0

Naucz się czytać!!! bo poziom twojego debilnego komentarza przekracza wszystkie normy,no chyba że masz 5 lat to można ci wybaczyć.

1

Messi sam jest wart tyle co oni w trzech :D

10

Już tylko 18 godzin do bitwy.Ten mecz to mały finał który może dać mistrzostwo.Coś czuje że będzie mega mecz VeB :D

0

2-0,a tak wogóle to brałbym w ciemno 1-0 przede wszystkim liczą się 3 pkt. :)

0

Ja też tak miałem kilka razy,po prostu postawiłem konsole w inne miejsce gdzie był dobry zasięg wifi i wszystko hasało.

1

Fakty haha jeżeli można mówić o jakiś tytułach przed 1980 kiedy to pieprzony Franco robił wały pod real tfuuuuu!!!!splunąć to mało gówniane madridisto trzymające z nazistami łapiące się pedalskich czynów żeby zrobić pod górę Katalonii.

0

haha a twoim zdaniem PSG nie gra otwartej piłi,a co do eliminacji Chelsea to nie ma co tego wyolbrzymiać zagrali mecz życia i tyle jak Barca zagra swoje to o awans jestem spokojny ;)

1

Chyba z tej 7 Barca jest 8 zespołem ;p

0

Nie rozumiem was Porto w tym sezonie gra kozacki futbol jako jedyni w CL meczu nie przegrali , i nie jest to na pewno wygodny rywal nawet dla Monachium.Licze na niespodzianke ;D

0

Szczerze to wole otwarty mecz z PSG gdzie będzie dużo miejsca dla naszych snajperów niż włoski autobus.

1

Dobre losowanie według mnie :D co do Porto i Monaco to radziłbym ich nie skreślać nie bez powodu zaszli tak daleko,a Porto jako jedyna drużyna meczu nie przegrała w CL tak że mam nadzieje że wyeliminują bawarczyków chociaż będzie piekielnie ciężko.Barca-PSG -znamy ich bo ostatnio często z nimi gramy ,preferują także ofensywny futbol co stwarza miejsce dla naszego napadu co pokazaliśmy na CN w fazie grupowej.Myśle że będzie dobrze :)

0

Zaczynamy losowanko :D

0

Oby uczczony w najlepszy możliwy sposóby czyli 3 pkt :D daj nam Bóg :)

0

Barca-PSG Bayern-Atletico Real-Juventus Monaco-Porto

0

Gdyby wszystkie federacje klubowe się postawiły to nawet Fifa by mogła naskoczyć.Gdzie do uja Mundial w zimie tych szejków to już całkiem powaliło pieprzone gnoje myślą że wszystko można kupić bez przesady.PIEPRZYĆ ZIMOWE MISTRZOSTWA!!!!.Przydałoby się im utrzeć nosa i podetrzeć dupe pertoszmalem.

1

Zobaczysz tylko z odległości 3000 km :D

5

haha weż mi nic nie mów.Powtarzam po raz kolejny tęsknie za CL w Polsacie i komentarzem Borka z Kołtoniem dużo lepiej się ogląda mecz z emocjonującym komentarzem.Co do Szpaka i Żewły PATOLOGIA poziom 5!!! zero jakości,jakby się nażarli jakiś tabletek nasennych bleee.

1

Zgadzam się w 100% co do symulek to Leo się należy wielki szacun bo naprawde zapierniczając z piłką często kilku rywali na niego naciera,a on biegnie jakby nigdy nic,90 % piłkarzy by już płakało ale cóż Messi po prostu nie wie co to sumulka :D

1

No i będzie radość że na Monaco nie trafili :D

1

No bez kitu bo jak Masche grał na stoperku to zawsze kisiel miałem w klasykach i nie tylko.

4

Ja chciałbym real w następnej rundzie.

0

Szkoda że prowadzi jeden z dwóch klubów których nie cierpię oczywiście drugim jest real.

0

Wypad stąd trolu zasrany !!!

0

Dla mnie obojętne kogo wylosujemy.Żeby być najlepszym trzeba pokonywać najlepszych.

1

O której w piątek losowanie?

0

Weż mi nawet nie mów,też bym chyba zszedł :D

0

Ale się niecierpliwie :D

3

Czym niby się ośmiesza,ma chłopak luz i tyle.

0

też chciałbym go w Barcy,niezły walczak z niego,a przy tym świetny technicznie no i ograny w lidze.Wolałbym go niż Koke albo Verattiego który zresztą jest nie to wyjęcia.

1

zawsze są jakieś plusy oby real trafił na atleti :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?