Generalnie spoko i jako całość wchodzi ładnie, jednak ja wole poprzednie albumy. Za dużo rozliczania się, smutku i udowadniania sobie i innym tego, co osiągnął, że inni mu zazdroszczą itd. Żeby nie było, bardzo propsuję jego postawę życiową, niemniej porzucenie alkoholu jest słyszalne i Piotrek moim zdaniem stracił lekko pazur i takie fajne śmieszkowo- sku****yńskie zacięcie. Ale podobno to ma być ostatnia płyta w takim klimacie i potem coś innego, ogólnie spoko ale bez szału u mnie. :)
W tym roku ciężko wytypować kogokolwiek. Nasi czy Griezmann zawodzili w kluczowych momentach, a CR wygrał najważniejsze trofea, ale grał przeciętnie. Ale i tak pewnie to on dostanie.
Gt 730 jest chyba polecana w tej cenie dość często, ale fakt, z takim budżetem raczej nie poszalejesz. Dobre karty niestety dużo kosztują. Edit: w sumie bez sensu, frotsbite'a to ona raczej i tak może nie pociągnąć. Kolega wyżej dobrze napisał.
Rashford jest Anglikiem, oni zawsze gloryfikują swoje "wonderkids". Obaj zapowiadają się znakomicie, Iheanacho to taki typowy killer, Rashford ma nieco więcej dynamiki i dryblingu (tak mi się przynajmniej wydaje). Będą grajki.
0
Rok szkolny studiów xD
Nie no dziwne, u mnie jeszcze sesja.
0
Generalnie spoko i jako całość wchodzi ładnie, jednak ja wole poprzednie albumy. Za dużo rozliczania się, smutku i udowadniania sobie i innym tego, co osiągnął, że inni mu zazdroszczą itd. Żeby nie było, bardzo propsuję jego postawę życiową, niemniej porzucenie alkoholu jest słyszalne i Piotrek moim zdaniem stracił lekko pazur i takie fajne śmieszkowo- sku****yńskie zacięcie. Ale podobno to ma być ostatnia płyta w takim klimacie i potem coś innego, ogólnie spoko ale bez szału u mnie. :)
0
Liverpool, West Ham, Totki, Leicester, nad tymi będę się zastanawiał.
1
spoko, myślałem, że oglądasz.
0
Oba z bani?
0
W tym roku ciężko wytypować kogokolwiek. Nasi czy Griezmann zawodzili w kluczowych momentach, a CR wygrał najważniejsze trofea, ale grał przeciętnie. Ale i tak pewnie to on dostanie.
0
Czerwień i 3 mecze, trzymajta mnie.
1
http://zzapolowy.com/nowicki-jak-mozna-uwazac-lige-hiszpanska-za-najlepsza-na-swiecie/
Jeden z gorszych artykułów na temat wyższości PL, jakie czytałem. Autor uważa, że nie można porównywać zespołów przez pryzmat Ligi Mistrzów, bo porównujemy ligi, a nie grę zespołów w Europie xD
Ps. Na FB serwisu zzapołowy mój komentarz do artykułu, jakby ktoś był ciekaw.
3
Pamiętam, jak za Martino się wkurzałem, jak Roberto wchodził do środka pola i strasznie denerwowała mnie jego gra :D Dobrze, że nie trenuję Barcy ;x
0
Korzystając z przerwy.. Widział ktoś może mecz Napoli? Znam wynik, ale pokazali coś ciekawego nasi?
0
i tak w porównaniu z dzisiejszym występem CR, to Griez gra 10 razy lepiej.
2
Icardi to niezły dzik.
0
Poszukaj czegoś w necie, załóż temat na jakimś forum, tam na pewno pomoże Ci ktoś, kto ma jakieś pojęcie. Najlepiej po prostu uskładaj więcej kasy.
0
Gt 730 jest chyba polecana w tej cenie dość często, ale fakt, z takim budżetem raczej nie poszalejesz. Dobre karty niestety dużo kosztują.
Edit: w sumie bez sensu, frotsbite'a to ona raczej i tak może nie pociągnąć. Kolega wyżej dobrze napisał.
0
Nie wiem, jaka może być przyczyna tak bezpośrednio, ale procek jak na fife 17 to taki raczej nie za dobry :P
Wątpię, żebyś sobie pograł bez 4 rdzeni.
0
Jest jakaś polska transmisja chelsea?
0
Ataf, worldbox, streetsupply.
0
Drugie.
0
No widzisz, chciałeś Ty, a będę ja. :)
1
Co za gol Bolonii :o
0
Dokładnie. A moim komentarzem wylewam frustrację związaną z jego jutrzejszą absensją.
0
Spoko, ale bez fajerwerkow, jak całe Napoli. Taki raczej spacerkowy i leniwy mecz.
35
Spryciarzu.
8
Rashford jest Anglikiem, oni zawsze gloryfikują swoje "wonderkids". Obaj zapowiadają się znakomicie, Iheanacho to taki typowy killer, Rashford ma nieco więcej dynamiki i dryblingu (tak mi się przynajmniej wydaje). Będą grajki.
0
Ja się pokusiłem postawić, kiedy już prowadzili i mieli przewagę zawodnika. O ja głupi :(
30
No i tak właśnie powinien wyglądać dobrze odwzorowany piłkarz w grze dla prawdziwych koneserów piłki!
Brawo KONAMI!
0
Masz wpie***l od rudego.
0
niektórzy*
0
Nie ma pomocy, goldvod to szrot.
0
Już bez przesady, nikt o zdrowych zmysłach raczej nie traktuje tego poważnie :p