Jestem jak najbardziej za sprowadzeniem Payeta, pod warunkiem sprzedaży Ardy i oczywiście, jeśli doniesienia o 28 mln to prawda. Arda zawsze pokazywał coś w kadrze. Wczoraj zagrał fatalnie, Może to i wina braku gry w Barcelonie, ale to jest zbyt duży klub, żeby trzymać gracza w tym wieku na ławce i płacić mu kasę z nadzieją, że wystrzeli. Dimitri jest w tym samym wieku, a możliwe, że dało by się to zrobić bez wydatków, albo nawet z minimalnym zarobkiem za Turana.
Portugalczycy to dla mnie zawsze zagadka, ale 4 lata temu zagrali świetny turniej. Słabo pamiętam ich grę, bo pamięć mam słabą, ale wiem, że zaraz po turnieju w 2012 uznawałem ich za chyba najlepszy zespół mistrzostw po Hiszpanii, która się z Portugalią sporo namęczyła. Skład mają niezły, chyba nie specjalnie gorszy niż wtedy. Jak kluczowi gracze trafią z formą, mogą być groźni.
Zdecydowanie nie. Ale na pewno najbardziej znanym i medialnym. Ciężko ocenić kto był najlepszy bo czasy i kryteria oceny ciągle się zmieniają i wiele legend ze złotej ery w dzisiejszych realiach by się niczym nie wyróżniła.
Mam podobne odczucia. Niby wszystko powinno być ok, ale martwię się, że dopadnie go syndrom wielu Brazylijczyków, którym coś wyszło. Zwłaszcza, że on jest wyjątkowo medialny i popularny. Dużo pokus, fajnych ludzi, gwiazd.
Ja doskonale rozumiem. Problem w tym, że za 3-4 lata będzie jużw wieku raczej schyłkowym dla swojej kariery. Może być inaczej, ale to by oznaczało, że dość krótko pograł na najwyższym poziomie.
A jeszcze odnośnie Francuzów. Griezmann odpoczywa po finale, wiadomo. Ale druzyna gra drugi mecz w takim ustawieniu i wyglada bardzo dobrze. Myślicie, że Antoine będzie grał w pierwszym składzie na Euro? Mogloby się to wydawać oczywiste, ale trzeba wygryźć pewnie Comana lub Giroud, co raczej proste nie jest, zwłaszcza, źe Olivier się rozstrzelał. Może jakaś zmiana ustawienia?
To jest niesamowite, jaki Payet miał sezon w West Hamie, eksplodując wręcz talentem w BPL. Teraz gra w pierwszy skladzie repry z takimi grajkami, jak Pogba czy Matuidi i jest chyba najlepszym i najbardziej ruchliwym graczem na boisku, co chwilę dajac popis swoich umiejętności. Szkoda, że nie jest z 5 lat młodszy
Smuteczek. Wydawało mi się, że jestem już pogodzony z prawdopodobnym odejściem Daniego, ale jednak ciężko wyobrazić sobie zespól bez niego.
Legenda. Mam nadzieję, że znajdzie godnych następców, latwo nie będzie.
0
Od kilku dni oglądam transmisje z bbc, nie zawsze rozumiem wszystko w 100%, ale świetnie się panów słucha, zwłaszcza Thierry'ego. :)
0
Bez kontuzji, brawo Thomas.
0
jasne, pomylka :)
1
Balotelli sprzed 2 lat by się przydał... szkoda chłopaka.
1
Jestem jak najbardziej za sprowadzeniem Payeta, pod warunkiem sprzedaży Ardy i oczywiście, jeśli doniesienia o 28 mln to prawda. Arda zawsze pokazywał coś w kadrze. Wczoraj zagrał fatalnie, Może to i wina braku gry w Barcelonie, ale to jest zbyt duży klub, żeby trzymać gracza w tym wieku na ławce i płacić mu kasę z nadzieją, że wystrzeli. Dimitri jest w tym samym wieku, a możliwe, że dało by się to zrobić bez wydatków, albo nawet z minimalnym zarobkiem za Turana.
