terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naucz się czytać!!! bo poziom twojego debilnego komentarza przekracza wszystkie normy,no chyba że masz 5 lat to można ci wybaczyć.
1
Messi sam jest wart tyle co oni w trzech :D
10
Już tylko 18 godzin do bitwy.Ten mecz to mały finał który może dać mistrzostwo.Coś czuje że będzie mega mecz VeB :D
0
2-0,a tak wogóle to brałbym w ciemno 1-0 przede wszystkim liczą się 3 pkt. :)
0
Ja też tak miałem kilka razy,po prostu postawiłem konsole w inne miejsce gdzie był dobry zasięg wifi i wszystko hasało.
1
Fakty haha jeżeli można mówić o jakiś tytułach przed 1980 kiedy to pieprzony Franco robił wały pod real tfuuuuu!!!!splunąć to mało gówniane madridisto trzymające z nazistami łapiące się pedalskich czynów żeby zrobić pod górę Katalonii.
0
haha a twoim zdaniem PSG nie gra otwartej piłi,a co do eliminacji Chelsea to nie ma co tego wyolbrzymiać zagrali mecz życia i tyle jak Barca zagra swoje to o awans jestem spokojny ;)
1
Chyba z tej 7 Barca jest 8 zespołem ;p
0
Nie rozumiem was Porto w tym sezonie gra kozacki futbol jako jedyni w CL meczu nie przegrali , i nie jest to na pewno wygodny rywal nawet dla Monachium.Licze na niespodzianke ;D
0
Szczerze to wole otwarty mecz z PSG gdzie będzie dużo miejsca dla naszych snajperów niż włoski autobus.
1
Dobre losowanie według mnie :D co do Porto i Monaco to radziłbym ich nie skreślać nie bez powodu zaszli tak daleko,a Porto jako jedyna drużyna meczu nie przegrała w CL tak że mam nadzieje że wyeliminują bawarczyków chociaż będzie piekielnie ciężko.Barca-PSG -znamy ich bo ostatnio często z nimi gramy ,preferują także ofensywny futbol co stwarza miejsce dla naszego napadu co pokazaliśmy na CN w fazie grupowej.Myśle że będzie dobrze :)
0
Zaczynamy losowanko :D
0
Oby uczczony w najlepszy możliwy sposóby czyli 3 pkt :D daj nam Bóg :)
0
Barca-PSG Bayern-Atletico Real-Juventus Monaco-Porto
0
Gdyby wszystkie federacje klubowe się postawiły to nawet Fifa by mogła naskoczyć.Gdzie do uja Mundial w zimie tych szejków to już całkiem powaliło pieprzone gnoje myślą że wszystko można kupić bez przesady.PIEPRZYĆ ZIMOWE MISTRZOSTWA!!!!.Przydałoby się im utrzeć nosa i podetrzeć dupe pertoszmalem.
1
Zobaczysz tylko z odległości 3000 km :D
5
haha weż mi nic nie mów.Powtarzam po raz kolejny tęsknie za CL w Polsacie i komentarzem Borka z Kołtoniem dużo lepiej się ogląda mecz z emocjonującym komentarzem.Co do Szpaka i Żewły PATOLOGIA poziom 5!!! zero jakości,jakby się nażarli jakiś tabletek nasennych bleee.
1
Zgadzam się w 100% co do symulek to Leo się należy wielki szacun bo naprawde zapierniczając z piłką często kilku rywali na niego naciera,a on biegnie jakby nigdy nic,90 % piłkarzy by już płakało ale cóż Messi po prostu nie wie co to sumulka :D
1
No i będzie radość że na Monaco nie trafili :D
1
No bez kitu bo jak Masche grał na stoperku to zawsze kisiel miałem w klasykach i nie tylko.
4
Ja chciałbym real w następnej rundzie.
0
Szkoda że prowadzi jeden z dwóch klubów których nie cierpię oczywiście drugim jest real.
0
Wypad stąd trolu zasrany !!!
0
Dla mnie obojętne kogo wylosujemy.Żeby być najlepszym trzeba pokonywać najlepszych.
1
O której w piątek losowanie?
0
Weż mi nawet nie mów,też bym chyba zszedł :D
0
Ale się niecierpliwie :D
3
Czym niby się ośmiesza,ma chłopak luz i tyle.
0
też chciałbym go w Barcy,niezły walczak z niego,a przy tym świetny technicznie no i ograny w lidze.Wolałbym go niż Koke albo Verattiego który zresztą jest nie to wyjęcia.
1
zawsze są jakieś plusy oby real trafił na atleti :)