13

Trzeciak wymusił tę kartkę dla Leo :D

0

Musicie wszystko brać tak dosłownie i porównywać sytuacje tak dokładnie? Tylko sobie zaśmieszkowałem. Co do Torresa, to moim zdaniem można było go oszczędzić i zdania nie zmienię.

1

Pan sędzia chyba ciut przegiąl, trochę Torres :p

0

Czemu ten Perisic tak się spala na każdą piłkę? Strasznie jest irytujący, wszystko kopie poza stadion, zamiast odegrać czy w ogole coś pomyśleć.

11

Jeśli chodzi tylko o grę dla repry, to jest zdecydowanie najlepszy polski piłkarz XXI wieku.

4

Wieczorem karne będą dobrą informacją, niech nasz rywal też solidnie się wymęczy :)

0

Arda coś gra?

1

Jeden sparing chyba 2 lata temu. Tragedia z tym chlopakiem.

1

Szkoda mi takich frustratów, jak Ty.

3

Ty oglądasz mecz czy czekaż na okazje do takich komentarzy i udowadnianie jacy jesteśmy słabi?

0

Jeśli zostanie w Juve w tym roku, to jest szansa, że zobaczymy go na CN. Za rok będą spore fundusze pewnie i nie oszukujmy się, wielki klub musi raz na jakiś czas zafundować swoim fanom jakąś bombę. Nie jestem zwolennikiem wydawania na niego 100 baniek, ale potrzebujemy wielkiej osobowości na lata do pomocy i lepszego kandydata nie widzę, byleby nie za 160 milionów :D

0

Kiedyś też mogłem spać w nieskończoność. Ostatnio nauczyłem się, żeby niezależnie od wszystkiego wstawać o 8. Lepiej się czuję dzięki takiej regularności i jakoś mam ochotę nie przesypiać życia :P

0

Jak zaśniesz, to już nie wstaniesz. Przynajmniej ja tak mam :D

0

Jeśli Juventus to może oznaczać 2 rzeczy: Albo ich po***ało, albo odejście Pogby jest mniej prawdopodobne, niż wszyscy myślą i żadnej ze stron specjalnie się do tego nie spieszy, włącznie z samym Paulem.

1

Może masz rację, ale wydaje mi się, że nie ma możliwości, żeby ktoś z wymienionych przez Ciebie nie pytał już w poprzednich latach :) A to by znaczyło, że nie skorzystał. Ja tam nawet lubię chłopaka, zobaczymy co to z nim będzie.

0

Pogba jest chyba najlepiej wypromowanym marketingowo piłkarzem od czasów transferu Neya do nas. Już każdemu wielkiemu klubowi wmówiono, że go chce i jest wart każdych pieniędzy. Dziwią mnie jednak komentarze ludzi, którzy twierdzą, że ten chłopak jest nastawiony na pieniądze. Gdyby tak było, już pewnie od 2 lat byłby w Anglii lub Hiszpanii. Wcale nie zdziwię się, jeśli pozostanie w Juve. Uwielbiają go tam i jest liderem zespołu, może chcieć jeszcze coś z nimi wygrać, jest młody, nie musi nigdzie się spieszyć.

5

Piękna nocka się zapowiada. Teraz Le Mans, potem przerwa na Argentynę, spanie i od rana znowu Le Mans. I jeszcze do tego mamy Euro. Uwielbiam takie weekendy.

0

Doskonale rozumiem o co Ci chodzi, bo swego czasu nawet się dziwiłem, że ktoś dostrzegł w nim bocznego obrońcę przy tych warunkach fizycznych i technice. Ofensywny pomocnik/ skrzydłowy jak znalazł.

3

Marcelo jest lepszy w ofensywie i rozegraniu, ale sporo słabszy w defensywie. Przynajmniej w mojej opinii.

5

Bo jest największą gwiazdą zespołu i najgorszym graczem podczas turnieju. Stopuje każdy atak, 3/4 podań do tyłu. Nie dziwię się.

8

Ten "zastępczy" komentator może zostać do końca.

0

niestety.

0

Czyżby dziś czerwony Ramos?

0

Ciężko powiedzieć. Z Czechami grali przecięnie. Życzę Hiszpanom jak najlepiej, ale po 2012 grają tak nieatrakcyjnie i nudno, że płakał nie będę, jak przegrają. Przynajmniej szybciej zajmą się szukaniem następcy dla del Bosque.

6

Świetnie się Chorwatów ogląda. Myślę, że spokojnie mogą celować w pierwsze miejsce w grupie.

0

Kto dostał MOTM?

0

Sam Payet im tego Euro nie wygra, a póki co słabo ta Francja wygląda.
Jestem lekko zawiedziony.

1

goal line działa natychmiastowo, pozwala uniknąc zamieszania i chyba daje 100% pewności.

0

Mi to bez różnicy. Liczę, że pokaże coś ładnego.

1

Dawać Ryśka Quaresmę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?