Miłego wieczoru i wielkiego widowiska życzę.
0
Szkoda, może by się otworzyło w końcu.
0
Ciekawe, jak bardzo Schalke wydoiło szejków :v
24
Po meczu i tak powiedzą, że Ramos ostoja i lider obrony. Pique klasa.
0
weeb.tv pokazuje? Bo raz są tam mecze, raz nie ma..
0
Hajto, czy Żewłakow?
1
parafrazując- Lewandowski to najlepszy pilkarz na świecie, Messi, Ney i Cr wyprzedzili gow ZP, bo grają w reklamach.
14
Tomaszewski go home, you're drunk.
1
Mi wczoraj dzialalo pierwsza.tv, ale gwarancji nie dam.
0
Stanowczo nie polecam. Wczoraj wykupiłem. Stream nawet nie ruszył.
1
Widać za tanie pakiety i nie ma budżetu na dobrą realizację :(
Dzięki.
0
Co było nie tak z dźwiękiem na polsacie? Oglądałem tvp, a widzę sporo memów na ten temat.
0
GENIUS
0
sory, ale co Ty pier.... :D
4
Payet jest absolutnie genialny. Ciągnie grę, jest z lewej, z prawej. Jestem fanem.
3
Portugalczycy to dla mnie zawsze zagadka, ale 4 lata temu zagrali świetny turniej. Słabo pamiętam ich grę, bo pamięć mam słabą, ale wiem, że zaraz po turnieju w 2012 uznawałem ich za chyba najlepszy zespół mistrzostw po Hiszpanii, która się z Portugalią sporo namęczyła. Skład mają niezły, chyba nie specjalnie gorszy niż wtedy. Jak kluczowi gracze trafią z formą, mogą być groźni.
0
Dodał bym Nasa i ideolo.
0
Patrząc na sprzedane płyty to jest daleko, daleko przed wszystkimi :)
0
Zdecydowanie nie. Ale na pewno najbardziej znanym i medialnym. Ciężko ocenić kto był najlepszy bo czasy i kryteria oceny ciągle się zmieniają i wiele legend ze złotej ery w dzisiejszych realiach by się niczym nie wyróżniła.
3
Mam podobne odczucia. Niby wszystko powinno być ok, ale martwię się, że dopadnie go syndrom wielu Brazylijczyków, którym coś wyszło. Zwłaszcza, że on jest wyjątkowo medialny i popularny. Dużo pokus, fajnych ludzi, gwiazd.
0
dużo się nie udzielam, ale na pewno miałeś okazję zobaczyć go już wcześniej :)
0
Ja doskonale rozumiem. Problem w tym, że za 3-4 lata będzie jużw wieku raczej schyłkowym dla swojej kariery. Może być inaczej, ale to by oznaczało, że dość krótko pograł na najwyższym poziomie.
1
A jeszcze odnośnie Francuzów. Griezmann odpoczywa po finale, wiadomo. Ale druzyna gra drugi mecz w takim ustawieniu i wyglada bardzo dobrze. Myślicie, że Antoine będzie grał w pierwszym składzie na Euro? Mogloby się to wydawać oczywiste, ale trzeba wygryźć pewnie Comana lub Giroud, co raczej proste nie jest, zwłaszcza, źe Olivier się rozstrzelał. Może jakaś zmiana ustawienia?
1
To jest niesamowite, jaki Payet miał sezon w West Hamie, eksplodując wręcz talentem w BPL. Teraz gra w pierwszy skladzie repry z takimi grajkami, jak Pogba czy Matuidi i jest chyba najlepszym i najbardziej ruchliwym graczem na boisku, co chwilę dajac popis swoich umiejętności. Szkoda, że nie jest z 5 lat młodszy
7
Nikt :(
4
Smuteczek. Wydawało mi się, że jestem już pogodzony z prawdopodobnym odejściem Daniego, ale jednak ciężko wyobrazić sobie zespól bez niego.
Legenda. Mam nadzieję, że znajdzie godnych następców, latwo nie będzie.