16

Od paru dni były zapowiedzi, że chce zagrać w tym spotkaniu i pomoc Nicei i ma być to jego ostatnie spotkanie w klubie, także że spokojem.

2

Bernardo Silva to będzie kolejny gracz na miarę KDB, zobaczycie. Widać, że ma to coś.

1

Drugi raz widzę Daniło w City i drugi raz gra znakomicie. Kto by się spodziewał.

0

O, super, coś takiego chciałem zobaczyć :)

0

Ciekawe, jak wygląda np, liczba podań indywidualnie, względem liczy podan całego zespołu. Myślę, że to by było jeszcze bardziej korzystne dla Seriego.

1

Stawiam na Alexisa, bez paniki

1

Mnie śmieszy, że od wczoraj średnio raz na godzinę próbujesz udowodnić, że Seri nie nadaje się do Barcy i wręcz chlubisz się swoją niepopularną opinia.

0

Każdy jaki Ci się spodoba :p
Różnice są małe, zwłaszcza za taką cenę. Zależy na czym Ci zależy. Ja bym brał mi6 lub LG g6. Chyba, że np zależy Ci na aparacie to najlepiej S7/S7 edge.

0

Zwłaszcza, że z najlepszymi to zwykle cała Nicea nie błyszczała bo to po prostu przeciętny zespół. Jak cały zespół gra słabo to i Messi często nie zaradzi, bo po prostu nie ma gry. Pisałem to już niżej, otoczony lepszymi graczami może grać jeszcze lepiej, tylko musi dostać szansę.

0

Bo Nicea jest przeciętnym zespołem. Gdyby nie dawać szans graczom z takich drużyn, to każdy wielki klub kupował by tylko z innych wielkich klubów, co jest niemożliwe. Cały zespół gra słabo, to on też nie pokazuje potencjału. Otoczony lepszymi piłkarzami mógłby okazać potencjał i warto chyba dać mu szansę.
Z tego co pamiętam, to o Umtitim mówiło się podobnie i bylo gadanie, że w ważnych meczach popełniał babole. Popełniał, bo miał do tego multum okazji jak Lyon był ciśnięty.

1

Nazywałem go tak jeszcze jak u nas grał, takie mam poczucie humoru i nie było w tym grama nienawiści. Teraz troszkę jest :)

5

Gejmar brama.

0

Miło widzieć dobrze grających wychowanków(nie tych, co ciągle od wielu sezonów), coś, co utraciliśmy jakiś czas temu. Tak, wiem, to tylko Betis i Deulo nie nadaje się na duże granie. Ale dla mnie mimo wszystko bardzo krzepiący obrazek.

0

Umtiti walnął jakiegoś klipsa przy tej samej na sam? Bo mi się zacięła transmisja.

1

Przedziwne ustawienie i skład Chelsea. Wyczuwam baty

1

Nie. Podszedł z drużyną do kibiców, potem razem ze wszystkimi udał się do tunelu. Chyba, że czegoś realizator nir pokazał. Zadnego pożegnania nie odnotowano

1

Życzę mu tego, jak Umtiti :D w zasadzie lubiany przez każdego i nie ma się do czego przyczepić

2

No co Ty. Zdaniem niektórych umie podać na 3 metry a my wielkie halo xd

1

I tych, którzy będą nas przekonywać, że zachwycamy się byle czym. Ja od początku byłem za i utrzymuję swoje zdanie

0

To było napisane z takim samym przymrużeniem oka, jak Twoje 3.

0

Oglądałeś jakiś jego mecz? Już raz się dziś wypowiedziałem pod artykułem o nim, oglądam chyba 6 jego mecz i na 30 też umie podać, a to nie jest jedyne, co potrafi.

1

A teraz 2 siaty :p

1

Forma Mertensa na szpicy to chyba największe nieszczęście, jakie spotkało Arka w Neapolu. Zaraz po kontuzji, bo kto wie, czy gdyby nie ona, Dries w ogóle by na tej pozycji zagrał.

0

Niby tak, ale wiesz. Ciężko powiedzieć, jakbyś się zachował, gdyby zmiana klubu zakładała obniżkę wynagrodzenia 3 czy 4 razy. Można gadać, że to i tak wielka kasa, ale jak wejdziesz już na jakiś poziom, to trudno z niego zejść. Jego obecne zarobki to największy problem.

8

Milik i Zielu od pierwszej minuty w meczu z Hellas Verona. Arek po raz pierwszy po kontuzji.

0

Miałem dopisać nawet, że to raczej żadna sztuka, ale już oszczędziłem złośliwości :p

0

O widzisz. Rzadko zdarzają się takie sytuacje i byłem pewien, że liczy się dopiero faza grupowa. Dzięki i zwracam honor.

0

Awans Nicei nie ma znaczenia, jeśli wcześniej go sprzedadzą lub nie zarejestrują do rozgrywek LM. Wiele osób pisze tutaj, że nie będzie mógł u nas grać właśnie przeć te eliminacje.

1

Milan dzisiaj to nie jest jeszcze nawet blisko Sevilli, spokojnie

0

Napisałem, że nie chodzi o trofea. Taki Bayern od lat jest na naszym poziomie sportowym, ale marketingowo to nie ta liga.
Milan był wielki i nie podważam. Ale zobacz takie United, od kilku lat nic ciekawego się tam nie dzieje, ale mają kasę i się odradzają, właśnie dzięki temu, że ciągle są wielcy, mimo spadku poziomu sportowego, ciągle najwięksi w Anglii i top 3 na świecie, obok nas i Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?