Kara dla Vale była oczywista, ciężko mi to przyznać, ale niestety tak było. Ale marc nie był bez winy i też powinien dostać..chociażby 1 punkt karny. Nic by to nie zmieniło, ale musi wiedzieć, że nie jest bezkarny.
No ja nigdy nie myślałem o nim, jako o jakimkolwiek wzmocnieniu dla Barcy, ale pod artykułem o Pogbie znowu go pełno, to pomyślałem, że może czegoś "nie widzę".
Dodam jeszcze, że ogólnie może i ma umiejętności, ale na boisku jest taki strasznie...nijaki. Mało walczy, mało biega. Ale może masz rację, faktem jest, że dopiero od niedawna bardziej mu się przyglądam.
Ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć, co takiego niesamowitego jest w tym Coutinho? Nie oglądam Liverpoolu regularnie, ale mi się zdarza i to, że koleś raz na 3 mecze potrafi kopnąć jakoś koło okienka i ładnie prowadzi piłkę, to nie jest trochę za mało? Z tego co widziałem w tym sezonie, to zwykle jest w ogole niewidoczny i raz czy dwa na połowę zdarzy mu się jakiś błyskotliwy kontakt z piłką, rzadko przynoszący coś ciekawego pod bramką rywali. Łatwo traci piłki i ma przeciętny przegląd pola. Jest wielu lepszych piłkarzy, nawet w obecnej formie, (sprzed kontuzji) Andres go zjada, nie mówiąc o Ardzie czy Nolito. Wiem, jest młody, ale... to nie jest ten poziom.
podeszli niestety tak, że Vale z ostatniej pozycji w Valencii, także można już gratulować Jorge...
Lorenzo na bank będzie na podium, pewnie 1/2, vale musiał by być co najmniej w 4, niezależnie, co będzie się działo z przodu.
Podobno Falcao ma zimą wrócić do Monaco i mają szukać chętnego, do wypożyczenia.
Tak sobie przez chwilę pomyślałem, że może... ale patrząc na jego formę, to już lepiej niech Munir się rozwija. Już nawet RvP na dzień dzisiejszy jest pewniejszy od Radamela.
Zwłaszcza przy dzisiejszych realiach rynku transferowego. Jeszcze niedawno każdy z nich w tym wieku byłby warty pewnie z 15 mln i nie byłoby problemu, ale przy dzisiejsazych stawkach, pewnie nie ma szans. Zwłaszcza, że potrzebujemy wzmocnień w każdej formacji.
Niby tak, ale Marquinhos gra sporadycznie i jakoś specjalnie bym się nie zdziwił. Zaczyna się najważniejszy okres dla jego rozwoju w dorosłej piłce i jeśli nie gra, musi sobie szukać miejsca gdzie indziej.
Podobno Marquinhos chce odejść z PSG. Wiem, że mało prawdopodobne, ale on i Laporte...to byłby idealny duet młodych obrońców na lata. W sumie, biorąc pod uwagę możliwe odejście Mathieu, jeśli nie poprawi swojej gry, kto wie..
W sumie masz rację. Pojawia się tu problem oddzielania osiągnięć indywidualnych od drużynowych. Ney czy Luis nie strzelają aż tyle, ale zdobyli tryplet i byli absolutnie pierwszoplanowymi postaciami poprzedniego sezonu, no ale to osiągnięcia z klubem. Generalnie... nagroda dla Leo. Ale wymieniona trójka i Cris w pierwszej 5, żadna kolejność mnie nie zdziwi.
Dziś na fb, w komentarzach na stronie pewnego portalu miałem nieprzyjemność dyskutować z osobnikiem, którego zdaniem ZP to nagroda indywidualna, a osiagnięcia indywidualne Roberta znacznie przewyższają te Leo, że właściwie Messi... "za co?". Poza tym argumenty typu, że Robert jest mniej medialny i Messi i Ronaldo mają monopol przez sponsorów itd. No i generalnie ludzie są zaślepieni bramkami, zapominając, że są też inne elementy gry. Za bramki jest złoty but. Ogólnie jest też jakiś dziwny hejt na Leo, że oszust, że pół sezony kontuzjowany itd. Ludzie są totalnie zaślepieni i pozbawieni obiektywizmu, nie da się ukryć, ogromna w tym zasługa naszych mediów. W 3 tygodnia zrobili z Roberta boga futbolu. Przecież w ostatnich latach Suarez czy Aguero lub Ibra bywali w podobnej formie i nikt nie trąbił o ZP dla nich.
Problemem zespołu chcącego ciągle dominować jest to, że musi kupować ogranych i doświadczonych zawodników, pewniaków do gry i prezentowania określonego poziomu, bo dla młodych i perspektywicznych nie ma miejsca. Myślę konkretnie o naszym ataku i ofensywnej pomocy. Bardzo bym chciał zobaczyć u nas kiedyś El Ghaziego czy Correę, ale bez sensu jest kupować ich na ławkę, oni potrzebują gry i rozwoju bo to najważniejszy okres w ich rozwoju, a na Barce B żaden z nich by się nie zgodził. A za parę lat będzie trzeba sypać po 60 mln i znowu będzie problem.
