3

Ja pewnie akurat wrócę z kolokwium z ćwiczeń z matmy, oby w dobrym humorze :D

0

W sumie zastanawiam się, jak będzie wyglądała nasza podstawowa 11 na np. LM po dołączeniu do zespołu Ardy i Aleixa. Jeżeli Turek będzie w formie, a chyba wszyscy to zakładamy, to logiczne wydawało by się zestawienie pomocy Andres-Busi-Arda, ale chociażby w meczu z Deportivo wydawało mi się, że po zejściu Ivana, drużyna dość mocno rozregulowała się w defensywie, a Turan to raczej piłkarz na wskroś ofensywny. Jak myślicie?

0

Mam podobnie, wynika to chyba z tego, że Dani ciągle w wielkiej formie i o boki obrony nie musimy się martwić, a chyba prawa obrona to pozycja, na którą Vidal został sprowadzony, choć może grać też na pomocy. Arda jest gwiazdą, kolejną i chyba każfy z nas oczekuje, że będzie piłkarzem o klasę lepszym od Rakiety, a z Andrzejem i Sergio w tej formie, to już nie tylko atak, ale i pomoc mamy najlepszą :) Jestem pewien, że Arda podoła oczekiwaniom. No i możliwości rotacji w pomocy staną się bardzo duże.

0

Zawsze musimy mieć ciężko już od lutego...

0

W sumie to Real równie, jak walką o mistrzostwo, powinien przejmować się Celtą 2 pkt za plecami.

1

WIdać, że ta kontuzja kolana to jednak poważna sprawa, chyba odnowiła się przed meczem... :(

0

futbolhd zawsze pada jak nie powinno :D kto trafił?

1

pomyśleć, że tydzień temu było -6...

1

Dobrze mieć na ławce takiego cracka, jak Munir.

0

Co tu sie dzieje za spam? Bany powinny lecieć rowno i to nie na 24h.

0

Ile razy on jeszcze pomyli Barcelonę z Valencią?

4

Luis nie mógł lepiej odpowiedzieć Abdenourowi :)

0

Niedawno pisałem tu wywód na tamat przeplaconych piłkarzy w Anglii, poświęciłem trochę miejsca również City. Ewidentnie piłkarze niechciani, lub nie mogący znaleźć miejsca w Hiszpanii i Niemczech, błyszczą w Anglii, podobnie jak zawodnicy Leicester, którzy wypłynęli jakby z nikąd. Gracze wynajdywani za granicą przez największe angielskie kluby, za których płaci się zwykle ponad 30 mln, często nie spełniają pokładanych nadziei. Ostatni szczególnie udany transfer to chyba Alexis, może KdB.

0

Hegemonia zawsze boli przegranych :)

1

Niech Pol ma sobie własne zdanie, jego święte prawo. Bardziej denerwuje mnie to, że w mediach uznawany jest za jakiś autorytet i lemingi po przeczytaniu/ usłyszeniu czegoś takiego, same w to wierzą i zalewają internet tymi głupotami.

0

tak jak napisałem na początku, widziałem to w tv, na tvn24 :)

3

0

Ja wiem... Wiadomo, że beka z Kota jest niemała, ale zawsze Ci z hajsem mają respekt w gimbazach.
Ja zwyczajnie nie rozumiem, czemu koleś, którego kariera po kilku latach lekkiej posuchy wróciła na dobre tory, kilka sporych ról, znów (przypominam o adin, dwa itd.) się angażuje w jakieś chujowe kampanie. Znaczy rozumiem, hajs, no ale miejmy do siebie trochę szacunku.

0

W takim razie nie mogę się doczekać tych emocji od Maćka Iwańskiego :D

1

Fabregas ma w zwyczaju psuć się po pierwszej rundzie w nowym klubie. Przepowiedziałem mu to rok temu, gdy znajomy fan niebieskich się nim podniecał i jak widać, nie trzeba być wróżbitą. :D

1

No w sumie racja, ale powiedzmy, ze City jakąś tam przeszkodą dla największych jest, a i z Bayernem potrafią wygrać. Ale jak nakupują za grube bańki więcej Mangali i Farnando, to nie wróżę podboju Europy.

9

Do niedawna to się jeszcze zgadzałem, że BPL jest tą "najciekawszą", bo nie najlepszą, no ale kurde, to hit miał być. I nie jest to pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy hit w Anglii rozpieszcza tak ogromnymi emocjami. Ta liga za parę lat może być na poziomie francuskiej, tyle, że bez nawet jednego klubu na poziomie PSG. Niech płacą tym przeciętniakom jeszcze więcej i wmawiają sobie, że przez kalendarz mają problemy w europie, a za parę lat w walce np. w LM zostaną kluby z Hiszpanii, Bayern i może czasami PSG.
Strasznie dziwne jest też to, że przez medialność ligi i marketing tam co drugi jest gwiazdą, fani BPL wmawiają mi, że u nas tylko Real, Barca i Atletico, a takie ziomeczki z Celty czy Villarealu zjadły by im tę ligę jak Vardy i Mahrez, albo i lepiej.

1

Trochę wkurwia mnie to lizanie dupy Filipkowi przez Edzia, w sumie nawet w obie strony to momentami działa. Bitwa to bitwa, no ale Babinci rzeczywiście beka trochę, że przeszedł. Dzięki za link :) imo Filip > Edzio, przynajmniej z tego, co tu widziałem.

1

Nie byłem, ale jestem ciekaw, czy rzeczywiście oszukano Filipka, jak internety huczą. A w tej sytuacji Twój nick wygrywa :D

1

Komentarz usunięty

0

No shit, sherclock.
Mam wykupione. Na klasyku działalo pięknie a teraz ścina co kilka sekund. Nie, nie mam kiepskiego neta.

0

Czy tylko u mnie nie da się oglądać transmisji hd na futbolhd?

0

Jak na prezydenta Bayernu to w sumie może być. Nie powiedział, że nie grał z Leo i nie wie, jakim jest piłkarzem :D

3

Ja rozumiem, że koleś jest smutnym madridistą, wierzącym, że to wszystko przez kolano. Ale on podał chyba livzbę bramek grzmota w całym roku i wszystkich rozgrywkach, zestawiając ją z liczbą goli Leo tylko w Barcy( nie znam dokładnych liczb i nie jestem pewien) i Lewego tylko w tym sezonie XD. Ehhh... w internecie każdy może być dziennikarzem.

0

http://pilkarskiswiat.com/dlaczego-lewandowski-nie-dostanie-zlotej-pilki/
Polecam na poprawę humoru. Większych głupot dawno nie czytałem, już wolę onet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?