Medialność Leo zawsze najbardziej mnie bawi. Przecież on w ogóle nie jest medialny ;x
No a Bayernowi zdarzało się seryjnie ogrywać rywali z ligi po 5 czy 6 do zera, a więcej tak mocnych drużyn w tej lidze po prostu nie ma. Reszta jwst minimum półkę niżej.
Pisałem raczej o finałowej 3, niż stricte wygrywaniu nagrody, bo moim zdaniem Hazard to nie jest ten kaliber, aby wygrać, ale na top 3 potencjał ma jak najbardziej, jeśli, jak już wcześniej napisałem, zagrał by "sezon życia" :)
Nie jestem taki pewny ;) Już w tej chwili Ney niemal dorównał tej dwójce, jest kilku genialnych napastników jak Luis, czy Lewy, może wystrzelić jakiś młodziak, może jakiś Hazard czy De Bruyne nagle zagrać sezon życia, tak samo jak np Pogba. Wiadomo, z racji wieku, pierwszym do "odstrzału" jest CR i myślę, że jeśli Real nic nie wygra, Portugalczyka może w trójce zabraknąć już za rok :)
No ja nie wiem, czy cała Polska. Ja mam bekę, Ty i pewnie większość użytkowników tej strony, może jakaś 1/3 społeczeństwa. Już nawet nie jestem w stanie powiedzieć, ile stoczyłem dyskusji z ludźmi, przekonującymi mnie, że Lewy powinien w tej trójce być, lub nawet wygrać. Generalnie Janusze i Grażynki jeszcze płaczą i płakac będą co najmniej kilka najbliższych dni..
Znowu burza w internetach, wiadomo, nie ma na co zwracać uwagi, ale....
Jeden komentarz przewija się prawie zawsze i już po prostu zaczynam nim rzygać. A mianowicie pisanie, że Leo i CR zgarniają ZP co roku i ta nagroda przez to straciła sens. A kto ma wygrywać, jeśli nie najlepsi piłkarze na świecie? Nie było jeszcze w historii futbolu dwójki takich dominatorów, bijących wszelkie rekordy, niemal w tym samym czasie. Co z tego, że wygrał tę nagrodę wcześniej? Jeśli rok później znowu jest najlepszy, nie powinien jej otrzymać, żeby dać szansę słabszym? To nie jest sportowiec roku w podstawówce, nikomu tu nie ma być przykro i ma zwyciężać najlepszy, bo właśnie po to ktoś kiedyś wymyślił sport. Głupota ludzka mnie przeraża, generalnie, do jutra strach wchodzić na FB i czytać te wszystkie lamenty.
Pierwsze nazwisko, które za 3-4 lata widział bym u nas i przyszło do głowy, to Coman. Znakomicie się chłopak zapowiada, ale to typowy skrzydłowy, więc przydał by się jakiś typowy napastnik do kompletu, bo nowego Leo raczej szybko nie znajdziemy :D
Klub zrobił 2 znakomite transfery, a Roberto kolejny raz potwierdza, że jest niespodzianką sezonu :)
Troszkę irytuje nonszalancja w ataku, niemniej, znakomicie się to ogląda. Chyba za to wszyscy kochamy Barcę :)
Fajnie ten skład wygląda. Dawno nie było Sergiego w tej roli od pierwszej minuty, do tego Arda i Aleix oraz Verma :) Chyba wszyscy się cieszymy z takiego doboru składu. Szkoda, że nie ma kim zmienić Jordiego. No i fajnie, jakby Bartra dostał szansę, może jakieś pół godziny przy dobrym wyniku.
Wybrać jeden ulubiony strasznie trudno. Lubię chyba wszystkie specjalne, poszukiwania źródła Nilu czy wyprawa do Czarnobyla.
Czekam, co będzie z nimi teraz, podobno amazon ma ich nowy program wypuszczać w internecie. Pytanie, czy będzie po polsku.
Od kilkunastu godzin strach tu wejść. Ogarnijta się ludzie. Wiadomo, że nie ma o czym dyskutować. Dorosły koleś, na siłę wymagający atencji i piszący czasami hostoryjki, jakby miał 13 lat. Zawsze lekko mnie irytował i traktowałem go raczej z dystansem.
Za 1.5 godziny mecz, nie ma się co emocjonować życiem człowieka, o którym w sumie nie wiem nic, nawet kim dokładnie jest. Jeśli to, co pisał wczoraj jest prawdą, to jest co najmniej dziwny. Nikt normalny nie robi takiej transmisji ze swojego życia.
A teraz... pozostaje czekać na składy. Miłego popoludnia :)
Generalnie spoko, przynajmniej nie ma kwiatków w stylu James czy Ramos, bo takie jedenastki też już widywałem, ale mam wrażenie, jakby ktoś gdzieś kiedyś powiedział, że Alaba/ Lahm to najlepsza para bocznych defensorów i wszędzie są wciskani na siłę. Nie neguję ich klasy sportowej, ale w tym roku Dani > Lahm. Może nie chcieli tylu graczy Barcy.
