6

Jeśli to jest szopka, to... Jezu, jak żałosna

1

Tak.

0

XD
On się nazywa Marlon Santos

0

Fakt, bo akurat jeśli chodzi o Paco to myślę, że gdyby na niego stawiać to spokojnie 20 bramek w sezonie ligowym by ustrzelił. Umiejętności ma, ale Suarezem czy nawet Villą chyba nie będzie.

0

Chciałbym wierzyc, że Deulo czy Paco kiedykolwiek wskoczą na poziom godzien pierwszej 11, ale nie wierzę.

3

Samsung albo honor. Pierwszy całościowo na pewno lepszy, honor nowszy, więc może być dłużej wspierany i na pewno nie ustępuje pod względem szybkości działania, bo pod każdym innym typu multimedia czy wyświetlacz, już tak.

2

Wiesz, o ile jeszcze Real faktycznie pewnie ma tę kasę, to te pożyczki PSG od katarskiego rzadu śmierdzą na kilometr. Nie wiem jak to wygląda od strony przepisów ale mi śmierdzi jakimś przekrętem.

11

xD
Policja ma większe problemy, śpij spokojnie

0

Spoko ;).

1

Kolega ma 1.9 jtdm z 2008. Generalnie spoko auto, ale słaby lakier, nie chodzi nawet o rdzę, ale 9 letnie auto wygląda dużo starzej, jest wyblakły itd. Poza tym wnętrze. Fotele i kierownica spoko, ale już plastiki na konsoli itd bardzo słaba jakość, budżetówka, jak to w fiacie. Troszkę powycieranych przełączników, podobnie jak np uchwyty na drzwiach.
Zdarzają się kaprysy elektroniki, jak np nie działa w ogóle sterowanie jednej z stref klimy, albo coś z radiem czy szyba, co mija no następnego dnia. Zdaje się też, że dość szybko zużywają się elementy eksploatacyjne w zawieszeniu, łączniki itd.
Ale na pewno jest lepiej, niż ludzie malują alfę i jeździ się naprawdę fajnie.

0

No właśnie, jeśli ma wybór, to na pewno wybierze Barcę. Chyba, że sprawa Neymara nie jest jeszcze zamknięta.

0

Raczej żaden nie będzie chciał do nich przejść

11

Pep xD.

5

Zobaczymy. Tak tylko chciałem napisać coś złośliwego na jego temat, bo go nie lubię.

0

No tak właśnie czułem, że wodzisz mnie za nos :D

0

no to pewnie jakaś sowita podwyżka została wywalczona

0

To jest chyba nwiązanie do tej zapowiedzianej konferencji Marco przy okazji poprzedniego meczu PSG, która się nie odbyła. Także to też nie jest na poważnie :P

1

Takich właśnie odpowiedzi się spodziewałem, ale mimo wszystko liczę na jakieś poważne :D

3

Dlaczego nie ma Verrattiego w kadrze?

0

Dokładnie on, Iwański

4

No jako jeden z obrońców Rakiety muszę Wam przyznać, że nawet przy Samperze wygląda blado.

1

Rok temu Denis i Andre też ładnie grali

1

Mógł nie strzelać, teraz jeszcze bardziej nie wiem czy zostaje czy odchodzi :D

1

No jak Rafał Patyra mówi że przyklepany, to nic nie zrobisz

0

Oni w tym TVP to chyba mają jakąś oficjalke Neymara, z taką pewnością się wypowiadają.

1

a i Seri do pomocy, do tego powrót do tej formacji Roberto i można zaczynać nowy sezon.

0

Szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi. Ważne, że wracał i grał na 100%. (Wiem że w tych okresach miał zwykle.obnizke formy itd, ale generalnie jest nierówny)

43

Nie wiem czy Ney odejdzie, ale puknijcie się co niektórzy w głowę. Nikt nie podpisuje umowy z klubem dożywotnio, każdy ma prawo odejść, zwłaszcza do innej ligi. Neymar nikomu niczego nie obiecywał, wszystkie kluby sprzedają piłkarzy, my się od tego odzwyczailismy, ale to nie jest nic nadzwyczajnego. Nie jest żadnym zdrajcą, zagrał tu sporo wielkich meczów i nigdy nie można było mu odmówić miłości do klubu i zaangażowania. Nie będzie to najlepsza informacja, ale nie będzie powodów, żeby nagle zacząć go nienawidzić.
Czasem trzeba zrobić krok w tył, żeby zrobić 2 w przód i tak właśnie może być w jego przypadku.

0

Lepiej się dowiedz w dziekanacie, bo znam przypadki ludzi z zaocznych co nie płacili i potem mieli problemy i długi. Pewnie trzeba będzie złożyć rezygnację

5

Ja wiem, że Perez cudowny businessman a nasi nic nie warci, ale zauważcie, że np Sandro u nas nie grał nic, a Morata już w drugim klubie z absolutnego topu jak gra, to gra co najmniej dobrze, jest młody, a na rynku nie ma jakiegos wysypu środkowych napastników. W jego przypadku jest pewność, że grać w piłkę potrafi. Cena wysoka ale nie ma co przesadzac i porównywać tego do graczy, którzy od nas odchodzili za bezcen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?