Mnie śmieszy, że od wczoraj średnio raz na godzinę próbujesz udowodnić, że Seri nie nadaje się do Barcy i wręcz chlubisz się swoją niepopularną opinia.
Każdy jaki Ci się spodoba :p
Różnice są małe, zwłaszcza za taką cenę. Zależy na czym Ci zależy. Ja bym brał mi6 lub LG g6. Chyba, że np zależy Ci na aparacie to najlepiej S7/S7 edge.
Zwłaszcza, że z najlepszymi to zwykle cała Nicea nie błyszczała bo to po prostu przeciętny zespół. Jak cały zespół gra słabo to i Messi często nie zaradzi, bo po prostu nie ma gry. Pisałem to już niżej, otoczony lepszymi graczami może grać jeszcze lepiej, tylko musi dostać szansę.
Bo Nicea jest przeciętnym zespołem. Gdyby nie dawać szans graczom z takich drużyn, to każdy wielki klub kupował by tylko z innych wielkich klubów, co jest niemożliwe. Cały zespół gra słabo, to on też nie pokazuje potencjału. Otoczony lepszymi piłkarzami mógłby okazać potencjał i warto chyba dać mu szansę.
Z tego co pamiętam, to o Umtitim mówiło się podobnie i bylo gadanie, że w ważnych meczach popełniał babole. Popełniał, bo miał do tego multum okazji jak Lyon był ciśnięty.
Miło widzieć dobrze grających wychowanków(nie tych, co ciągle od wielu sezonów), coś, co utraciliśmy jakiś czas temu. Tak, wiem, to tylko Betis i Deulo nie nadaje się na duże granie. Ale dla mnie mimo wszystko bardzo krzepiący obrazek.
Nie. Podszedł z drużyną do kibiców, potem razem ze wszystkimi udał się do tunelu. Chyba, że czegoś realizator nir pokazał. Zadnego pożegnania nie odnotowano
Oglądałeś jakiś jego mecz? Już raz się dziś wypowiedziałem pod artykułem o nim, oglądam chyba 6 jego mecz i na 30 też umie podać, a to nie jest jedyne, co potrafi.
Forma Mertensa na szpicy to chyba największe nieszczęście, jakie spotkało Arka w Neapolu. Zaraz po kontuzji, bo kto wie, czy gdyby nie ona, Dries w ogóle by na tej pozycji zagrał.
Niby tak, ale wiesz. Ciężko powiedzieć, jakbyś się zachował, gdyby zmiana klubu zakładała obniżkę wynagrodzenia 3 czy 4 razy. Można gadać, że to i tak wielka kasa, ale jak wejdziesz już na jakiś poziom, to trudno z niego zejść. Jego obecne zarobki to największy problem.
Awans Nicei nie ma znaczenia, jeśli wcześniej go sprzedadzą lub nie zarejestrują do rozgrywek LM. Wiele osób pisze tutaj, że nie będzie mógł u nas grać właśnie przeć te eliminacje.
Napisałem, że nie chodzi o trofea. Taki Bayern od lat jest na naszym poziomie sportowym, ale marketingowo to nie ta liga.
Milan był wielki i nie podważam. Ale zobacz takie United, od kilku lat nic ciekawego się tam nie dzieje, ale mają kasę i się odradzają, właśnie dzięki temu, że ciągle są wielcy, mimo spadku poziomu sportowego, ciągle najwięksi w Anglii i top 3 na świecie, obok nas i Realu.
16
Od paru dni były zapowiedzi, że chce zagrać w tym spotkaniu i pomoc Nicei i ma być to jego ostatnie spotkanie w klubie, także że spokojem.
2
Bernardo Silva to będzie kolejny gracz na miarę KDB, zobaczycie. Widać, że ma to coś.
1
Drugi raz widzę Daniło w City i drugi raz gra znakomicie. Kto by się spodziewał.
0
O, super, coś takiego chciałem zobaczyć :)
0
Ciekawe, jak wygląda np, liczba podań indywidualnie, względem liczy podan całego zespołu. Myślę, że to by było jeszcze bardziej korzystne dla Seriego.
1
Stawiam na Alexisa, bez paniki
1
Mnie śmieszy, że od wczoraj średnio raz na godzinę próbujesz udowodnić, że Seri nie nadaje się do Barcy i wręcz chlubisz się swoją niepopularną opinia.
0
Każdy jaki Ci się spodoba :p
Różnice są małe, zwłaszcza za taką cenę. Zależy na czym Ci zależy. Ja bym brał mi6 lub LG g6. Chyba, że np zależy Ci na aparacie to najlepiej S7/S7 edge.
