terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale lipa mecz zje.... i jeszcze biali farta maja jak w finale rok temu!!!
0
żewłakow jaki wał stronniczy hah
1
JAAAAAAAAAAAAAAA nie wierze że nie weszło !!!!!
0
Legia przy takim realu by im coś wpakowała ,a to schalke to mnie wkur.... zero serca do gry!!!
1
hahaha wogóle tęskinie za czasami kiedy to w polsacie puszczali CL.
0
troche cię poniosło!!
1
Po remisie z Bayernem miałem nadzieje że schalke zagra dobry mecz albo nawet wyeliminuje real ale po ich grze trace nadzieje.
0
Ja kilka razy miałem tam wejść ale jakaś siła zawsze mnie zniechęci :)
0
1.Messi 2.Floyd Mayweather jr 3.Phelps 4.Ronaldinho 5.Fedor Emilianenko
4
Może się rozgrywać nawet między jedną i oby to była Barca!
0
Wiadomo :)teraz z tylu więcej spokoju mamy
5
Celta powiozła Atletico 2-0.Materace 6 pkt straty do nas :0
0
Piękne zwięczenie meczu w wykonaniu El Pistolero :D !!!
3
haha ale się uśmiałem chyba ostatni mecz barcy pól roku temu oglądałeś.gramy coraz lepiej i nie musimy sie skupiać na robieniu repliki drużyny Guardioli.Barca potrafi odwrócić losy meczu,dobrze wyprowadza kontry i w końcu strzelają coś po stałych fragmętach.drużyna pokazuje charakter , no ale zawsze się znajdą tacy którym coś nie pasuje.
0
Kurde a śniło mi się że biali zremisowali :/
0
Już po raz któryś tam widze że te fakty z faktami nie maja nic wspólnego,jakieś informacje z palca wyssane i nic więcej!praktycznie same błędne info.
1
Neymar powinien odpocząć z Levante.Iniesta i Mathieu dzisiaj dobrze zagrali.mamy dobry wynik 3-1 chociarz nie szło nam dzisiaj,ale ważne że jest zaliczka przed rew.
0
Co ty gadasz Iniesta gra dobrze! zaliczył kilka odbiorów i dał 2 piłki z których powinny być gole
1
Brawo Ter Stegen !!! było gorąco.To jak Suarez znajduje pozycje palce lizać tylko brakuje skuteczności która na pewno przyjdzie,natomiast Neymar dzisiaj bez błysku piłka mu odskakuje.
0
SUPER!!! że meczyk dzisiaj :D
0
22 marca El Classico,a do tego czasu jeszcze kilka kolejek jest i nie wiadomo jak się ułoży sytuacja w tabeli.Może już przed derbami będziemy liderem i oby tak się stało :)
2
Te nagłówki wiecznie wyrwane z kontekstu,stawiają wypowiedzi w zupełnie innym świetle niż jest w rzeczywistości.
0
Busi zagrał świetne spotkanie,chociarz to on zaliczył stratę przy drugim golu ogólne wrażenie bardzo dobre.Masakra on ma 26 lat a juz w 2010 był podstawawym zawodnikiem Barcy.Oby tak dalej VeB!!!
0
http://www.fcbarca.com/61746-okiem-kibica-asystenci-rodem-z-barcelony.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage xavi ma 106 asyst a nie 95 !!!
0
haha też mnie to rozwaliło!!! wogóle stek bzdur tutaj jest napisane !
2
Piszą że Xavi ma 95 asyst a inne żródła podają 104.I właśnie te 104 widziałem kilka razy.
0
Co do Neymara to się zgadzam że troche od niechcenia w niektórych sytuacjach.Ważne że zdobył gola chociarz mógł mieć 4 bramki.Nie wiem po co w 2 sytuacjach przekładał na prawą noge skorą z lewej też potrafi nieżle przylutować jak choćby w pucharze konfederacji.Cieszy natomiast cały zespół.Bardzo kreatywne rozegranie.Co tu dużo pisać cieszą 3 pkt zdobyte na trudnym terenie po genialnym meczu:)
1
Brawo BARCA!!! i brawo dla bilbao że mimo wszystko chcą grac w piłkę :)
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
0
jak ktoś nie może znależć streama to tutaj macie link : http://www.meczenazywo.pl/