1

nie wiem dokładnie o czym mówisz, ale chyba Omega.
zresztą, tu masz ciekawą stronę, do sprawdzania, komu "kradną" hip-hopowi producenci :D
http://www.whosampled.com/Kanye-West/New-Slaves/

0

No i na koniec dodam jeszcze, że "Hold my Liquor" to moim skromnym zdaniem arcydzieło, oczywiście, zachowując proporcje i biorąc pod uwagę, że to "tylko" hip - hop :P

0

Coś w tym jest, bo nie Ty pierwszy mi to mówisz :P ale akurat pierwszy kawałek jest jednym ze słabszych na płycie. Na zapoznanie polecam słuchać od "new Slaves"

1

Trochę żałuję, bo cały tydzień do roboty i nawet nie było jak obejrzeć poprzednich spotkań, sobotnie zobaczę, ale wygląda na to, że to koniec, bo z 3-0 (chyba?) jeszcze nikt nigdy nie odrobił, a ja po obejrzeniu tylko jednego spotkania, będę miał lekki niedosyt, zwłaszcza, że już chyba po emocjach. No ale zobaczymy :P

1

N właśnie komercję w Twojej wypowiedzi potraktowałem jako takie nabijanie hajsu na trendach, po najmniejszej linii oporu i jakieś radiowe, kserowane wygrzewy :)

0

WIele osób go tak kojarzy, ale to bardziej ze względu na jego celebryckie zapędy, małżeństwo z Kardashianką itd. Tak jak napisałem wcześniej, jako człowiek to raczej nie jest zbyt fajny gość, ale jako muzyk jest niesamowity, oczywiście w ramach nowych brzmień, skierowanych na hip-hop i elektronikę. Zdarzają się jakieś lżejsze rzeczy, ale odpal sobie kiedyś "Yeezusa" w wolnej chwili, to skojarzenie z komercją odejdzie w zapomnienie :) Chociaż całkiem prawdopodobne, że Ci się nie spodoba, bo nie jest to łatwe doświadczenie muzyczne.

0

I ja się pod tym zdecydowanie podpisuję. :) Wygrywając mundial z miejsca jesteś bohaterem i będziesz zapamiętany, dlatego z całego serca będę kibicował Leo, jeśli tylko będzie miał okazję.

2

Jestem wielkim fanem, więc musiałem ładnie zareklamować :P
Kanye jest nienormalnym egocentrykiem i idiotą, uważającym się za boskiego posłańca, ale i geniuszem i jednym z najważniejszych muzyków tej generacji, zwłaszcza pod kątem produkcji. Z upływem lat coraz więcej osób go docenia i często jest wymieniany jako chociażby jeden z najważniejszych producentów muzycznych XXI wieku, co bardzo mnie cieszy.

1

Te wymienione wyżej jak najbardziej, zwłaszcza Grandmaster, swego czasu katowane, ale zdecydowanie bardziej po prostu lubię nowocześniejsze brzemienia.
A odpowiadając na drugie pytanie- zdecydowanie muzycznie/ brzmieniowo.
Pierwsza- raper nagrywa nierapową płytę, całą na autotunie, na podkładach, która niewiele przypominają jego poprzednie, samplowane i mocno hip- hopowe produkcje. Do tego tematyka, mocno melancholijna i miłosna. OD tego zaczęła sie cała generacja takich artystów, jak chociażby Drake i zgraje autotunowych, "wrażliwych" raperów.
Druga- totalny odlot, jeśli chodzi o produkcję, dla wielu momentami wręcz kakofoniczna, ale dziś, parę ładnych lat po premierze zaczyna być doceniana i uznawana za arcydzieło, a tego typu mocne i nieszablonowe brzmienia pojawiają się u coraz większej liczby artystów, głównie z nowej fali.

2

Mimo wszystko rywalizacja, przynajmniej w moim odczuciu jest czysto sportowa i wymaga pełnego zaangażowania (poza jakimiś tam niechlubnymi wyjątkami). Kluby może i są bardziej zaawansowane taktycznie itd, ale co z tego, skoro chociażby w takiej La Liga, dla nas czy Realu, połowa meczy to kalkulacja z naszej strony, lub brak zaangażowania rywala, który i tak nie ma szans. Na wielkich imprezach reprezentacyjnych takich rzeczy nie ma, dlatego po prostu ogląda się je lepiej.

0

Zależy, czego się słucha. W moim przypadku zdecydowanie 808s & heartbreak oraz Yeezus Kanye Westa. No ale patrząc na Twoje typy, to pewnie nie zrozumiesz :D

22

Zależy, widać po prostu nie przeżywasz tego az tak bardzo. Dla mnie takie lata, jak 2017, to tylko oczekiwanie na mundial, bo nic nie ciezsy mnie tak, jak ten turniej. Zaangażowanie, pasja, walka dla barw reprezentacyjnych i czesto dużo bardziej wesoły football. Wiadomo, że czysto sportowo kluby odjechały, ale dla mnie mundial> wszystko.

