W sumie zastanawiam się, jak będzie wyglądała nasza podstawowa 11 na np. LM po dołączeniu do zespołu Ardy i Aleixa. Jeżeli Turek będzie w formie, a chyba wszyscy to zakładamy, to logiczne wydawało by się zestawienie pomocy Andres-Busi-Arda, ale chociażby w meczu z Deportivo wydawało mi się, że po zejściu Ivana, drużyna dość mocno rozregulowała się w defensywie, a Turan to raczej piłkarz na wskroś ofensywny. Jak myślicie?
Mam podobnie, wynika to chyba z tego, że Dani ciągle w wielkiej formie i o boki obrony nie musimy się martwić, a chyba prawa obrona to pozycja, na którą Vidal został sprowadzony, choć może grać też na pomocy. Arda jest gwiazdą, kolejną i chyba każfy z nas oczekuje, że będzie piłkarzem o klasę lepszym od Rakiety, a z Andrzejem i Sergio w tej formie, to już nie tylko atak, ale i pomoc mamy najlepszą :) Jestem pewien, że Arda podoła oczekiwaniom. No i możliwości rotacji w pomocy staną się bardzo duże.
Niedawno pisałem tu wywód na tamat przeplaconych piłkarzy w Anglii, poświęciłem trochę miejsca również City. Ewidentnie piłkarze niechciani, lub nie mogący znaleźć miejsca w Hiszpanii i Niemczech, błyszczą w Anglii, podobnie jak zawodnicy Leicester, którzy wypłynęli jakby z nikąd. Gracze wynajdywani za granicą przez największe angielskie kluby, za których płaci się zwykle ponad 30 mln, często nie spełniają pokładanych nadziei. Ostatni szczególnie udany transfer to chyba Alexis, może KdB.
Niech Pol ma sobie własne zdanie, jego święte prawo. Bardziej denerwuje mnie to, że w mediach uznawany jest za jakiś autorytet i lemingi po przeczytaniu/ usłyszeniu czegoś takiego, same w to wierzą i zalewają internet tymi głupotami.
Ja wiem... Wiadomo, że beka z Kota jest niemała, ale zawsze Ci z hajsem mają respekt w gimbazach.
Ja zwyczajnie nie rozumiem, czemu koleś, którego kariera po kilku latach lekkiej posuchy wróciła na dobre tory, kilka sporych ról, znów (przypominam o adin, dwa itd.) się angażuje w jakieś chujowe kampanie. Znaczy rozumiem, hajs, no ale miejmy do siebie trochę szacunku.
Fabregas ma w zwyczaju psuć się po pierwszej rundzie w nowym klubie. Przepowiedziałem mu to rok temu, gdy znajomy fan niebieskich się nim podniecał i jak widać, nie trzeba być wróżbitą. :D
No w sumie racja, ale powiedzmy, ze City jakąś tam przeszkodą dla największych jest, a i z Bayernem potrafią wygrać. Ale jak nakupują za grube bańki więcej Mangali i Farnando, to nie wróżę podboju Europy.
Do niedawna to się jeszcze zgadzałem, że BPL jest tą "najciekawszą", bo nie najlepszą, no ale kurde, to hit miał być. I nie jest to pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy hit w Anglii rozpieszcza tak ogromnymi emocjami. Ta liga za parę lat może być na poziomie francuskiej, tyle, że bez nawet jednego klubu na poziomie PSG. Niech płacą tym przeciętniakom jeszcze więcej i wmawiają sobie, że przez kalendarz mają problemy w europie, a za parę lat w walce np. w LM zostaną kluby z Hiszpanii, Bayern i może czasami PSG.
Strasznie dziwne jest też to, że przez medialność ligi i marketing tam co drugi jest gwiazdą, fani BPL wmawiają mi, że u nas tylko Real, Barca i Atletico, a takie ziomeczki z Celty czy Villarealu zjadły by im tę ligę jak Vardy i Mahrez, albo i lepiej.
Trochę wkurwia mnie to lizanie dupy Filipkowi przez Edzia, w sumie nawet w obie strony to momentami działa. Bitwa to bitwa, no ale Babinci rzeczywiście beka trochę, że przeszedł. Dzięki za link :) imo Filip > Edzio, przynajmniej z tego, co tu widziałem.
Ja rozumiem, że koleś jest smutnym madridistą, wierzącym, że to wszystko przez kolano. Ale on podał chyba livzbę bramek grzmota w całym roku i wszystkich rozgrywkach, zestawiając ją z liczbą goli Leo tylko w Barcy( nie znam dokładnych liczb i nie jestem pewien) i Lewego tylko w tym sezonie XD. Ehhh... w internecie każdy może być dziennikarzem.
3
Ja pewnie akurat wrócę z kolokwium z ćwiczeń z matmy, oby w dobrym humorze :D
0
W sumie zastanawiam się, jak będzie wyglądała nasza podstawowa 11 na np. LM po dołączeniu do zespołu Ardy i Aleixa. Jeżeli Turek będzie w formie, a chyba wszyscy to zakładamy, to logiczne wydawało by się zestawienie pomocy Andres-Busi-Arda, ale chociażby w meczu z Deportivo wydawało mi się, że po zejściu Ivana, drużyna dość mocno rozregulowała się w defensywie, a Turan to raczej piłkarz na wskroś ofensywny. Jak myślicie?
0
Mam podobnie, wynika to chyba z tego, że Dani ciągle w wielkiej formie i o boki obrony nie musimy się martwić, a chyba prawa obrona to pozycja, na którą Vidal został sprowadzony, choć może grać też na pomocy. Arda jest gwiazdą, kolejną i chyba każfy z nas oczekuje, że będzie piłkarzem o klasę lepszym od Rakiety, a z Andrzejem i Sergio w tej formie, to już nie tylko atak, ale i pomoc mamy najlepszą :) Jestem pewien, że Arda podoła oczekiwaniom. No i możliwości rotacji w pomocy staną się bardzo duże.
