0

Wiz ma dobre flow, ale jednak wśrod powiedzmy "ekspertów" to półka niźej niż Kendrick, Drake czy J. Cole. Generalnie w środowisku rapowym kendrick jest dzis uznawany za absolutny numer 1.

2

Generalnie z rapem jest tak, że trzeba go duzo usłyszeć i zaczynasz dostrzegać, ze znaczna jego część, jeśli chodzi o wykonawców to jakaś parodia. Jednocześnie jednak zauważasz u pewnych wykonawcow umiejętności czy flow, które wyróżniają ich spośród całej reszty i czynią unikalnymi artystami w swoim fachu. W Polsce również są takie postaci, ale to niekoniecznie te, ktore mają najwieksze cyferki na yt. Problemem jest tez sterotym rapera- dresiarza jp, bo znaczna czesc sceny to calkiem normalni kolesie, którxy mają do powiedzenia ciekawsze rzeczy :)

3

No akurat Eminem jest dość mocno przehajpowany.
Dzis chyba nie ma wątpliwosci, że królem jest Kendrick Lamar, ale w Polsce ostatnio mniej slychac o rapie zza oceanu, a więc i o nim. A co do Polskiego rap- ma się dobrze jak nigdy. Problemem jest to, że u osob ktore takiej muzyki nie sluchają na co dzien, popularne są ksywki Chady, Zbuka czy Kaena, ktorzy robią tej muzyce mocno słabą reklamę. Co innego, jak posłuchać Tego Typa Mesa czy VNMa, Rasmentalism :)

0

Strasznie słabe te Twoje rapsy. Bez hejtu, ale kolesie kompletnie kwadratowe flow i ogolnie zero skillsów. Chętnie bym Ci podesłał coś ciekawszego, ale pytanie, jakie dla Ciebie są "znane" kawałki?

0

Generalnie nie jest źle, widać dużo lepszą organizację gry, zwłaszcza w obronie. No i Ivan w końcu kilka ładnych piłek do przodu. W końcu wpadnie :)

0

ile kosztował Kovacic? bardzo mi się podoba jego gra.

0

Zawsze ciężko ocenić, czy to my zagraliśmy tak słabo, czy przeciwnik aż tak dobrze. Ale mimo rewelacyjnej gry Celty, Barcelona zagrała bardzo źle, czy fatalnie to ciężko powiedzieć, zależy co dla kogo oznacza "fatalnie". Tylko w ofensywie prezentowaliśmy cokolwiek, ale skuteczność leży od początku sezonu.

0

Chyba tylko przy ostatniej bramce miał cokolwiek do powiedzenia, przy pierwszej brakło szczęścia. Bez przesady. Bramki na konto obrony, na pewno nie Sztejgena.

1

ohoho, widzę Pan poważny. Luzuj ziomek.

0

Jest jakiś polski serwis kibiców Celty? Sory chłopaki, wypisuję się stąd ;x

0

też odniosłem takie wrażenie

1

Pique...

0

Przeciętnie, ale nie aż tak. Nikt w lidze nas nie ogrywał 0:3.

0

Alvarez jest bogiem, czy po prostu wszystkie te strzały są tak słabe?

0

Aspas zjadł, nie ma co.

0

Jeden +, że Ney, mimo chyba ślepoty na jedno (zwykle prawe) oko, bierze grę na siebie i próbuje czegokolwiek.

0

Tak bym chciał widzieć Mathieu i Verme na środku obrony :(

0

Tak, jeśli brać pod uwagę klasę zespołów i to, jak wygląda gra Barcelony, a właściwie brak jakiejkolwiek gry, poza kilkoma przebłyskami. Nie powiesz mi chyba, że ani trochę nie martwi Cię to, co widziałeś przez ostatnie 45 minut?

3

Jest różnica między problemami, a dostawaniem ostro po dupie. Może nie trzeba dramatyzować, ale mówić, że jest źle, wręcz trzeba.

0

Szczerze, bałbym się o szybkość i zwrotność Bartry, przy tak grającej Celcie. Ale raczej nie grał by gorzej od obecnego na boisku duetu...

0

Arda za Inieste, Vidal za Alvesa, można by przestawić Roberto do obrony a Aleixa do przodu. Oh...wait.

2

Wszyscy, że celta rewelacja, że mamy problemy kadrowe. Ale kurwa. Oni nie mają nawet w połowie tak klasowych piłkarzy, jak my. Jest źle i trzeba o tym mówić. Wiem, jest pierwsze miejsce i tym się tym bronimy. Ale grą broniliśmy się chyba tylko z Atleti.

0

Chyba aż wyjdę po winogrona :o

0

kontuzja, ale niedługo wraca.

0

Znowu nie mamy pomocy

0

W sumie to cyfra+, a nie canal, jak już jesteśmy tacy dokładni :D ale wiadomo ocb.

4

Keirrison* :)

0

To nie ma nic do rzeczy. Przepisy rozgrywek UEFA są inne, chodzi jedynie o rejestrację piłkarza w rozgrywkach ligowych.

0

Czyli o oficjalnej decyzji FIFA ani widu, ani słychu?

17

Poczekajmy na decyzję FIFA, potem rozdawajmy numery. Ja ciągle jestem sceptyczny. Ale chyba siódemeczka najlepiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?