3

Wytyczna nie wytyczna, wiadomo, że nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że wygrali byśmy z każdym, kto jest za nami bez problemu, ale przecież te punkty nie są przyznawane przypadkowo. Mogłyby być przyznawane inaczej, może forma nie jest doskonała, ale jest równa dla wszystkich, i jeśli zespół wygrywał by wszystko, to będzie wysoko i nie ma siły, żeby było inaczej. Nasi od eliminacji do EURO 2016 są jedną z najrówniejszych ekip na świecie i praktycznie nie zdarzają im się porażki, a że w poprzednich latach było mizernie, to punktów nam nie odejmują, a ciągle dodają. Ciężko np. porównać ze sobą drużyny z różnych kontynentów, które mogą nie zagrać ze sobą przez kilkadziesiąt lat meczu o stawkę i ciężko dziś powiedzieć, jak zagrali byśmy z np. CHile czy Kolumbią. Moim zdaniem jednak taka forma klasyfikacji zespołów nie jest zła, a jakaś być musi. NIkt przecież nie uznaje, że Brazylia jest najlepzsa na świecie, a w rankingu prowadzą, bo są ostatnio równi i wygrywają wszystko jak leci.

1

Ten stereotyp świadczy o tym, że prawdopodobnie dobrego rapera mogłeś nigdy nie słyszeć, bo w ich tekstach nie da się nie zauważyć, jak inteligentni to goście. A co do tego, że nie zrozumiałeś, to wiem, że są tacy ludzie jak ty, ale za cholerę nie rozumiem, jak to jest, bo ja rozumiem wszystko :D kobiety często mają z tym problem, zwłaszcza, jak nie słuchają na co dzień. Po prostu trzeba się nauczyć słuchać, chyba :P.

0

Sandro jest serio taki wolny?

4

Ale skończcie z tym pierdzieleniem. Obecnie Real jest najlepszy, smutne i trudne ale jednak. A to, se grają prosta i skuteczna piłkę to nie jest nic złego. Zwłaszcza, że działa.

3

Szukam nory na najbliższy tydzień

0

Po co Higuain wchodzi w te pojedynki? Niech odda do kolegi i biegnie walczyć o pozycję między stoperami, strasznie mnie wkurza.

0

Ehhh... A tak ładnie się zaczęło

0

I dobrze, może jeszcze pogra gdzieś na przyzwoitym poziomie, u nas niestety totalnie się marnuje, ale Neya nie wygryzie, a rotacje w ataku praktycznie nie istnieją. Dlatego kupowanie drogich zawodników (pewnie ponad 50 baniek) do ataku nie ma sensu, jak mają grać jeden na 10 meczy. Chyba, że Valverde wprowadzi jakaś inna politykę rotacji, korzystniejszą dla zmienników.

1

I kolejny luksusowy rezerwowy na skrzydle #Arda :D
Pograć by pewnie za dużo nie pograł.

4

No ja właśnie pytam czy byście widzieli, a nie sugeruję jego kupowanie. Nie należy odpowiadać pytaniem na pytanie :)

Ale już odpowiadając Tobie, niektórzy rozpatrują tutaj granie z Messim na 10, ja nie jestem zwolennikiem takiej taktyki, ale wtedy właśnie zwalnia się prawe skrzydło.
Poza tym swego czasu pisało się o nim, jako ewentualnym wzmocnieniu. Dawno, ale jednak.

0

A tak a propos transferów, Mahrez podobno odchodzi z Leicester. Widzieli byście go u nas? Czysto hipotetycznie. Ja po poprzednim sezonie na pewno, teraz jakoś sam nie wiem co o nim myśleć.

0

Właśnie mnie troszkę dziwi, że użytkownicy dzielą się na 2 skraje grupy. Albo marzyciele, którzy chcą 3-4 gigantycznych transferów, albo tacy, którzy zadowolili by się Serim, bo pzrecież nie mamy pieniędzy. Jesteśmy jednym z 3 największych klubów świata, do wyciągnięcia jest każdy i z każdym klubem( poza Realem) można negocjować, a nie wierzę, żeby taki gigant, jak Barca nie miał kasy na jakąś bombę. A już pisanie, że nie ma szans na np. na Eriksena bo z Totkami ciężko się negocjuje.. no błagam. Jeśli i Barca i Duńczyk byliby zdeterminowani, to Londyńczycy nie są jakimś gigantem i przy ofercie za powiedzmy 70 baniek moim zdaniem spokojnie powinni go sprzedać, ale to już tylko moje przypuszczenia.

1

W ramach ciekawostki dla fanów F1: Fernando Alonso na prowadzeniu po 60 z 200 okrążeń w indy 500.

0

Chyba obaj byli na ławce, liczyli, że wejdą, a w momencie wykorzystania ostatniej zmiany, gdy już nie było na to szans, poszli sobie. Tak to rozumiem.

0

To Athletico, ile to goli przeciw nim my nastrzelali

0

Cornell umarł przed, więc nie.

2

Komentarz usunięty

0

Co za dzień.. liczyłem, że da radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?