terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
kur... dalej mnie to boli!
0
Nie jedzie ktoś jutro do Hanoweru? :D
6
4 lata temu nie strzelił jako jedyny.Dzisiaj daje awans Argentynie:)
1
Visca el Argentina!
0
W ogóle dlaczego Sabella nie trenuje dalej Albicelestes?Martino t ooo troche porażka.
0
Żeby tylko nie było powtórki z 2011.
2
Tylko Messi coś gra,stara się,ale nie ma dzisiaj z kim zagrać.
3
Falcao troche jak żul wygląda teraz:D
0
Ale brzydki mecz jak narazie.
5
Sędzia znowu nie panuje nad meczem.Może się zrobić znowu zadyma jakaś:/
0
Ja prdl... Lepiej dać nura niż powalczyć!
0
ja pier... znowu majdan!!! fu,,ck
0
Jak słyszę nazwisko Majdan to tylko go kojarze z tego że z dodą nagrywał jakieś disco polo :D
3
ooo kolejny ekspert na TVP majdan :D
0
haha śmiech na sali 85 mln!!! rozumiem że United chce odzyskać zainwestowane pieniądze ale po takim sezonie to można by dać 40,ale o czym wogóle mowa jak real zrobił specjaną klauzulę żeby nie grał u nas i bardzo dobrze,bo te jego wachania formy są straszne.
0
7 trofeów w rok! Leo :D
0
Oby im się udało doprowadzić do 2-1 :D
1
Nie ma meczu ale jest Strażnik Teksasu:D
1
Bez kitu:D Nikt nie dokonał czegoś takiego!oby mu się udało.
0
Dawać Turana:D A tak na serio to pewnie żadnej bomby nie będzie.
0
Czyli też jesteś pustakiem uznając ten tekst za trudny do napisania.Zwyczajna wypowiedz,a co niektórzy uważają ją jakby ją Dostojewski wypocił.
0
Weź się nie ośmeszaj! Na pewno wiesz lepiej co czuje Neymar.haha
0
Komentarz usunięty
4
Na tą chwile na pewno tak jest,ale jest jeszcze pierwsza połowa sezonu 2015/2016 a w niej jeszcze 3 trofea do wygrania,jak wszystko pójdzie idealnie to może być nawet 1.Messi,2.Neymar,3.cr.:D
0
Widać też że Pedro to dobry zawodnik do rotacji z MSN.
3
Właśnie technikę ma zajebistą!
1
Widzę że próbujesz udawać specjalistę,ale widać gówno się znasz,po pierwsze tak jak kolega napisał Ivan wcześniej grał bardziej ofensywnie,ale w Barcy mamy zabójcze trio które zapewnia jakość z przodu i pomocnicy mogą się skupić na walorach bardziej defensywnych,tak samo Iniesta co z tego że miał w tym sezonie słabe statystyki skoro zajebiście stabilizował grę,a po drugie trypletu nie wygralibyśmy samym MSN.odniesienie takiego sukcesu jest możliwe tylko dzięki znakomitej grze w każdej formacji.
1
Wszystkich na tej stronie gówno obchodzą twoje wypociny i gorzkie żale!
0
za rok też jest CA.Jubileuszowy turniej na 100-lecie istnienia.
4
Komentarz usunięty