0

Jesteś mało inteligentny!!!na złotego buta strzelał bramki jeszcze w 2014 roku za który już dostał nagrodę.Teraz o ZP zadecyduje okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 kumasz?!!!! Jak narazie tak jak pisałem to Messi go miażdży totalnie:D

1

Czyli w tamtym sezonie Messi powinien zgarnąć ZP bo strzelił 3 bramki w klasykach i to zwycięskich:D

0

Tylko że na tytuły jak i na pichichi pracuje się sezon,a Złotą Pilkę wygrywa się za rok kalendarzowy.Reasumując Messi w 2015 roku miażdży cr11 pod każdym względem.

0

Tylko że piłkarze nie grają tylko dla siebie ale także dla publiki która po prostu kocha taką grę,każdy kumaty dopatrzy się mega skila Neymara i będzie się cieszył widowiskiem,a nie szukał dziury w całym.To tak jakby ktoś miał pretensje i zarzucał brak szacunku za strzelanie większej ilości bramek:D Absurd!!!

2

Komentarz usunięty

1

Przestań jaki brak szacunku to jest futbol!!!Neymar miał taki pomysł na przejście zawodnika,a ten leszcz z Bilbao prawie się popłakał żenada!!! W dodatku nie dostał kartki za te pajacowanie

0

To podanie!!!majstersztyk:D

0

Po co takie bzdury piszesz.Douglas zagrał 100 minut przez cały sezon,nawet nie miał okazji się pokazać,a większość tutaj jedzie po nim,jak zacznie dobrze grać to będziecie mu cukrować i pisać że w niego wierzyliście.haha Żal.pl!!!

0

Super się to ogląda:D

0

Z tego co piszesz można wywnioskować że Pogbe widziałeś tylko w rewanżu na SB.Widziałem wiele meczów Juve w tym sezonie i jest on zawodnikiem o nieprzeciętnych umiejętnościach,pasuje dużo bardziej do aktualnego stylu Barcy niż Veratti,no bo po co na siłę szukać kogoś o charakterystyce Xaviego.

1

Po prostu Lucho zrobił zmianę,wpuścił Douglasa za niego.

0

Dla mnie najlepsze były w sezonie 2005/06,były właśnie wprost proporcjonalne do gry:D

0

Tommy Hilfigher.

0

Tylko jedno mi się ciśnie na usta:wypier... Z tymi koszulkami.Ja się pytam jak można mieć wyjebane na 116 lat tradycji!!!

0

Mnie mu nie zaproponowali,chodzi o to że on chce więcej niż teraz.

0

Zdziwisz się jak za rok kilku odpali z grubej rury.

1

Jeżeli Pogba nie przejdzie to czemu nie,ale jakoś mnie on nie przekonuje swoją grą.w sumie jeszcze młody może się bardzo rozwinąć,a i jego cena będzie pewnie atrakcyjna.Ma 25 lat,a jak wiadomo Xavi najlepiej grał po 28 roku,skoro ma być jego następcą to może też odpali w tym wieku.

0

Ja bym nie oglądał tego meczu.Xavi przeciwko Barcelonie nie nie i jeszcze raz nie!!!!

0

Hahaha ale się uśmiałem!!!!!dobry żart ma to do siebie że jest śmieszny za pierwszym razem,a nie jak w twoim przypadku powtórzony 72648263 raz.Współczuje braku kreatywności,tylko powtarzanie jednego w kółko jak małpa.Nie komentowałem do tej pory tych gównianych ,,żarcików" ale spawać się chce czytając ten szit.

0

Jak minie nam nam nań to Yaya będzie miał 33 lata,prezentuje dobry poziom ale bez przesady potrzebujemy młodego kreatywnego pomocnika,a nie piłkarza u schyłku kariery za którego trzeba będzie dużo zapłacić.Pogba,De Bruyne albo Kovacić ewentualnie Reus troche szklanka ale może dać rade.

0

Czyli twoim zdaniem najlepsze zespoły to te które zajmują 2,3 i 4 miejsca w ligach?to się uśmiałem:D.

1

Olać ten rekord ważne żeby na dwa finały baterie były naładowane.:D

0

Zgadzam się w 100% mamy majstra trzeba otwierać szampana,a tu jak zwykle wklejają ten szit z fioletowej.Skoro sprawia wam przyjemność czytanie tego badziewia to chociaż zostawiajcie to dla siebie!!!

2

Czas najwyższy żeby Messi z Neyem odpoczęli.kij w te rekordy.

1

Genialnie!!!:D mamy mistrza.Brawo VeB!!!

3

0

Po 4 jak juz cos*:D.

1

Darmowego nie ma.Jedyny naprawde dobry program to Flash Sports,pierwszy tydzien za darmo a puzniej jakies grosze.

0

Mialem to samo.Jedyna opcja to program Flash Sports,niestety tylko pierwszy tydzien darmowy,ale warto wszystko dlatego ze WP nie obsluguje flasha.

1

CL to nie Puchar Europy. LM jest od 1992.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?