0

Jest...

0

Zgodzę się. Ousmane za to chyba nieco lepiej rozgrywa i dogrywa prostopadle itd. Obaj zapowiadają się niesamowicie

0

Dembele też lubię i od dawna oglądałem BVB w sumie tylko dla niego, ale moim zdaniem na dzisiaj Mbappe zapowiada się troszkę lepiej.

3

Ale po ruchach, przyjęciach itd Mbappe widać, jaki to jest gigantyczny potencjał. Nie widziałem takiego nastolatka na tym poziomie od czasu dwóch panów, dominujących w ZP od 10 lat.

0

Nie mam pojęcia. Stanowski też robi coś dużego, do tego Borek wczoraj puścił oczko na tt, jak mu ktoś zasugerował, że może zrobi coś ze smokiem. Na pewno coś ciekawego, ale mimo wszystko premier league bez Twara to straszną bieda będzie

0

No niestety, ale po wczorajszych informacjach to już tak średnio. Do wczoraj bym się zgodził. Twaro i Smokowski to dla mnie absolutny top w pl

0

Oglądasz Włoska na eleven? Nie każdy to lubi, ale wątpię, żebyś wiedział wszystko, oczyma mówią komentatorzy. Angdoty, ciekawostki

1

Ale komentarz na tym Polsacie to jest tragedia. Ja myślałem, że w mediach sportowych pracują ludzie, którzy to kochają i siedzą w tym na 100. A Ci chyba nawet nie wiedza, że Mbappe już klepniety. W ogóle niewiele mówią o piłkarzach, ewidentnie nie mają wiedzy.

1

Oj Lemur, szkoda, że Ciebie też pewnie nie kupią

0

No i takich jak ty mój komentarz w sumie nie dotyczył. Chodziło raczej o osoby, które ślepo go krytykowały, jakby nie znaly jego zalet. Ale dziwne, że nie oglądałeś nawet w LM. Warto, grają świetna piłkę :)

0

Dlatego ja się nie udzielałem, bo aż ciężko takie tezy skomentować. Nie jest to Coutinho może, ale bardzo dobry piłkarz i ja byłbym zadowolony z jego transferu.

5

Co się tu wczoraj działo jak się pojawiły pogłoski o nim...jakby połowa użytkowników nie widziała żadnego meczu Monaco przez ostatni rok.

0

Bo jest młody i ostatnio nie grał w klubie. Jest swietny

0

Była jakaś fotka Mahreza z dzisiaj? Lotnisko czy cos. Bo szukam i nie widzę

0

Arsenal to jest tragedia. Zawsze były śmieszki, ale jakoś dawali radę. Rok temu jeszcze 2 w lidze, ale teraz... Nie ma ich w LM, zapowiada się tragiczny koniec okienka, trener bez pomysłu, szkoda. Zawsze szkoda, jak jakiś wielki klub nie daje rady. Zwłaszcza, że raczej mają kasę i mogliby chyba jakoś lepiej ogarniac

0

Zależy, co masz na myśli. Jeśli chodzi Ci o dojrzałość emocjonalna czy też jakaś tam świadomość, to być może tak.
Ja miałem na myśli raczej to, że kiedyś ludzie zdecydowanie szybciej podejmowali stałą pracę w zawodzie czy zakładali rodziny. Dziś, zwłaszcza wśród studentów itd, wychodzenie spod przysłowiowego klosza i opieki rodziców, trwa zwykle dłużej.

0

No bo to prawda. Ja mam 22 lata, od dzisiaj i już teraz tęsknię za czasami kiedy nic nie musiałem a jednocześnie smutek i frustracja tym, że już nigdy mnie to nie czeka. Z czasem pewnie będzie gorzej.

Ja miałem to szczęście, że moi rodzice, mimo, że miałem obowiązki, nigdy nie obarczali mnie niczym za bardzo i sami mówili, że mam się obijać póki mogę, bo sami by się poobijali. Mimo to chyba nie wyrosłem na obiboka i kiedy tylko było trzeba, wziąłem sprawy w swoje ręce i chyba radzę sobie nieźle. Więc chyba mozna.

16

No i jeszcze slynne: hurr durr młodzież taka zła!nic z nich nie będzie! Ostatnie normalne pokolenie! Ostatnie normalne roczniki!


Zdajecie sobie sprawę, że od pokoleń jest takie gadanie i jakoś dalej żyjemy? A Ci wszyscy "dziwni" w końcu dorosna i sami dojdą do tego, że za młodu byli idiotami. Wiem co mówię. Fakt, dziś częściej młodzi są pod kloszem, ale generalnie tendencja jest taka, że dojrzewa się dziś nieco później, jeśli sytuacja finansowa rodziców itd na to pozwala, ale nie ma w tym nic złego. Można przynajmniej podjąć bardziej przemyślane decyzje odnoście edukacji, zawodu itd. Spokojnie, przetrwamy.

