1

Ale lipa mecz zje.... i jeszcze biali farta maja jak w finale rok temu!!!

0

żewłakow jaki wał stronniczy hah

1

JAAAAAAAAAAAAAAA nie wierze że nie weszło !!!!!

0

Legia przy takim realu by im coś wpakowała ,a to schalke to mnie wkur.... zero serca do gry!!!

1

hahaha wogóle tęskinie za czasami kiedy to w polsacie puszczali CL.

0

troche cię poniosło!!

1

Po remisie z Bayernem miałem nadzieje że schalke zagra dobry mecz albo nawet wyeliminuje real ale po ich grze trace nadzieje.

0

Ja kilka razy miałem tam wejść ale jakaś siła zawsze mnie zniechęci :)

0

1.Messi 2.Floyd Mayweather jr 3.Phelps 4.Ronaldinho 5.Fedor Emilianenko

4

Może się rozgrywać nawet między jedną i oby to była Barca!

0

Wiadomo :)teraz z tylu więcej spokoju mamy

5

Celta powiozła Atletico 2-0.Materace 6 pkt straty do nas :0

0

Piękne zwięczenie meczu w wykonaniu El Pistolero :D !!!

3

haha ale się uśmiałem chyba ostatni mecz barcy pól roku temu oglądałeś.gramy coraz lepiej i nie musimy sie skupiać na robieniu repliki drużyny Guardioli.Barca potrafi odwrócić losy meczu,dobrze wyprowadza kontry i w końcu strzelają coś po stałych fragmętach.drużyna pokazuje charakter , no ale zawsze się znajdą tacy którym coś nie pasuje.

0

Kurde a śniło mi się że biali zremisowali :/

0

Już po raz któryś tam widze że te fakty z faktami nie maja nic wspólnego,jakieś informacje z palca wyssane i nic więcej!praktycznie same błędne info.

1

Neymar powinien odpocząć z Levante.Iniesta i Mathieu dzisiaj dobrze zagrali.mamy dobry wynik 3-1 chociarz nie szło nam dzisiaj,ale ważne że jest zaliczka przed rew.

0

Co ty gadasz Iniesta gra dobrze! zaliczył kilka odbiorów i dał 2 piłki z których powinny być gole

1

Brawo Ter Stegen !!! było gorąco.To jak Suarez znajduje pozycje palce lizać tylko brakuje skuteczności która na pewno przyjdzie,natomiast Neymar dzisiaj bez błysku piłka mu odskakuje.

0

SUPER!!! że meczyk dzisiaj :D

0

22 marca El Classico,a do tego czasu jeszcze kilka kolejek jest i nie wiadomo jak się ułoży sytuacja w tabeli.Może już przed derbami będziemy liderem i oby tak się stało :)

2

Te nagłówki wiecznie wyrwane z kontekstu,stawiają wypowiedzi w zupełnie innym świetle niż jest w rzeczywistości.

0

Busi zagrał świetne spotkanie,chociarz to on zaliczył stratę przy drugim golu ogólne wrażenie bardzo dobre.Masakra on ma 26 lat a juz w 2010 był podstawawym zawodnikiem Barcy.Oby tak dalej VeB!!!

0

haha też mnie to rozwaliło!!! wogóle stek bzdur tutaj jest napisane !

2

Piszą że Xavi ma 95 asyst a inne żródła podają 104.I właśnie te 104 widziałem kilka razy.

0

Co do Neymara to się zgadzam że troche od niechcenia w niektórych sytuacjach.Ważne że zdobył gola chociarz mógł mieć 4 bramki.Nie wiem po co w 2 sytuacjach przekładał na prawą noge skorą z lewej też potrafi nieżle przylutować jak choćby w pucharze konfederacji.Cieszy natomiast cały zespół.Bardzo kreatywne rozegranie.Co tu dużo pisać cieszą 3 pkt zdobyte na trudnym terenie po genialnym meczu:)

1

Brawo BARCA!!! i brawo dla bilbao że mimo wszystko chcą grac w piłkę :)

0

jak ktoś nie może znależć streama to tutaj macie link : http://www.meczenazywo.pl/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?