0
Zawsze musimy mieć ciężko już od lutego...
0
W sumie to Real równie, jak walką o mistrzostwo, powinien przejmować się Celtą 2 pkt za plecami.
1
WIdać, że ta kontuzja kolana to jednak poważna sprawa, chyba odnowiła się przed meczem... :(
0
futbolhd zawsze pada jak nie powinno :D kto trafił?
1
pomyśleć, że tydzień temu było -6...
1
Dobrze mieć na ławce takiego cracka, jak Munir.
0
Co tu sie dzieje za spam? Bany powinny lecieć rowno i to nie na 24h.
0
Ile razy on jeszcze pomyli Barcelonę z Valencią?
4
Luis nie mógł lepiej odpowiedzieć Abdenourowi :)
0
Niedawno pisałem tu wywód na tamat przeplaconych piłkarzy w Anglii, poświęciłem trochę miejsca również City. Ewidentnie piłkarze niechciani, lub nie mogący znaleźć miejsca w Hiszpanii i Niemczech, błyszczą w Anglii, podobnie jak zawodnicy Leicester, którzy wypłynęli jakby z nikąd. Gracze wynajdywani za granicą przez największe angielskie kluby, za których płaci się zwykle ponad 30 mln, często nie spełniają pokładanych nadziei. Ostatni szczególnie udany transfer to chyba Alexis, może KdB.
0
Hegemonia zawsze boli przegranych :)
1
Niech Pol ma sobie własne zdanie, jego święte prawo. Bardziej denerwuje mnie to, że w mediach uznawany jest za jakiś autorytet i lemingi po przeczytaniu/ usłyszeniu czegoś takiego, same w to wierzą i zalewają internet tymi głupotami.
0
tak jak napisałem na początku, widziałem to w tv, na tvn24 :)
3
0
Ja wiem... Wiadomo, że beka z Kota jest niemała, ale zawsze Ci z hajsem mają respekt w gimbazach.
Ja zwyczajnie nie rozumiem, czemu koleś, którego kariera po kilku latach lekkiej posuchy wróciła na dobre tory, kilka sporych ról, znów (przypominam o adin, dwa itd.) się angażuje w jakieś chujowe kampanie. Znaczy rozumiem, hajs, no ale miejmy do siebie trochę szacunku.
0
W takim razie nie mogę się doczekać tych emocji od Maćka Iwańskiego :D
1
Fabregas ma w zwyczaju psuć się po pierwszej rundzie w nowym klubie. Przepowiedziałem mu to rok temu, gdy znajomy fan niebieskich się nim podniecał i jak widać, nie trzeba być wróżbitą. :D
1
No w sumie racja, ale powiedzmy, ze City jakąś tam przeszkodą dla największych jest, a i z Bayernem potrafią wygrać. Ale jak nakupują za grube bańki więcej Mangali i Farnando, to nie wróżę podboju Europy.
9
Do niedawna to się jeszcze zgadzałem, że BPL jest tą "najciekawszą", bo nie najlepszą, no ale kurde, to hit miał być. I nie jest to pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy hit w Anglii rozpieszcza tak ogromnymi emocjami. Ta liga za parę lat może być na poziomie francuskiej, tyle, że bez nawet jednego klubu na poziomie PSG. Niech płacą tym przeciętniakom jeszcze więcej i wmawiają sobie, że przez kalendarz mają problemy w europie, a za parę lat w walce np. w LM zostaną kluby z Hiszpanii, Bayern i może czasami PSG.
Strasznie dziwne jest też to, że przez medialność ligi i marketing tam co drugi jest gwiazdą, fani BPL wmawiają mi, że u nas tylko Real, Barca i Atletico, a takie ziomeczki z Celty czy Villarealu zjadły by im tę ligę jak Vardy i Mahrez, albo i lepiej.
1
Trochę wkurwia mnie to lizanie dupy Filipkowi przez Edzia, w sumie nawet w obie strony to momentami działa. Bitwa to bitwa, no ale Babinci rzeczywiście beka trochę, że przeszedł. Dzięki za link :) imo Filip > Edzio, przynajmniej z tego, co tu widziałem.
1
Nie byłem, ale jestem ciekaw, czy rzeczywiście oszukano Filipka, jak internety huczą. A w tej sytuacji Twój nick wygrywa :D
1
Komentarz usunięty
0
No shit, sherclock.
Mam wykupione. Na klasyku działalo pięknie a teraz ścina co kilka sekund. Nie, nie mam kiepskiego neta.
0
Czy tylko u mnie nie da się oglądać transmisji hd na futbolhd?
0
Jak na prezydenta Bayernu to w sumie może być. Nie powiedział, że nie grał z Leo i nie wie, jakim jest piłkarzem :D
3
Ja rozumiem, że koleś jest smutnym madridistą, wierzącym, że to wszystko przez kolano. Ale on podał chyba livzbę bramek grzmota w całym roku i wszystkich rozgrywkach, zestawiając ją z liczbą goli Leo tylko w Barcy( nie znam dokładnych liczb i nie jestem pewien) i Lewego tylko w tym sezonie XD. Ehhh... w internecie każdy może być dziennikarzem.
0
http://pilkarskiswiat.com/dlaczego-lewandowski-nie-dostanie-zlotej-pilki/
Polecam na poprawę humoru. Większych głupot dawno nie czytałem, już wolę onet.