terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie nie rozumiem ciągłego biadolenie niektórych osób.Jakis czas temu pisali o przegrany mistrzostwie , a teraz kiedy jest szansa na lidera to nie skupiają się na pozytywach których jest sporo tylko wiecznie coś wynajdą do narzekania, troche optymizmu .Jesteśmy w dobrej sytuacji.
0
http://the-match.eu/viewpage.php?page_id=52
0
Co ty pier..... Iniesta gra bardzo dobrze dzisiaj ,troche szczęścia mu brakuje ,ale widać znaczny progres w formie u Andresa!!!
1
Luisito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
http://the-match.eu/viewpage.php?page_id=52 zawsze tutaj komętuje :)
1
Ray Hudson na Chill :D jak zwykle
0
Ledwo wstałem ,a tu za chwile mecz kochanej Barcy :D lepsze niż kawa na rozbudzenie :D
0
Jutro wielka szansa na lidera.Obyśmy ją wykorzystali VeB!!!
0
Koncentracja i będzie dobrze,.
1
Teraz uspokoić grę :) żęby za bardzo się nie podjarali bo mogą ich pokarać.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
3
Takimi wypowiedziami się ośmieszasz Ronaldinho to kozak i ikona Barcy.Załosny ludziku!
0
Zgadzam się troche pojechali z tą oceną,a co do spużnienia w akcji bramkowej to może chodzić o pierwszą faze akcji, bo nie chce mi się wierzyć że wymagali od niego żeby jeszcze wrócił po tum faulu w pole karne za piłką.
4
Pedro nastrzelał bramki Huesce,Elche w pucharze króla przy wynikach 3-0 albo 4-0 podnosząc jedynie statystyke natomiast Suarez strzelił bardzo ważne bramki w Lidze Mistrzów i BBVA dające zwycięstwo.Tak jak już kiedyś napisałem wole jedną bramke w CL dającą zwycięstwo niż 10 bramek w pucharze króla przy wynikach 5-0.To tak jak mieć 10 Polonezów albo 10 Ferrari :)
2
Noob!!! Suarez to walczak zawsze coś z niego jest nawet kiedy nie strzela bramek, co do Pedro to niewątpliwie najlepsze chwile ma za sobą ,świetny zmiennik i tyle.Po prostu nie ogarnia ważnych meczów, może dlatego że nie gra regularnie ale wątpie bo już w ostatnim sezonie Pepa nie grał tak jak przystało na pierwszy skład.
1
Chyba nie wiesz co piszesz.Iniesta był wprowadzany i udowadniał z każdym meczem że warto mu dawać szanse , a Martin już dużo razy zawiódł i trener po prostu boi się wystawić go w ważnych meczach i pozatym Alves jest dużo bardziej kreatywny.A co do Bartry do jego miejsce jest na środku bo to stoper jest , a nie PO z tą szybkością.
0
Alves póki co zjada Montoye na śniadanie,być może jest to efekt nieregularnej gry Martina ale lepiej nie ryzykować , tym bardziej że Dani złapał forme.
0
Wiem tylko tak jak już napisałem klub musi wyrazić zgodę :)
1
haha co ty gadasz gdybyśmy grali finał LM to klub ma więcej do gadania i nawet jak by chcieli to na Copa mogliby ich nie puścić.Gra w klubie to jest praca mają kontrakty i zawsze klub jest na pierwszym miejscu.
0
30 maja.jcjsdbvsbd
1
Słaba gra!!! widocznie dla ciebie tylko dobrze grają ci którzy strzelają gole.
0
Po co miał mu ją dać Suarezowi jak najbardziej się należała.
0
Pina rąbany rzeżnik.
0
Dobry jesteś wjechał mu na kostke ,a piszesz że złamanie kości śródstopia!!!
0
Co ty pieprzysz oni grają na 50% żeby się nie forsować mamy ciężki terminarz i nie ma sensu tracić sił w wygranej rywalizacji.
1
Weżcie się ogarnijcie już płaczą co niektórzy że GD przegramy żę 2 miechy przewy Busquetsa.Poczekajmy na to co powiedzą lekarze.
0
Oby Busi nie miał kontuzji.
0
niee tylko nie Szpaku :D
0
Rakitić nie gra bo potrzebne są rotacje dla zachowania świeżości w drużynie tym bardziej że mamy terminarz taki jaki mamy , a i wynik 3-1 dla nas na to pozwala.
0
haha dobry jesteś z tym stwierdzenie, a tak na serio to lepsza jest jedna bramka dająca prowadzenie w CL niż 5 bramek na wynik 6-0 z Elche w pucharze króla.