0

Rok szkolny studiów xD
Nie no dziwne, u mnie jeszcze sesja.

0

Generalnie spoko i jako całość wchodzi ładnie, jednak ja wole poprzednie albumy. Za dużo rozliczania się, smutku i udowadniania sobie i innym tego, co osiągnął, że inni mu zazdroszczą itd. Żeby nie było, bardzo propsuję jego postawę życiową, niemniej porzucenie alkoholu jest słyszalne i Piotrek moim zdaniem stracił lekko pazur i takie fajne śmieszkowo- sku****yńskie zacięcie. Ale podobno to ma być ostatnia płyta w takim klimacie i potem coś innego, ogólnie spoko ale bez szału u mnie. :)

0

Liverpool, West Ham, Totki, Leicester, nad tymi będę się zastanawiał.

1

spoko, myślałem, że oglądasz.

0

Oba z bani?

0

W tym roku ciężko wytypować kogokolwiek. Nasi czy Griezmann zawodzili w kluczowych momentach, a CR wygrał najważniejsze trofea, ale grał przeciętnie. Ale i tak pewnie to on dostanie.

0

Czerwień i 3 mecze, trzymajta mnie.

1

http://zzapolowy.com/nowicki-jak-mozna-uwazac-lige-hiszpanska-za-najlepsza-na-swiecie/
Jeden z gorszych artykułów na temat wyższości PL, jakie czytałem. Autor uważa, że nie można porównywać zespołów przez pryzmat Ligi Mistrzów, bo porównujemy ligi, a nie grę zespołów w Europie xD

Ps. Na FB serwisu zzapołowy mój komentarz do artykułu, jakby ktoś był ciekaw.

3

Pamiętam, jak za Martino się wkurzałem, jak Roberto wchodził do środka pola i strasznie denerwowała mnie jego gra :D Dobrze, że nie trenuję Barcy ;x

0

Korzystając z przerwy.. Widział ktoś może mecz Napoli? Znam wynik, ale pokazali coś ciekawego nasi?

0

i tak w porównaniu z dzisiejszym występem CR, to Griez gra 10 razy lepiej.

2

Icardi to niezły dzik.

0

Poszukaj czegoś w necie, załóż temat na jakimś forum, tam na pewno pomoże Ci ktoś, kto ma jakieś pojęcie. Najlepiej po prostu uskładaj więcej kasy.

0

Gt 730 jest chyba polecana w tej cenie dość często, ale fakt, z takim budżetem raczej nie poszalejesz. Dobre karty niestety dużo kosztują.
Edit: w sumie bez sensu, frotsbite'a to ona raczej i tak może nie pociągnąć. Kolega wyżej dobrze napisał.

0

Nie wiem, jaka może być przyczyna tak bezpośrednio, ale procek jak na fife 17 to taki raczej nie za dobry :P
Wątpię, żebyś sobie pograł bez 4 rdzeni.

0

Jest jakaś polska transmisja chelsea?

0

Ataf, worldbox, streetsupply.

0

Drugie.

0

No widzisz, chciałeś Ty, a będę ja. :)

1

Co za gol Bolonii :o

0

Dokładnie. A moim komentarzem wylewam frustrację związaną z jego jutrzejszą absensją.

0

Spoko, ale bez fajerwerkow, jak całe Napoli. Taki raczej spacerkowy i leniwy mecz.

35

Spryciarzu.

8

Rashford jest Anglikiem, oni zawsze gloryfikują swoje "wonderkids". Obaj zapowiadają się znakomicie, Iheanacho to taki typowy killer, Rashford ma nieco więcej dynamiki i dryblingu (tak mi się przynajmniej wydaje). Będą grajki.

0

Ja się pokusiłem postawić, kiedy już prowadzili i mieli przewagę zawodnika. O ja głupi :(

30

No i tak właśnie powinien wyglądać dobrze odwzorowany piłkarz w grze dla prawdziwych koneserów piłki!
Brawo KONAMI!

0

Masz wpie***l od rudego.

0

niektórzy*

0

Nie ma pomocy, goldvod to szrot.

0

Już bez przesady, nikt o zdrowych zmysłach raczej nie traktuje tego poważnie :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?