0

W sumie racja :)

0

Najbardziej bolesny klasyk 1-2 2011/12 ten mecz nie był decydujący po pierwsze,a po drugie na konc sezonu mieliśmy bodajże 9 pkt straty więc nie rozumu,pewnie błąd w tłumaczeniu.

0

2 lata temu też dostał zielone światło bodajże z Psg i doznał nawrotu kontuzji,trzeba pamiętać że nikt nie jest nieomylny,a pośpiech to zły doradca.

0

Ja mimo wszystko wolałbym żeby odpuścił ten mecz.

0

Po Leo będzie Neymar :) a kto da radę z nim rywalizować,może Depay,martial,sterling,James.

1

Hahaha bardzo dobre podsumowanie!

0

Nawet gdyby tak oceniali to i tak sądzę że byłby drugi:)

0

Widzieliście wywiad z cr11? Jak mówi że jest najlepszy na świecie:D

1

Jest fenomenalny! Mimo że nie strzelał karnych od 5 lat ma genialne statystyki.Warto dodać również jego wybryki przez które często bywał zawieszany.W Liverpoolu huknoł 31 bramek zdeklasował wszystkich,a też miał kilka meczów zawieszenia,nie pamiętam już za co to było,ale chyba ugryzienie zawodnika Chelsea.Ray Hudson by powiedział ,,Genius"

0

Nie oglądałem meczu:/ praca... Po obejrzeniu skrótu mam ciary :D co to będzie jak Messi wróci O.O;O)

0

Dokładnie! Każdy widzi co się dzieje,a nikt nic z tym nie robi,ręka rękę myję.Jest jeden plus tej sytuacji,chociaż nikt już nie zarzuci Barcy faworyzowania ze strony tych szmatławych organizacji!

1

Ja się tego nie obawiam bo to są kozaki:D

0

Marny technik? Dobre:D

2

Oglądałem go w tamtym sezonie i podobała mi się jego gra,ale bez przesady.Skoro chcą tyle za niego to niech spieprza do $ity albo p$g.

0

I tak wygramy klasyk:)

0

Zarabiają milion euro rocznie,grają całe życie i prezentują wielkie gówno za przeproszeniem,przez 1000 minut to ja bym coś ukuł! Tym bardziej że grają z takim Vilanovese,TERAZ PRZYDALIBY SIĘ NP.Tello albo Deulofeuu

1

Widzę że co niektórzy nie wyciągneli wniosków z zeszłego sezonu w którym szukaliśmy formy która nadeszła w decydującej fazie sezonu.Tak to już jest w piłce że nie można być w szczytowej formie przez cały sezon.Najlepszym przykładem jest real który w tamtym sezonie miał fenomenalną forme w pierwszej fazie sezonu 22 wygrane z rzędu,ale co z tego wynikło każdy wie :D.Jestem pewny że Barca w tym sezonie będzie czarować i jako pierwszy klub wygra LM 2 razy pod rząd:)

0

Hahaha chcesz zobaczyć pryszcze to idź przed lustro upośledzony niedorozwoju :D Barcy kibicowałem jak tej strony w planach nie było a ty zajadałeś swoje kozy na mecie,morał z tego taki że mało inteligentny jesteś,a po drugie taki miękki płaczek z ciebie laczku.

0

To że nie rozumiesz tego hahaha właśnie świadczy o twoim małym rozumku:),a jeszcze bardziej świadczy o tym to że oglądasz Pogbe od długiego czasu i nie widzisz jego talentu,więc albo jesteś ślepy albo po prosty niezły z ciebie troll. Nie pozdrawiam :D

2

Zgadzam się że to zdanie jest głupie,poziom pierwszoklasisty.

1

Hahaha pisz więcej komentarzy ok,można się nieźle uśmiać! Pewnie Pogbe widziałeś tylko w finale LM i półfinale z realem.

0

Komentarz usunięty

1

Weźcie się ogarnijce hahaha życzę cr11 100 bramek w sezonie pod warunkiem że Barca zgarnie trofea:D

1

Zgadzam się z tobą :) to trener rządzi i tyle,a Messiemu się przy lda pare minut odpoczynku po tych bodajrze 40 meczach.

1

Zasrana fifka!!! Co za absurd że najbardziej skorumpowana i umoczona w nielegalne interesy mafia odbiera szanse dzieciakom na rozwój,absurd! Nie wierzę w to że reszta wielkich klubów nie zrobiła tak samo,ale cóż trzeba sobie powiedzie© prawdę w oczy i to nie są żadne brednie,gówniany Madryt macza w tym palce.

3

1

Nie wierze że już jutro gramy o puchar :D jakoś zleciał ten czas bez meczy o stawkę :)

1

Ale lipa! Nie mogę oglądać meczu i aż mnie skręca! :/

0

Zazdroszczę fetyszu :P

0

Zagadką jest dlaczego istniejesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?