W sumie Comanowi w Bayernie się udało zabłysnąć od początku, no ale jak widać łysy tylko blokował miejsce bardziej kreatywnym graczom.
Tak czy inaczej myślę, że przydałoby się kilku młodych, bo skład starzeje się bardzo szybko. Nolito to dobre rozwiązanie na dziś, ale kto wie, po 30 może się kończyć i za 2 lata znowu będzie problem i koniecznosć szykowania grubych baniek bo grajek potrzebny na już, a zespół B nie gwarantuje dziś wzocnień odpowiadających poziomowi pierwszej drużyny. No chyba, że kupić i wypożyczyć.
Ogólnie napisałem, wiadomo, że chodziło mi również o serie towarzyszące. :)
Jakie prognozujesz rozstrzygnięcia jutro? Takich kwalifikacji jak dziś nie było dawno, jako kibic Vale chyba nawet wolałbym, żeby jutro było sucho. Przy dobrym starcie obie Yamahy mogą stoczyć walkę od startu do mety, Rossi pokazał, że mając przed sobą szybkiego rywala jest w stanie mieć znakomite tempo, a przecież zwykle rozkręca się z biegiem wyścigu. Już mi się marzy powtórka z Katalonii 2009, ale może na to warto poczekac do ostatniego wyścigu :)
No wiadomo, nie ma sie co podpalać, jak do okienka cały sezon. Trafiłem na info to prawilnie zamieszczam :)
A co do samego Reusa, to przez kontuzjogenność jest chyba zdecydowanie gorszą opcją od Cou, a cena pewnie byłaby podobna.
3
Może masz po prostu ukryte ikony? Prawym, widok i pokaż ikony pulpitu.
0
Kara dla Vale była oczywista, ciężko mi to przyznać, ale niestety tak było. Ale marc nie był bez winy i też powinien dostać..chociażby 1 punkt karny. Nic by to nie zmieniło, ale musi wiedzieć, że nie jest bezkarny.
0
No ja nigdy nie myślałem o nim, jako o jakimkolwiek wzmocnieniu dla Barcy, ale pod artykułem o Pogbie znowu go pełno, to pomyślałem, że może czegoś "nie widzę".
0
Dodam jeszcze, że ogólnie może i ma umiejętności, ale na boisku jest taki strasznie...nijaki. Mało walczy, mało biega. Ale może masz rację, faktem jest, że dopiero od niedawna bardziej mu się przyglądam.
0
Ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć, co takiego niesamowitego jest w tym Coutinho? Nie oglądam Liverpoolu regularnie, ale mi się zdarza i to, że koleś raz na 3 mecze potrafi kopnąć jakoś koło okienka i ładnie prowadzi piłkę, to nie jest trochę za mało? Z tego co widziałem w tym sezonie, to zwykle jest w ogole niewidoczny i raz czy dwa na połowę zdarzy mu się jakiś błyskotliwy kontakt z piłką, rzadko przynoszący coś ciekawego pod bramką rywali. Łatwo traci piłki i ma przeciętny przegląd pola. Jest wielu lepszych piłkarzy, nawet w obecnej formie, (sprzed kontuzji) Andres go zjada, nie mówiąc o Ardzie czy Nolito. Wiem, jest młody, ale... to nie jest ten poziom.
0
podeszli niestety tak, że Vale z ostatniej pozycji w Valencii, także można już gratulować Jorge...
Lorenzo na bank będzie na podium, pewnie 1/2, vale musiał by być co najmniej w 4, niezależnie, co będzie się działo z przodu.
0
Co jest kurrr..
2
Oralny xD. Raczej werbalny.
2
No to generalnie jak piłkarz Celty nie decyduje się na transfer zimą, to pytanie... kto się zdecyduje?
Ciężko będzie o kogoś sensownego.
0
Podobno Falcao ma zimą wrócić do Monaco i mają szukać chętnego, do wypożyczenia.
Tak sobie przez chwilę pomyślałem, że może... ale patrząc na jego formę, to już lepiej niech Munir się rozwija. Już nawet RvP na dzień dzisiejszy jest pewniejszy od Radamela.
0
Jak to mówi mój serdeczny przyjaciel-
"Ale Amsterdam poleciał..."
0
Neymar bierze grę na siebie, może się podobać. Zawsze jakis pozytyw.
0
No wlasnie dopiero zauwazylem, dzięki :)
0
Cou ławka, czy kontuzja? Bo dopiero włączyłem.
Edit. Jednak jest, sory :D
1
Zwłaszcza przy dzisiejszych realiach rynku transferowego. Jeszcze niedawno każdy z nich w tym wieku byłby warty pewnie z 15 mln i nie byłoby problemu, ale przy dzisiejsazych stawkach, pewnie nie ma szans. Zwłaszcza, że potrzebujemy wzmocnień w każdej formacji.