6

Obowiązkowa służba wojskowa nie jest potrzebna i nie powinno jej być. Co to za argumenty..

Jak ktoś trzyma brudne gacie na podłodze, nie wstaje rano i jest darmozjadem, to wystarczy, że rodzice odetną mu hajs a sam jest na tyle ambitny, że nie chce mieszkać z mamą mając 20 kilka lat. Potrzeba samodzielności momentalnie potrafi wykształcić w człowieku dobre nawyki i organizację, a szczerze mówiąc, nie znam osób, które miały by z tym jakiś problem. Każdy w pewnym wieku wylatuje z gniazda i stopniowo ogarnia samodzielne życie, inni niemal od razu sobie radzą. A jeśli rodzice nie są w stanie ukształtować w dziecku odpowiednich wartości i minimum ambicji, to ich sprawa. Życie kiedyś ich zmusi, każdy musi się martwić o siebie, wojsko i państwo nie jest od wychowywania.
No i przede wszystkim, nie można odbierać nikomu wolności i jeżeli ktoś ma ochotę i możliwości, ma prawo nic nie robić całe życie czy tam być przysłowiową "pi*dą". Ich sprawa. Cieszcie się, że wy jesteście ok, przynajmniej według swoich standardów. Niech każdy życie sobie jak chce

1

Nie no, za tyle to jak najbardziej :D

2

Nie chce Do Marii, ale...nie, nie jest

1

Zależy od budżetu :) Od siebie polecę Adidasy Iniki Runner i Eqt adv, oba modele posiadam i jestem mega zadowolony

1

Czasem mnie irytują panowie z Eleven, ale to raczej mądrzy goście. Może coś tam podsmieszkuja, ale to nie poziom Wilkowicza, który kręcił ostra szydere na tt z tego wczoraj, jakby nic ważniejszego się nie działo w sporcie.

0

Widzę, że nikt Ci nie odpowiedział na temat tego, co dzieje się teraz, więc spróbuję pomoc.

Król jest dziś oczywiście jeden i nazywa się kendrick Lamar, spadkobierca najlepszych graczy z zachodu, namaszczony na nowego króla przez samego Dre. Co do stylu starych wyjadaczy, jest go coraz mniej i dobrze. Dawno już się wyczerpał a oni sami byli często mocno średnimi raperami, mającymi do powiedzenia niewiele, poza historykami o tym, jak siedzieli na dołku za paczkę koki. Rap brzmi inaczej, ale jeśli słucha się odpowiednich rzeczy, to moim zdaniem rozwija się w ciekawym kierunku.

W tym roku bardzo dobre płyty nagrali chociażby Vince Staples czy Tyler, The Creator, Joey Badassa, Freddie Gibbs. Dwaj ostatni powinni przypaść bardziej do gustu komuś, kto lubi bardziej klasyczne brzmienia, ale to Vincent jest po prostu najlepszym artysta z nich. Ciekawy jest też kolektyw Brockhampton, polecam sprawdzić.

A nie ograniczając się tylko do tego roku, to w ostatnim czasie najpopularniejsi są wspomniany wcześniej Lamar, J. Cole, Drake czy Asap Rocky. Każdy jest w porządku i warto sprawdzić. No i ciągle Kanye west, czyli najważniejszy artysta hip-hopowy (również producent) XXI wieku, z najlepsza płyta ostatniej dekady, MBDTF

0

Dorośli ludzie na Facebooku piszą, że Dembele nie był wart tej kasy, na podstawie 3 sekund nieudanej żonglerki :D
Spora część komentarzy jest w tonie, że tak właśnie wygląda dzisiejszy rynek, że płaci się duże sumy za piłkarzy bez umiejętności, i małe dzieci potrafią lepiej żonglować, BO MU PIŁKA SPADŁA.

Też uważam, że powinien kosztować mniej, no ale ludzie.. czy to Theo, czy Osa, przecież to nie ma żadnego znaczenia w sumie. Na pewno dochodzi też stres itd. A, że te wycinki to zwykła manipulacja, to już osobna kwestia.

1

Wydaje mi się, że to jakieś racery. Popatrz flyknit racer, mariah racer, dualtone racer. NIe siedzę w nich aż tak mocno, to nie rozróżniam, a jest sporo kolorystyk itd.

0

Szukaj w worldbox, shoeson, 7store, streetsupply itd

0

Ostatnio jest chyba największy hype na adiki, jakies z boostem najlepiej. NMD R1 i R2, Iniki, Ultra Boost, EQT 93/17. Eqt adv też są fajne. Przynajmniej mnie te modele najbardziej się podobają.

0

Dawaj pan tego Pałlino

1

CHyba inaczej rozumiemy wyrażenie "przy słupku". Strzelił słabiutko i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?