Ja Ci powiem, że jak jestem u rodziców i oglądam na ich laptopie, który nie jest sprzętem z najwyższej półki + net 10mb/s to też mi ścina. U siebie mam dość przyzwoitego blaszaka i 100mb/s i jest idealnie, także możliwe, że to problem z pogranicza internet/ komputer.
Znaczy ja uważam, że w przekroju całej kariery ciężko powiedzieć, może i Lahm, ciężko ocenić przez nieco inny styl gry zawodników, jak i zespołów. Ale ostatni rok Alves >>> Każdy PO.
Czyli nastawiamy się jednak na to, że Nolito będzie?
Szczerze, to już przestałem wierzyć, że może się udać, zwłaszcza już tej zimy. Pogłosek coraz więcej, byłoby świetnie. Co do Denisa, to sam nie wiem. Fajny piłkarz może z niego być, ale trzeba uważać, żeby mu teraz nie zahamować rozwoju. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze Rafa w obiegu.
Lada moment dochodzą Arda i Aleix. Jedyne, co było by potrzebne, to lewy obrońca do rotacji na chwilę obecną, ale Mathieu na średniaków ujdzie, jeśli cała defensywa jako tako funkcjonuje. Latem przydał by się ŚO, mam nadzieję, że Verma dojdzie do formy i stanie się ważnym elementem zespołu.
To może być piękny rok, Panie i Panowie, skład mamy silniejszy niż rok temu, na chwilę obecną wszystko wygląda znakomicie. :)
Życzę wszystkim szczęśliwego, nowego, 2016 roku, okraszonego wspaniałymi występami Blaugrany :)
2
Medialność Leo zawsze najbardziej mnie bawi. Przecież on w ogóle nie jest medialny ;x
No a Bayernowi zdarzało się seryjnie ogrywać rywali z ligi po 5 czy 6 do zera, a więcej tak mocnych drużyn w tej lidze po prostu nie ma. Reszta jwst minimum półkę niżej.
3
Generalnie te gale od lat pokazują, że Panowie są w bardzo normalnych stosunkach. Jest rywalizacja, ale zdrowa i czysto sportowa :)
0
Pisałem raczej o finałowej 3, niż stricte wygrywaniu nagrody, bo moim zdaniem Hazard to nie jest ten kaliber, aby wygrać, ale na top 3 potencjał ma jak najbardziej, jeśli, jak już wcześniej napisałem, zagrał by "sezon życia" :)
1
Nie radzę, zwłaszcza scrollowania do komentarzy :D
0
Nie jestem taki pewny ;) Już w tej chwili Ney niemal dorównał tej dwójce, jest kilku genialnych napastników jak Luis, czy Lewy, może wystrzelić jakiś młodziak, może jakiś Hazard czy De Bruyne nagle zagrać sezon życia, tak samo jak np Pogba. Wiadomo, z racji wieku, pierwszym do "odstrzału" jest CR i myślę, że jeśli Real nic nie wygra, Portugalczyka może w trójce zabraknąć już za rok :)
0
No ja nie wiem, czy cała Polska. Ja mam bekę, Ty i pewnie większość użytkowników tej strony, może jakaś 1/3 społeczeństwa. Już nawet nie jestem w stanie powiedzieć, ile stoczyłem dyskusji z ludźmi, przekonującymi mnie, że Lewy powinien w tej trójce być, lub nawet wygrać. Generalnie Janusze i Grażynki jeszcze płaczą i płakac będą co najmniej kilka najbliższych dni..
22
Znowu burza w internetach, wiadomo, nie ma na co zwracać uwagi, ale....
Jeden komentarz przewija się prawie zawsze i już po prostu zaczynam nim rzygać. A mianowicie pisanie, że Leo i CR zgarniają ZP co roku i ta nagroda przez to straciła sens. A kto ma wygrywać, jeśli nie najlepsi piłkarze na świecie? Nie było jeszcze w historii futbolu dwójki takich dominatorów, bijących wszelkie rekordy, niemal w tym samym czasie. Co z tego, że wygrał tę nagrodę wcześniej? Jeśli rok później znowu jest najlepszy, nie powinien jej otrzymać, żeby dać szansę słabszym? To nie jest sportowiec roku w podstawówce, nikomu tu nie ma być przykro i ma zwyciężać najlepszy, bo właśnie po to ktoś kiedyś wymyślił sport. Głupota ludzka mnie przeraża, generalnie, do jutra strach wchodzić na FB i czytać te wszystkie lamenty.
0
O której warto to włączyć? Nie mam za bardzo czasu oglądać całości.
0
Pierwsze nazwisko, które za 3-4 lata widział bym u nas i przyszło do głowy, to Coman. Znakomicie się chłopak zapowiada, ale to typowy skrzydłowy, więc przydał by się jakiś typowy napastnik do kompletu, bo nowego Leo raczej szybko nie znajdziemy :D
0
Klub zrobił 2 znakomite transfery, a Roberto kolejny raz potwierdza, że jest niespodzianką sezonu :)
Troszkę irytuje nonszalancja w ataku, niemniej, znakomicie się to ogląda. Chyba za to wszyscy kochamy Barcę :)
1
Fajnie ten skład wygląda. Dawno nie było Sergiego w tej roli od pierwszej minuty, do tego Arda i Aleix oraz Verma :) Chyba wszyscy się cieszymy z takiego doboru składu. Szkoda, że nie ma kim zmienić Jordiego. No i fajnie, jakby Bartra dostał szansę, może jakieś pół godziny przy dobrym wyniku.