1
Niby tak, ale Marquinhos gra sporadycznie i jakoś specjalnie bym się nie zdziwił. Zaczyna się najważniejszy okres dla jego rozwoju w dorosłej piłce i jeśli nie gra, musi sobie szukać miejsca gdzie indziej.
10
Podobno Marquinhos chce odejść z PSG. Wiem, że mało prawdopodobne, ale on i Laporte...to byłby idealny duet młodych obrońców na lata. W sumie, biorąc pod uwagę możliwe odejście Mathieu, jeśli nie poprawi swojej gry, kto wie..
1
W sumie masz rację. Pojawia się tu problem oddzielania osiągnięć indywidualnych od drużynowych. Ney czy Luis nie strzelają aż tyle, ale zdobyli tryplet i byli absolutnie pierwszoplanowymi postaciami poprzedniego sezonu, no ale to osiągnięcia z klubem. Generalnie... nagroda dla Leo. Ale wymieniona trójka i Cris w pierwszej 5, żadna kolejność mnie nie zdziwi.
1
Dziś na fb, w komentarzach na stronie pewnego portalu miałem nieprzyjemność dyskutować z osobnikiem, którego zdaniem ZP to nagroda indywidualna, a osiagnięcia indywidualne Roberta znacznie przewyższają te Leo, że właściwie Messi... "za co?". Poza tym argumenty typu, że Robert jest mniej medialny i Messi i Ronaldo mają monopol przez sponsorów itd. No i generalnie ludzie są zaślepieni bramkami, zapominając, że są też inne elementy gry. Za bramki jest złoty but. Ogólnie jest też jakiś dziwny hejt na Leo, że oszust, że pół sezony kontuzjowany itd. Ludzie są totalnie zaślepieni i pozbawieni obiektywizmu, nie da się ukryć, ogromna w tym zasługa naszych mediów. W 3 tygodnia zrobili z Roberta boga futbolu. Przecież w ostatnich latach Suarez czy Aguero lub Ibra bywali w podobnej formie i nikt nie trąbił o ZP dla nich.
0
Mundo przechodzi samo siebie :D
Podobno Barcelona zainteresowana jest RvP.
0
To, co Krychowiak grał w ostatnich 2 spotkaniach to jest absolutnie światowy poziom. Dziś oczywiście piłkarz meczu.
0
Przez kontuzje Ciągle zapominam, że mamy Thomasa... ;x w sumie gdyby grał regularnie, temat by pewnie nie istniał.
0
No właśnie podobno na 90% deszcz, takze wszystko mozliwe. Pozostaje tylko wstac na 7.... :)
0
Mustafi będzie już tylko droższy, więc jak brać, to teraz. Pytanie, czy Valencia sprzeda zaraz po stracie Otamendiego.
2
Problemem zespołu chcącego ciągle dominować jest to, że musi kupować ogranych i doświadczonych zawodników, pewniaków do gry i prezentowania określonego poziomu, bo dla młodych i perspektywicznych nie ma miejsca. Myślę konkretnie o naszym ataku i ofensywnej pomocy. Bardzo bym chciał zobaczyć u nas kiedyś El Ghaziego czy Correę, ale bez sensu jest kupować ich na ławkę, oni potrzebują gry i rozwoju bo to najważniejszy okres w ich rozwoju, a na Barce B żaden z nich by się nie zgodził. A za parę lat będzie trzeba sypać po 60 mln i znowu będzie problem.
W sumie Comanowi w Bayernie się udało zabłysnąć od początku, no ale jak widać łysy tylko blokował miejsce bardziej kreatywnym graczom.
Tak czy inaczej myślę, że przydałoby się kilku młodych, bo skład starzeje się bardzo szybko. Nolito to dobre rozwiązanie na dziś, ale kto wie, po 30 może się kończyć i za 2 lata znowu będzie problem i koniecznosć szykowania grubych baniek bo grajek potrzebny na już, a zespół B nie gwarantuje dziś wzocnień odpowiadających poziomowi pierwszej drużyny. No chyba, że kupić i wypożyczyć.
0
yyy. Wat?
0
Ogólnie napisałem, wiadomo, że chodziło mi również o serie towarzyszące. :)
Jakie prognozujesz rozstrzygnięcia jutro? Takich kwalifikacji jak dziś nie było dawno, jako kibic Vale chyba nawet wolałbym, żeby jutro było sucho. Przy dobrym starcie obie Yamahy mogą stoczyć walkę od startu do mety, Rossi pokazał, że mając przed sobą szybkiego rywala jest w stanie mieć znakomite tempo, a przecież zwykle rozkręca się z biegiem wyścigu. Już mi się marzy powtórka z Katalonii 2009, ale może na to warto poczekac do ostatniego wyścigu :)
3
Są tu jacyś fani MotoGP? :)
0
No wiadomo, nie ma sie co podpalać, jak do okienka cały sezon. Trafiłem na info to prawilnie zamieszczam :)
A co do samego Reusa, to przez kontuzjogenność jest chyba zdecydowanie gorszą opcją od Cou, a cena pewnie byłaby podobna.
1
Według Mundo Deportivo, Reus głównym Celem Barcy na letnie okienko.