6

kur... dalej mnie to boli!

0

Nie jedzie ktoś jutro do Hanoweru? :D

6

4 lata temu nie strzelił jako jedyny.Dzisiaj daje awans Argentynie:)

1

Visca el Argentina!

0

W ogóle dlaczego Sabella nie trenuje dalej Albicelestes?Martino t ooo troche porażka.

0

Żeby tylko nie było powtórki z 2011.

2

Tylko Messi coś gra,stara się,ale nie ma dzisiaj z kim zagrać.

3

Falcao troche jak żul wygląda teraz:D

0

Ale brzydki mecz jak narazie.

5

Sędzia znowu nie panuje nad meczem.Może się zrobić znowu zadyma jakaś:/

0

Ja prdl... Lepiej dać nura niż powalczyć!

0

ja pier... znowu majdan!!! fu,,ck

0

Jak słyszę nazwisko Majdan to tylko go kojarze z tego że z dodą nagrywał jakieś disco polo :D

3

ooo kolejny ekspert na TVP majdan :D

0

haha śmiech na sali 85 mln!!! rozumiem że United chce odzyskać zainwestowane pieniądze ale po takim sezonie to można by dać 40,ale o czym wogóle mowa jak real zrobił specjaną klauzulę żeby nie grał u nas i bardzo dobrze,bo te jego wachania formy są straszne.

0

7 trofeów w rok! Leo :D

0

Oby im się udało doprowadzić do 2-1 :D

1

Nie ma meczu ale jest Strażnik Teksasu:D

1

Bez kitu:D Nikt nie dokonał czegoś takiego!oby mu się udało.

0

Dawać Turana:D A tak na serio to pewnie żadnej bomby nie będzie.

0

Czyli też jesteś pustakiem uznając ten tekst za trudny do napisania.Zwyczajna wypowiedz,a co niektórzy uważają ją jakby ją Dostojewski wypocił.

0

Weź się nie ośmeszaj! Na pewno wiesz lepiej co czuje Neymar.haha

0

Komentarz usunięty

4

Na tą chwile na pewno tak jest,ale jest jeszcze pierwsza połowa sezonu 2015/2016 a w niej jeszcze 3 trofea do wygrania,jak wszystko pójdzie idealnie to może być nawet 1.Messi,2.Neymar,3.cr.:D

0

Widać też że Pedro to dobry zawodnik do rotacji z MSN.

3

Właśnie technikę ma zajebistą!

1

Widzę że próbujesz udawać specjalistę,ale widać gówno się znasz,po pierwsze tak jak kolega napisał Ivan wcześniej grał bardziej ofensywnie,ale w Barcy mamy zabójcze trio które zapewnia jakość z przodu i pomocnicy mogą się skupić na walorach bardziej defensywnych,tak samo Iniesta co z tego że miał w tym sezonie słabe statystyki skoro zajebiście stabilizował grę,a po drugie trypletu nie wygralibyśmy samym MSN.odniesienie takiego sukcesu jest możliwe tylko dzięki znakomitej grze w każdej formacji.

1

Wszystkich na tej stronie gówno obchodzą twoje wypociny i gorzkie żale!

0

za rok też jest CA.Jubileuszowy turniej na 100-lecie istnienia.

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?