0

Kwota duża, ale w dzisiejszych realiach ciężko liczyć na ogranego, a zarazem perspektywicznego pomocnika za mniej niż 40 kilka baniek. No a podobno to właśnie Pogba jest tym najlepszym z najmłodszych w seniorskiej piłce, jeśli chodzi o tę pozycję. Może i za drogo, ale kogoś kupić musimy, bo za 2 sezony Andres pewnie będzie miał rolę podobną do Xaviego w poprzednim i zostaną nam sami 30 latkowie (Rakieta i Busquets 29, zaokrąglam) i Rafa.

0

o gwizdnięta ręka ;O

0

Leo lata nad boiskiem.

0

"idź" - Roman Kosecki

0

myślałem, że 3:1...

0

ale śmieszek ten Roman

0

Rafa do pomocy, w sumie chyba dobrze.

0

GooooLLLAAAsssooo

1

"Gol! hahahahahaha"

0

No był karny. Ale wiadomo, co było w pierwszej połowie.

0

jeszcze Tomek Hajto

2

E tam, śmiejecie się ze Szpaka, a prawda jest taka, że to zajebisty komentator. Z racji wieku zdarzają mu się pomyłki, ale charyzmy i pobudzania emocji swoim komentarzem (przynajmniej jeszcze kilka lat temu) te wszystkie młodziaki mogą się od niego uczyć. Stara szkoła. Ja tam go lubię.

0

JEZUS MARIA!!!!!

1

No Panie Romanie jak Torres się wyróżnia, to chyba nie ten mecz oglądałem.

1

Ney, kurwa.....

1

"Tiki-Tiaka#

0

Plus jest taki, że tak słabego Atleti w ofensywie nie widziałem od bardzo dawna. Ale im zawsze wpada coś z czapki.

0

Arbiter dobrze zadecydował, bo nie widział ręki.

0

a Verma na bramce xD

3

Roman, opowiedz coś jeszcze.

0

Mecz bez wielkiej historii z obu stron, poprzeczka Suareza po rożnym, Verma chyba kontuzja.

1

Verma bez jaj :(

0

Ten Kosecki jest jakis ograniczony

1

Masche już 2 raz...

4

jak kurwa komentator może komukolwiek kibicować?

0

Od kiedy Fellaini jest napastnikiem? Pytam poważnie.

0

Oglądałem właśnie skrót BVB. Ten Felipe to jakiś krewny Dante? Przypomina go i z wyglądu i z gry :D

5

5 bramek to niemałe osiągnięcie, ale przecież Cris w każdym sezonie ma kilka takich spotkań, a napastnikiem jest genialnym. Serio aż tak się tym przejmujecie? Ważne są 3 punkty, a faktyczna weryfikacja formy Realu nastąpi właśnie w meczach z nami i Atletico, z którym miewają niemałe problemy. Zresztą... rok temu real też zaczynał piorunująco i strzelali seriami. A gdyby Messi załadował 5, nie ważne komu, internet huczał by pewnie jeszcze bardziej, normalne.

2

No fakt. Ja to akurat z racji wieku ledwo pamiętam, ale trochę słyszałem :D

18

Takie kasztany jak Hajto mają z tym problem, bo pewnie ktoś im właśnie w taki sposób kilka razy okazał "brak szacunku". :D Element gry, zgodny z przepisami i wymagający niemałych umiejętności czysto piłkarskich, nie powinno być dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?