0

Po jaką cholerę takie coś dodajesz!

0

Co do ortografii to sam walisz byki,a pozatym nie gadam tylko piszę,skoro nie potrafisz odróżnić to chyba masz problem.

0

Hahaha to naprawdę daje do myślenia :D W jakim ty świecie żyjesz.To co oni tam mówią,a to co pużniej wprowadzają w życie to dwie różne kwestie.Mieszkasz w Polsce powinienieś to świetnie rozumieć.

1

Gówno wiesz! Skoro dostał ponad 50% głosów od osób najbliżej powiązanych z klubem to coś musi być na rzeczy,najlepiej zgonić całą winę za afery na niego chociarz od nie dawna jest prezydentem,i nie mów mi że wspólnie z Rosselem narobił afer bo byli w jednym obozie!jedyne co mi się nie podoba to umowa z arabami,ale pewnie Laporta by to kontynuował.

0

Mnie nie dziwi pozycja Suareza,skoro dopiero w Barcy posmakował europejskich pucharów :D

1

Ja byłem zwolennikiem transferu francuza,ale po ogłoszeniu że Turan xo nas przyszedł to nie widzę sensu tej transakcji.

4

na ławkę jak najbardziej.

41

I pomyśleć że gość o tych warunkach fizycznych stanie się najlepszym defensywnym pomocnikiem w historii,no ale inteligencją nadrabia wszystko:D Kolejnych 7 lat obfitych w sukcesy mistrzu!!!

0

Ależ wspomnienia odżyły,pamiętam to jakby to wczoraj było.Stopniowe wprowadzanie Messiego do pierwszej drużyny :D Już wtedy pamiętam że robił na mnie wrażenie swoją grą.

0

haha ekonomicznie to był dramat za Laporty,600mln euro długu,co nie zmienia faktu że wolałbym go od Bartomeu bo chociarz jakiś chorych afer nie było.

0

Juventus 6 razy.

0

Z taką padaką jaką gra reszta Argentyny to 2 miejsca należy uważać za duży sukces.

1

Skoro tak to na Bartomeu też nic nie mają bo,te afery zapoczątkował Sandro Rossel.

0

Ogólnie spoko też jestem za Joanem,ale swoje za uszami to on też ma np.rekordowe długi coś około 600 mln.euro teraz jest 200 mln.Już nie mam złudzeń co do pewnych rzeczy jak np.Reklama na koszulce,wolę.żeby była i żeby klub się nie zadłużał,ale proszę żeby to nie były araby.

0

Ale już się nie mogę doczekać sezonu!!!mamy mega skład i lecimy po drugi w historii sekstet VeB!szkoda Ikera,jednego z nielicznych których lubiłem z realu,ale to problem śmietankowych jakie wartości preferują.

1

Licho zadba o świeżość zawodników,od stycznia dojdzie Turan,Vidal i może ktoś jeszcze.Mamy mocną kadrę będzie dobrze.

0

Masz może do niego numer?:P

1

Gdzie można dostać taką sofę ?:D

19

14 listopada stuknie mu 30,tak trudno sprawdzić wystawiając komentarz!?

2

60 mln przy obecnej absurdalnej polityce transferowej może starczyć na jeden transfer i to nie z samego topu,skoro bomby transferowe niedługo będą oscylować w granicach 150 mln.

0

Szczyt bezmyślnego komentarza!

1

Spoko,ja tam się będe cieszył że nie będzie grał w tej niewdzięcznej reprezentacji którą doprowadził do dwóch finałów co jest dużym sukcesem.Będzie mógł się skupić tylko i wyłączne na grze w Barcy :D Co oni do cholery myślą,piłka nożna to jest sport drużynowy,to że Messi jest najlepszym piłkarzem wszechczasów to nie znaczy że sam wygra każdy mecz!

3

hahaha to by było coś :D

1

Nie żarty tylko fakty,a pozatym Isco za dużo z kolegami na basenie trenował,a dla Ardy nie ma straconych piłek.

10

Wróce jeszcze do Paula Pogby którego chciałbym w Barcy,ale oczywiście są pewne granice rozsądku po pierwsze nie może wskoczyć na pudło z zarobkami bo to po prostu nienormalne jest(hierarchia musi być),po drugie nie bulić za niego więcej niż 80 baniek,a po trzecie Barca znowu jest najlepszą drużyną na świecie i to piłkarz musi iść na ustępstwa,a nie nasz ukochany klub!VeB!!!

0

Znowu to samo krytyka zawodnika jeszcze zanim zagra pierwszy mecz!Z Ivanem i Suarezem też tak było i co? dali nam Tryplet.Walić śmietankowego Isco ja wole walecznego Turan który technike ma na takim samym poziomie,a co do jego wieku to ma dokładnie tyle lat co Xavi kiedy osiągnoł najlepszą formę.

0

Tryplet czy romantyczne wizje i podziw świata? ;/ Myślę że Tryplet równa się podziw Świata,a wychowankowie niewątpliwie jeszcze nie raz okażą się wzmocnieniem Barcy.Przecierz nie zawsze może być takie pokolenie jak ostanie,ale trzeba przyznać że łezka się w oku kręci jak sobie przypomnę mecz nie pamiętam dokładnie z kim ale chyba w pucharze króla to było w sezonie 2011/2012 ostatni sezon Pepa kiedy to na boisku było 11 wychowanków:D i cisneli jak mega koty.

0

niech to będzie Arsenal,Mou niech się pocałuje w dupe.

0

Super transfer.Kolejny walczak w ekipie:D VeB!

0

Ważne że Bravo chociaż z Barcy wygrał :) Ale szkoda Messiego,strasznego pech ma w tej reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?