0
Zwłaszcza, że z najlepszymi to zwykle cała Nicea nie błyszczała bo to po prostu przeciętny zespół. Jak cały zespół gra słabo to i Messi często nie zaradzi, bo po prostu nie ma gry. Pisałem to już niżej, otoczony lepszymi graczami może grać jeszcze lepiej, tylko musi dostać szansę.
0
Bo Nicea jest przeciętnym zespołem. Gdyby nie dawać szans graczom z takich drużyn, to każdy wielki klub kupował by tylko z innych wielkich klubów, co jest niemożliwe. Cały zespół gra słabo, to on też nie pokazuje potencjału. Otoczony lepszymi piłkarzami mógłby okazać potencjał i warto chyba dać mu szansę.
Z tego co pamiętam, to o Umtitim mówiło się podobnie i bylo gadanie, że w ważnych meczach popełniał babole. Popełniał, bo miał do tego multum okazji jak Lyon był ciśnięty.
1
Nazywałem go tak jeszcze jak u nas grał, takie mam poczucie humoru i nie było w tym grama nienawiści. Teraz troszkę jest :)
5
Gejmar brama.
0
Miło widzieć dobrze grających wychowanków(nie tych, co ciągle od wielu sezonów), coś, co utraciliśmy jakiś czas temu. Tak, wiem, to tylko Betis i Deulo nie nadaje się na duże granie. Ale dla mnie mimo wszystko bardzo krzepiący obrazek.
0
Umtiti walnął jakiegoś klipsa przy tej samej na sam? Bo mi się zacięła transmisja.
1
Przedziwne ustawienie i skład Chelsea. Wyczuwam baty
1
Nie. Podszedł z drużyną do kibiców, potem razem ze wszystkimi udał się do tunelu. Chyba, że czegoś realizator nir pokazał. Zadnego pożegnania nie odnotowano
1
Życzę mu tego, jak Umtiti :D w zasadzie lubiany przez każdego i nie ma się do czego przyczepić
2
No co Ty. Zdaniem niektórych umie podać na 3 metry a my wielkie halo xd
1
I tych, którzy będą nas przekonywać, że zachwycamy się byle czym. Ja od początku byłem za i utrzymuję swoje zdanie
0
To było napisane z takim samym przymrużeniem oka, jak Twoje 3.
0
Oglądałeś jakiś jego mecz? Już raz się dziś wypowiedziałem pod artykułem o nim, oglądam chyba 6 jego mecz i na 30 też umie podać, a to nie jest jedyne, co potrafi.
1
A teraz 2 siaty :p
1
Forma Mertensa na szpicy to chyba największe nieszczęście, jakie spotkało Arka w Neapolu. Zaraz po kontuzji, bo kto wie, czy gdyby nie ona, Dries w ogóle by na tej pozycji zagrał.
0
Niby tak, ale wiesz. Ciężko powiedzieć, jakbyś się zachował, gdyby zmiana klubu zakładała obniżkę wynagrodzenia 3 czy 4 razy. Można gadać, że to i tak wielka kasa, ale jak wejdziesz już na jakiś poziom, to trudno z niego zejść. Jego obecne zarobki to największy problem.
8
Milik i Zielu od pierwszej minuty w meczu z Hellas Verona. Arek po raz pierwszy po kontuzji.
0
Miałem dopisać nawet, że to raczej żadna sztuka, ale już oszczędziłem złośliwości :p
0
O widzisz. Rzadko zdarzają się takie sytuacje i byłem pewien, że liczy się dopiero faza grupowa. Dzięki i zwracam honor.
0
Awans Nicei nie ma znaczenia, jeśli wcześniej go sprzedadzą lub nie zarejestrują do rozgrywek LM. Wiele osób pisze tutaj, że nie będzie mógł u nas grać właśnie przeć te eliminacje.
1
Milan dzisiaj to nie jest jeszcze nawet blisko Sevilli, spokojnie
0
Napisałem, że nie chodzi o trofea. Taki Bayern od lat jest na naszym poziomie sportowym, ale marketingowo to nie ta liga.
Milan był wielki i nie podważam. Ale zobacz takie United, od kilku lat nic ciekawego się tam nie dzieje, ale mają kasę i się odradzają, właśnie dzięki temu, że ciągle są wielcy, mimo spadku poziomu sportowego, ciągle najwięksi w Anglii i top 3 na świecie, obok nas i Realu.