0
Też lubię napisy, angielskim władam jako tako, ale mimo wszystko chciałbym, chyba przez lenistwo i przyzwyczajenie :)
0
Wybrać jeden ulubiony strasznie trudno. Lubię chyba wszystkie specjalne, poszukiwania źródła Nilu czy wyprawa do Czarnobyla.
Czekam, co będzie z nimi teraz, podobno amazon ma ich nowy program wypuszczać w internecie. Pytanie, czy będzie po polsku.
17
Od kilkunastu godzin strach tu wejść. Ogarnijta się ludzie. Wiadomo, że nie ma o czym dyskutować. Dorosły koleś, na siłę wymagający atencji i piszący czasami hostoryjki, jakby miał 13 lat. Zawsze lekko mnie irytował i traktowałem go raczej z dystansem.
Za 1.5 godziny mecz, nie ma się co emocjonować życiem człowieka, o którym w sumie nie wiem nic, nawet kim dokładnie jest. Jeśli to, co pisał wczoraj jest prawdą, to jest co najmniej dziwny. Nikt normalny nie robi takiej transmisji ze swojego życia.
A teraz... pozostaje czekać na składy. Miłego popoludnia :)
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
1
Odpalacie konferencję hiszpańskiego klubu, a potem dziwicie się, że nie rozumiecie hiszpańskiego :D
2
Od pół godziny siedzę głodny, bo na pewno zaraz ido. A Rafał pewnie najedzony..
5
Generalnie spoko, przynajmniej nie ma kwiatków w stylu James czy Ramos, bo takie jedenastki też już widywałem, ale mam wrażenie, jakby ktoś gdzieś kiedyś powiedział, że Alaba/ Lahm to najlepsza para bocznych defensorów i wszędzie są wciskani na siłę. Nie neguję ich klasy sportowej, ale w tym roku Dani > Lahm. Może nie chcieli tylu graczy Barcy.
1
Ja Ci powiem, że jak jestem u rodziców i oglądam na ich laptopie, który nie jest sprzętem z najwyższej półki + net 10mb/s to też mi ścina. U siebie mam dość przyzwoitego blaszaka i 100mb/s i jest idealnie, także możliwe, że to problem z pogranicza internet/ komputer.
2
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/fc-barcelona-s-arda-turan-and-aleix-vidal-receive-their-jersey-numbers?hash_token=f97675f4824d6beb8dea82fc7e54df02826597a85ad9f0a1bc0979c00f3a5b6d
Ależ mi ten filmik podsycił apetyt na zoabczenie tej dwójki na boisku :D Szybko zleciało. Starsznie się cieszę, że to już.
0
Tak mi się właśnie wydawało, że gdzieś już słyszałem to nazwisko kiedyś. Dzięki :)
1
Kto to jest ten mudżyn w Atleti?
Jakieś wcześniejsze dokonania, skąd on?
0
tak, na eleven
5
Chyba dlatego, że okienko w Hiszpanii jest dopiero od pierwszego dnia roboczego, czyli 4.01, ale mogę się mylić.
0
Znaczy ja uważam, że w przekroju całej kariery ciężko powiedzieć, może i Lahm, ciężko ocenić przez nieco inny styl gry zawodników, jak i zespołów. Ale ostatni rok Alves >>> Każdy PO.
0
Alves czy Lahm :D ?
Dla mnie nie ma watpliwości, ale kumpel fan niemieckiej piłki, żyjący stereotypami i nie znajduję argumentów, aby go przekonać :D
2
Czyli nastawiamy się jednak na to, że Nolito będzie?
Szczerze, to już przestałem wierzyć, że może się udać, zwłaszcza już tej zimy. Pogłosek coraz więcej, byłoby świetnie. Co do Denisa, to sam nie wiem. Fajny piłkarz może z niego być, ale trzeba uważać, żeby mu teraz nie zahamować rozwoju. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze Rafa w obiegu.
Lada moment dochodzą Arda i Aleix. Jedyne, co było by potrzebne, to lewy obrońca do rotacji na chwilę obecną, ale Mathieu na średniaków ujdzie, jeśli cała defensywa jako tako funkcjonuje. Latem przydał by się ŚO, mam nadzieję, że Verma dojdzie do formy i stanie się ważnym elementem zespołu.
To może być piękny rok, Panie i Panowie, skład mamy silniejszy niż rok temu, na chwilę obecną wszystko wygląda znakomicie. :)
Życzę wszystkim szczęśliwego, nowego, 2016 roku, okraszonego wspaniałymi występami Blaugrany :)
1
Nie jestem jakimś ekspertem, ale chyba zawsze lepiej złożyć samemu. Chyba, że zależy Ci na akurat takiej obudowie czy coś.