terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie dzisiaj Chile grało,życzę im finału oczywiście z Argentyną,a w nim to juz wiadomo że będe kibicował Messiemu I Masche :)
0
Niestety pierwszy mecz finałowy wygrywa real:/
1
Minimalnie lepszy w przeciągu całej kariery Xavi.17 lat w pierwszej drużynie,najlepszy playmaker wszechczasów według mnie.
1
Mylisz się.Liga światowa w świecie siatkówki cieszy się dużym prestiżem i każda reprezentacja bardzo chce ją wygrać.Polska o ile dobrze pamiętam wygrała ją tylko raz jakieś 3 lata temu.
1
Ulala Lanacion czyli taki argentyński Bild.Naprawdę myślicie że nasz Crack okazałby brak szacunku do Barcy taką wypowiedzią.
0
A wspomaganie islamistów to za mało?!
5
Sam to wymyśliłeś? Leo nic takiego nie powiedział i nie wklejaj na stronie Barcy tego gówna.
0
Jak dla mnie to oczywiste że koszulki bez reklam mają to coś,ale pieniądze trzeba skądś brać,jedyne czego bym wymagał to zmiana sponsora bo qatar to gówno i tyle w temacie.
3
Nawet gdyby to była prawda to niech spada na bambus.
0
Tylko że akurat ten szwindel ro sprawka Rossela.
0
Jak Peru wygra to wszyscy w grupie C po 3 pkt będą mieli.
1
Obstawiam 3-2 dla Peru
0
dzisiaj nie ma raczej co czekać na mecz Peru-Wenezuela chociarż może być dobry.Ciężko się patrzy na grającą Argentynę i Brazylię gdzie wogóle nie ma płynności i ciągłe ciśnienie.
0
Najpierw naucz się formułować zdania,a pużniej się wypowiadaj! Wynika z twojego komentarza że chodzi ci o pierwsze mecze MU w CL czyli początek lat 90 kiedy powstała LM hahaha,sory ale Cr jeszcze wtedy był małym smarkiem :p haha
6
Nie radzi sobie z byciem liderem.W Barcy wiadomo że Messi,Iniesta,Pique są ponad nim i Neymar się czuje jeszcze jak uczeń,no a w Brazylii za szybko zrobili z niego bustwo i tak to jest.
0
Lepiej broniono w tamtych czasach?:D Dobre,a na jakiej podstawie tak sądzisz?.Co do asystentów to w ManU w latach 2003-2009 grali naprawdę klasowi gracze więc nie rozumiem bezsensownych porównań.
0
Spoko,po jednym meczu stwierdzasz że w Brazylii słabo gra,tylko że on z Danim praktycznie tylko coś tam pykają,i przegrali pierwszy mecz po 11 zwycięstwach w których Neymar był kluczowy.
1
Ale szopka w tym meczu i nic więcej.Neymar powinien się uspokoić,widocznie jeżeli chodzi o emocje to rola lidera mu nie służy.W Barcy tego nie ma bo wiadomo że tam Messi gra pierwsze skrzypce.
0
Już Roni by tam lepiej grał od większości!
3
Prawie jak żyro.
1
Dani najlepszy jak na razie;)
1
Kto to ten kołtinjo?
1
Dziwna ta Brazylia oj dziwna.Coutinho na ławie,zero kolektywu,grają tak jak Barca b w tym sezonie no i jeszcze opaska kapitana dla Neya:D
0
Tak,ale nie rozpowiadaj tego ok?:)
0
Ależ niefart:/
3
Dawać Coutinho!
3
Brazylia znowu 2-1 wygra:)
0
Ulala!!Teraz się mecz zrobi.
0
Żal im dupe ściska:)
0
Falcao co ma noge ułożoną:D