terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I co ma chłopak się jarać puźniej tylko i wyłącznie przewagą kilkudziesięciu punktów nad drugim zespołem w tabeli,zarabia dużo już teraz,chcę więcej,chcę być najbogatszym piłkarzem spoko,ale po co,chwała jest ponad pieniędzmi jak powiedział Tyson,chcesz być najlepszy to musisz pragnąć chwały proste,tylko Barca mu to daje i będzie dawać.Tutaj zapewni sobie miano ikony,legendy futbolu co jest najlepszą inwestycją.
0
Człowieku Suarez w Liverpoolu to był crack jakich mało biega po świecie,był najlepszy w lidze angielskiej,zdobył złotego buta nie strzelając karnych i o mały włos nie zdobywając majstra!!! Ten gość to elita piłkarska od długiego czasu,przecież już w ajaksie miażdżył system,następnym razem radzę nie dodawać komentarza na tematy o których nie masz zielonego pojęcia.
4
Kończę pracę,pierwsze co to wchodzę na stronkę,a tutaj najprzyjemniejsze co może być :D VeB!!!!
1
Przekozazckie!!! Oby to był finalny projekt :)
0
No proszę,ciekawe jak zagramy dzisiaj w środku:D
2
Dla realu też nie gwizdnoł karnego na Karimie,mylił się w dwie strony,ale tak jak powiedział komentator,,karny to jesCze nie gol,a bramka ze spalonego ewidentna,pierdolić hiszpańskich arbitrów tyle w temacie!!!
0
Zajebiste koszulki mają Frank i Luis,ciekawe czy da rade gdzieś wyrwać :)
1
Nie rozumiem jakie kryteria są brane pod uwagę w rankingu FIFA,ale jak dla mnie to jest niezrozumiałe,Belgia kur... Tam jak nie posmarujesz to widocznie nic nie załatwisz.
9
Hahaha skończyłem czytać na był jednym z wielu,chłopie puknij się za przeproszeniem,owszem Andres odnosił spektakularne zwycięstwa z Hiszpanią między innymi dlatego że to najlepsza generacja w historii tej reprezentacji ale to właśnie on był jej najjaśniejszą postacią na trzech wielkich turniejach.Jako playmaker zjada Zidane na śniadanie,a przecież właśnie na tej pozycji obydwaj grali,natomiast Zizou był bardziej ofensywnym graczem.
0
Mimo wszystko zasługuje na szacunek!
0
Pewnie chodziło o to że była ręka przy tym golu.
2
Ja bym z chęcią z tobą pograł :)
0
Aa czyli jesteś za tymi którzy są w lepszej formie :P
2
Piękne czasy,cały dzień beztrosko na podwórku i DBZ :D oddałbym wszystko żeby ten klimat powrócił :)
0
Komentarz usunięty
0
Aa czyli czytałeś i nie potrafisz tego poprawnie zinterpretować,wróć do szkoły :P
0
On wogóle nie czytał,przeczytał nagłówek który jak to bywa coraz częściej na tej stronie ma niewiele wspólnego z tym co naprawdę powiedział i co miał na myśli zawodnik.
1
Chociarz jest sobą i mówi to co myśli nie jak 99% społeczeństwa!
13
Od kiedy piłkarze których wymieniłeś grają w $ity?
0
Ja jestem absolutnie na nie jeżeli chodzi o to żeby nam coś wcisnęli,Barcy po prostu nie wypada tracić goli z 3-ligowcem.Nawet jak będziemy prowadzić 10-0.
0
Może lepiej niech im te kasztany dadzą.
0
Tak tylko że przy tym głosowaniu nie można oddawać głosów na obywatels Hiszpanii,zawodnik ma mieć wyłącznie obywatelstwo amerykańskie.
0
Chodzi o to że Neymar nie ma obywatelstwa hiszpańskiego.
1
Umiesz liczyć? Jak narazie jest 160 goli,a pozostało 7 meczów nawet w każdym z nich strzelają 5 bramek nie dobijemy do 200.
3
Przesadziłeś Villa,Eto'o,Henry tworzyli z Messim świetny atak oczywiście jak byli w formie,zdobyli zarem wiele tytułów i pakowali masę bramek,zgodzę się natomiast z tym że mamy najlepszy atak w historii piłki nożnej :D
6
Ty chyba skupiasz swoją całą uwagę na golach,Rakitić odwala dobrą robotę na boisku,może nie jest efektowny ale wywiązuje się znakomicie z zadań taktycznych.
2
Co tu dużo pisać:D ale dostali wpier... Jestem szczęśliwy! Oglądałem do 85 minuty i jak zwykle problem ze streamem,tablet nie przeżył po spotkaniu pierwszego stopnia z pięścią:D ale kto by się tym przejmowa po tym co dzisiaj zagrała Barca.VeB!!!
0
Aż mam ciarki :D jestem tak nakręcony że tylko o tym nogę myśleć,kocham te napięcie przed El Classico :)
4
Hahaha wiem że to trzeba płakać a nie się śmiać ale przypomniałeś mi pożegnanie Jurka jak mu szpaler zrobili,a do legendy klubu nic!! Witamy w realu...
0
Raczej rywala*