Kwota duża, ale w dzisiejszych realiach ciężko liczyć na ogranego, a zarazem perspektywicznego pomocnika za mniej niż 40 kilka baniek. No a podobno to właśnie Pogba jest tym najlepszym z najmłodszych w seniorskiej piłce, jeśli chodzi o tę pozycję. Może i za drogo, ale kogoś kupić musimy, bo za 2 sezony Andres pewnie będzie miał rolę podobną do Xaviego w poprzednim i zostaną nam sami 30 latkowie (Rakieta i Busquets 29, zaokrąglam) i Rafa.
E tam, śmiejecie się ze Szpaka, a prawda jest taka, że to zajebisty komentator. Z racji wieku zdarzają mu się pomyłki, ale charyzmy i pobudzania emocji swoim komentarzem (przynajmniej jeszcze kilka lat temu) te wszystkie młodziaki mogą się od niego uczyć. Stara szkoła. Ja tam go lubię.
5 bramek to niemałe osiągnięcie, ale przecież Cris w każdym sezonie ma kilka takich spotkań, a napastnikiem jest genialnym. Serio aż tak się tym przejmujecie? Ważne są 3 punkty, a faktyczna weryfikacja formy Realu nastąpi właśnie w meczach z nami i Atletico, z którym miewają niemałe problemy. Zresztą... rok temu real też zaczynał piorunująco i strzelali seriami. A gdyby Messi załadował 5, nie ważne komu, internet huczał by pewnie jeszcze bardziej, normalne.
Takie kasztany jak Hajto mają z tym problem, bo pewnie ktoś im właśnie w taki sposób kilka razy okazał "brak szacunku". :D Element gry, zgodny z przepisami i wymagający niemałych umiejętności czysto piłkarskich, nie powinno być dyskusji.
0
Kwota duża, ale w dzisiejszych realiach ciężko liczyć na ogranego, a zarazem perspektywicznego pomocnika za mniej niż 40 kilka baniek. No a podobno to właśnie Pogba jest tym najlepszym z najmłodszych w seniorskiej piłce, jeśli chodzi o tę pozycję. Może i za drogo, ale kogoś kupić musimy, bo za 2 sezony Andres pewnie będzie miał rolę podobną do Xaviego w poprzednim i zostaną nam sami 30 latkowie (Rakieta i Busquets 29, zaokrąglam) i Rafa.
0
o gwizdnięta ręka ;O
0
Leo lata nad boiskiem.
0
"idź" - Roman Kosecki
0
myślałem, że 3:1...
0
ale śmieszek ten Roman
0
Rafa do pomocy, w sumie chyba dobrze.
0
GooooLLLAAAsssooo
1
"Gol! hahahahahaha"
0
No był karny. Ale wiadomo, co było w pierwszej połowie.
0
jeszcze Tomek Hajto
2
E tam, śmiejecie się ze Szpaka, a prawda jest taka, że to zajebisty komentator. Z racji wieku zdarzają mu się pomyłki, ale charyzmy i pobudzania emocji swoim komentarzem (przynajmniej jeszcze kilka lat temu) te wszystkie młodziaki mogą się od niego uczyć. Stara szkoła. Ja tam go lubię.
0
JEZUS MARIA!!!!!
1
No Panie Romanie jak Torres się wyróżnia, to chyba nie ten mecz oglądałem.
1
Ney, kurwa.....
1
"Tiki-Tiaka#
0
Plus jest taki, że tak słabego Atleti w ofensywie nie widziałem od bardzo dawna. Ale im zawsze wpada coś z czapki.
0
Arbiter dobrze zadecydował, bo nie widział ręki.
0
a Verma na bramce xD
3
Roman, opowiedz coś jeszcze.
0
Mecz bez wielkiej historii z obu stron, poprzeczka Suareza po rożnym, Verma chyba kontuzja.
1
Verma bez jaj :(
0
Ten Kosecki jest jakis ograniczony
1
Masche już 2 raz...
4
jak kurwa komentator może komukolwiek kibicować?
0
Od kiedy Fellaini jest napastnikiem? Pytam poważnie.
0
Oglądałem właśnie skrót BVB. Ten Felipe to jakiś krewny Dante? Przypomina go i z wyglądu i z gry :D
5
5 bramek to niemałe osiągnięcie, ale przecież Cris w każdym sezonie ma kilka takich spotkań, a napastnikiem jest genialnym. Serio aż tak się tym przejmujecie? Ważne są 3 punkty, a faktyczna weryfikacja formy Realu nastąpi właśnie w meczach z nami i Atletico, z którym miewają niemałe problemy. Zresztą... rok temu real też zaczynał piorunująco i strzelali seriami. A gdyby Messi załadował 5, nie ważne komu, internet huczał by pewnie jeszcze bardziej, normalne.
2
No fakt. Ja to akurat z racji wieku ledwo pamiętam, ale trochę słyszałem :D
18
Takie kasztany jak Hajto mają z tym problem, bo pewnie ktoś im właśnie w taki sposób kilka razy okazał "brak szacunku". :D Element gry, zgodny z przepisami i wymagający niemałych umiejętności czysto piłkarskich, nie powinno być dyskusji.