18

Dobry klub ten David Alaba?

0

+ Calma calma od Gerarda. :D

1

Właśnie miałem to wklejać. Po co on się tak ośmiesza? Powiedział by dyplomatycznie, że obaj są super i tyle. Ney na dzień dzisiejszy( pod nieobecność Leo) jest nr 1 i tylko ślepy tego nie widzi.

0

MASAKRACJA :D

0

Chyba z emocji zapomniałem :)

1

Występach* :D

13

Don Andres... najlepszy mecz od baaardzo dawna, i to w klasyku na Bernabeu. Właśnie po takich występkach poznaje się największych.

10

Po przeciętnym początku sezonu, fali kontuzji i meczach takich, jak z Celtą, chyba nikt się nie spodziewał, że to właśnie dziś będzie miał miejsce kolejny legendarny występ Blaugrany w GD w 21 stuleciu. Może nie ma manity, ale i tak pewnie zq rok czy dwa postawimy ten mecz obok pamiętnego 5:0 z Realem mou, 6:2 ekipy Guardioli czy owacji na stojąco dla R10 od kibiców na Bernabeu.
Jest sobota wieczór. Świętujcie. Miłego wieczora.

1

Nie oszukujmy się. Nikt się nie spodziewał, że będzie tak łatwo, przynajmniej w tej pierwszej połowie. Tak slabego Realu nie widziałem chyba od 2010.

0

Jakoś nie jestem pewny Mathieu. Obym się mylił.

3

No to miłego spektaklu, koledzy i koleżanki :)

0

zwykle niecałe 2h

0

Wiecie coś może o jakiejś transmisji na zagranicznym kanale w nc+?

0

Chyba przed chwilą zaczęli.

10

Najbardziej boję się tego, co może stać się np. podczas Euro. Może to tylko ostrzeżenie? Nie chcę dramatyzować, ale przerażają mnie takie wizje. Jeżeli będą kolejne sygnały, należy się zastanowić w ogóle nad tym, czy owa impreza powinna się tam odbyć. Może przesadzam, ale z tymi idiotami nie ma żartów, co już nie raz historia pokazała.

0

Ja to chyba jestem fanboyem Krychowiaka. ;x
Każdym zachowaniem, wypowiedzią, zagraniem na boisku, mówiąc kolokwialnie..jaram się.
Cieszy mnie, że mój ostatnio ulubiony piłkarz spoza Barcy, jest Polakiem ;)

1

Boże kochany. Szukała robi błędy z okręgówki. Dawno w reprze nie widziałem takich bubli i to noe jeden raz w meczu.

4

Jakbysmy mieli ze 2 Robertow, 3 Grzesiów i chociaż dodatkowego Glika, spokojnie można by grać o medal na Euro.

A Tak poważnie- Lewy i Krycha to są szefy. Uwielbiam chłopaków w reprze.

0

Zależy jakie studia, ale uwierz, chodziłem do dobrego liceum i też za nim nie przepadałem, a teraz tęsknię :P

3

Jest gdzieś w polskiej tv transmisja Argentyna - Brazylia?

0

Małe tego, szczerze bym chciał, aby sesja była tak prosta, jak matura :D

0

Ucichły ostatnio wszystkie plotki transferowe, ale tak realnie...uważacie, że poza napadem, potrzebujemy jakiś wzmocnień zimą?
I jakie konkretne nazwiska uważacie za realne już w styczniu?

1

Dziwny jest ten Marc. Niby zawsze walczy za wszelką cenę, niby z Lorkiem za sobą nie przepadają, zawsze dobra mina, zawsze ma wytłumaczenie. Ewidentnie gra, a calej prawdy pewnie nigdy się nie dowiemy.

1

Lorenzo był najszybszy w tym sezonie, na pewno. Czy najlepszy, ciężko powiedzieć. Na pewno Marquez mniej lub bardziej, ale jednak mu pomagał. Mam nadzieję, że Vale w przyszłym roku jeszcze powalczy. Ale nie ma co przesadzać, końcówka sezonu w dziwnej atmosferze, ale Jorge na majstra zasługuje.

3

Pisane z telefonu, już poprawione ;)

0

Na obu Eurosportach ten sam mecz, z różnym komentarzem. Jaki sens?

Zwłaszcza, że na żadnym nie ma Hajty :/

0

Prawdopodobnie nie. Szkoda, bo bardzo chciałem 10 majstra dla Vale.
Podobno zawodnicy Hondy otrzymali jakąś reprymendę od teamu, zeby jechac swoje i się nie mieszać, ale Dani i tak raczej nie ma tempa na walkę z Jorge. Jedyna szansa dla Rossiego to trzecie miejsce Lorenzo, jemu wtedy wytarczy 6, co jest całkiem możliwe. Ale to raczej kwesia szczęścia. Marquez i Jorge mają tempo na walkę o wygraną, a jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego, Rossi nie ma szans na podium. Czyli tytuł raczej dla #99.

1

Raczej bez szans, zwłaszcza, że Alen gra w bardzo mało medialnym klubie. Coman, Bellerin, Martial- to chyba głowni daworyci.

1

Podobno Pato został zaoferowany Barcelonie.
Co o nim myślicie? Chłopak zapowiadał się rewelacyjnie, ale lata go nie widziałem. Dał by radę jako rezerwowy?

0

Nie znam się, ale jestem ciekaw...mocno prestiżowe te nagrody?
W wieśka grałem i strasznie fajne uczucie jak pomyśleć, że to "nasze".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?