był absolutny symbol, prawie na poziomie Xaviego czy Andresa.
Ale mimo wszystko miło popatrzeć, jak ładnie radzi sobie w Juve.

0

Ewidentnie nie lubisz nowej fali :D
Badassa też sporo slucham, ale w życiu bym go nie postawił wśród najlepszych. Tworzy coś na ksztalt nowojorskiej golden ery, ale trzyma się tego tak mocno, jakby nie dostrzegał, ktory mamy rok.
Ja cenię klasykę, ale uwielbiam rozwoj i nowe brzmienia, dlatego wspomnialem wczesniej np. o Kanye. Dużą uwagę zwracam też na technikę i pod tym względem moim zdaniem poziom jest ciągle tylko wyższy. Niestety dziś głowny nurt to w 90% szajs, ale sa i rodzynki jak chociażby Kendrick. Na szczęście jest wielu mniej znanych, jak Mick Jenkins czy Vince Staples, Oddisee, ktorzy ciągną ten wozek. Uważam, że jeśli Lamar dalej będzie tak ciekaw muzyki i nowych brzmien, a zarazem dalej będzie miał nam coś ważnego do powiedzenia i będzie zachwycał techniką i flow tak, jak do tej pory, to za kilka lat będzie stawiany wśród największych.

1

Moim zdaniem wymieniłeś 3 takich, których wymieni każdy, bo są najpopularniejsi :D ale odpowiadając na pytanie, dla mnie:
1. Jay-Z, 2. Nas 3. 2Pac/ Em i specjalne wyróżnienie dla Big L'a, za najlepsze flow lat 90' oraz Kanye Westa, za bycie przeciętnym raperem nagrywającym genialne i wizjonerskie producencko płyty.

5

Ale trzeba przyznac, że Umtiti umie dać fajną piłę.

0

kartek zapomniał?!
i jeszcze Gerard się nie podnosi...

0

ooo bardzo przydatna informacja, dzięki :)

0

Nie wiedziałem, że G5 tak szybko zeszło z ceny. W sumie po premierze mi się podobał, także można pomyśleć, dzięki :)

0

Właśnie zastanawia mnie, że na ich oficjalnej, polskiej stronie nie ma Mi5 w sklepie, ale jeśli jest tak jak mówisz i tyczy się to również tego modelu, to może wyrastać na faworyta.

1

Fakt, słyszałem, że świetny sprzęt, ale odstrasza mnie, że wygląda jak chińskie średniopółkowce. Może wybrzydzam, ale uważam, że za te pieniądze mi wolno :D 6 GB ramu chyba na każdym robi wrażenie i chciałbym go gdzieś wziąć do ręki, ale nie za bardzo mam gdzie :)

0

Jaki smartfon wybrali byście w kwocie 2000zł? Moi faworyci to S6 i Mi5. Nie przepadam za Sony, P9 też mnie jakoś nie przekonuje. Samsungi generalnie lubię i miałem kilka, byłaby to dla mnie "naturalna" przesiadka na lepszy i znajomy model, w 100% odpowiadający moim przyzwyczajeniom. Wizualnie Xiaomi podoba mi się nieco mniej, ale na papierze to niesamowity kombajn i kusi, żeby może sprawdzić coś nowego, ale tez lekko boję się braku odpowiedniej obsługi w PL w razie awarii itd.
Może macie jeszcze jakieś inne propozycje? Chętnie rozpatrzę :)

2

Ja oglądam. Ciężko mi go oceniać jakos super obiektywnie, bo jest polski i postanowiłem sobie, że niezależnie od wszystkiego, obejrzę go, ale w sumie jest całkiem spoko. Na poczatku obawiałem się, że cała intryga jest tak prosta, że już wiem co i jak, na szczęście jest inaczej, chociaż i tak mam już pewne teorie i domysĺy :D
Fajnie, że Polacy się w końcu wzięli za jakiś grubszy serial, może będzie tego więcej.

0

No przecież Pique to ten cwaniak z UEFAlony co mówi, że czuje się katalończykiem i w ogóle ciągle gada głypoty i bardzo dobrze, niech spie***la!

A tak serio, wiedziałem od razu, że czeka mnie szampańska zabawa przy czytaniu komentarzy na januszowskich portalach i się nie zawiodłem, naszych piłkarzy (poza Andresem) w Polsce nie lubi nikt, tak z zasady :D

0

Co z tym Chile :x

1

Widzisz, wf rożni się od innych przedmiotów tym, że możesz być głąbem ale nauczysz się zadan z matmy na pamięć i zdasz. Setki w 11 czy 12 sekund nie przebiegniesz bez motorka w d*pie, czego byś nie robił, jeśli natura słabo Cię obdarzyła.

2

No ale nie rozumiem, co można sądzić o ludziach "a-sportowych", poza tym, że tacy właśnie są. Nie ma ludzi idealnych. Równie dobrze można zapytać, co sądzą o tych, którzy słabo radzą sobie w szkole. Widac ich powołaniem nie jest nauka i tyle. Każdy ma jakieś luki a sport to tylko sport, chyba, że jest Twoim zawodem.

3

A co Cię to obchodzi, kto sobie w czym radzi? Każdy jest dobry w czym innym i nie każdy ma predyspozycje do wszystkiego. Ta "ciamajda" może być geniuszem. Ciesz się, że z Tobą wszystko ok i nie zadawaj dziwnych pytań :D

1

Dołączam się do zachwytów nad Silvą.
W ogole ostatnio też więcej oglądam City i myślę, że jakby David dolączył do nas jakiś czas temu, to mógłby zbliżyć się do poziomu najlepszego Iniesty.

2

Szkoda, że nie mogę minusować, ignorancie.

10

U Guardioli było widac jasną koncepcję gry, Bayern Carlo jest póki co po prostu kiepski i ciężko się go ogląda.
Szukanie powodów calego zła w osobie Pepa przez wszystkich ekspertów jest po prostu śmieszne i szkoda się nawet na to denerwować. Szkoda, że Hajto nie komentuje. Jego zdaniem za Hiszpana zespół nie grał trójkątami, a od początku tego sezonu zostało to wprowadzone :D

0

a widzisz, nie miałem o tym pojęcia i szczerze mówiąc się nie natkąłem, ale wiosną kupiłem oryginał i już później nie szukałem :)

4

Cracka do 16 nie ma chyba do dziś, więc na nic bym raczej nie liczyl w najbliższym czasie :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?