0

Pięknie dzisiaj Chile grało,życzę im finału oczywiście z Argentyną,a w nim to juz wiadomo że będe kibicował Messiemu I Masche :)

0

Niestety pierwszy mecz finałowy wygrywa real:/

1

Minimalnie lepszy w przeciągu całej kariery Xavi.17 lat w pierwszej drużynie,najlepszy playmaker wszechczasów według mnie.

1

Mylisz się.Liga światowa w świecie siatkówki cieszy się dużym prestiżem i każda reprezentacja bardzo chce ją wygrać.Polska o ile dobrze pamiętam wygrała ją tylko raz jakieś 3 lata temu.

1

Ulala Lanacion czyli taki argentyński Bild.Naprawdę myślicie że nasz Crack okazałby brak szacunku do Barcy taką wypowiedzią.

0

A wspomaganie islamistów to za mało?!

5

Sam to wymyśliłeś? Leo nic takiego nie powiedział i nie wklejaj na stronie Barcy tego gówna.

0

Jak dla mnie to oczywiste że koszulki bez reklam mają to coś,ale pieniądze trzeba skądś brać,jedyne czego bym wymagał to zmiana sponsora bo qatar to gówno i tyle w temacie.

3

Nawet gdyby to była prawda to niech spada na bambus.

0

Tylko że akurat ten szwindel ro sprawka Rossela.

0

Jak Peru wygra to wszyscy w grupie C po 3 pkt będą mieli.

1

Obstawiam 3-2 dla Peru

0

dzisiaj nie ma raczej co czekać na mecz Peru-Wenezuela chociarż może być dobry.Ciężko się patrzy na grającą Argentynę i Brazylię gdzie wogóle nie ma płynności i ciągłe ciśnienie.

0

Najpierw naucz się formułować zdania,a pużniej się wypowiadaj! Wynika z twojego komentarza że chodzi ci o pierwsze mecze MU w CL czyli początek lat 90 kiedy powstała LM hahaha,sory ale Cr jeszcze wtedy był małym smarkiem :p haha

6

Nie radzi sobie z byciem liderem.W Barcy wiadomo że Messi,Iniesta,Pique są ponad nim i Neymar się czuje jeszcze jak uczeń,no a w Brazylii za szybko zrobili z niego bustwo i tak to jest.

0

Lepiej broniono w tamtych czasach?:D Dobre,a na jakiej podstawie tak sądzisz?.Co do asystentów to w ManU w latach 2003-2009 grali naprawdę klasowi gracze więc nie rozumiem bezsensownych porównań.

0

Spoko,po jednym meczu stwierdzasz że w Brazylii słabo gra,tylko że on z Danim praktycznie tylko coś tam pykają,i przegrali pierwszy mecz po 11 zwycięstwach w których Neymar był kluczowy.

1

Ale szopka w tym meczu i nic więcej.Neymar powinien się uspokoić,widocznie jeżeli chodzi o emocje to rola lidera mu nie służy.W Barcy tego nie ma bo wiadomo że tam Messi gra pierwsze skrzypce.

0

Już Roni by tam lepiej grał od większości!

3

Prawie jak żyro.

1

Dani najlepszy jak na razie;)

1

Kto to ten kołtinjo?

1

Dziwna ta Brazylia oj dziwna.Coutinho na ławie,zero kolektywu,grają tak jak Barca b w tym sezonie no i jeszcze opaska kapitana dla Neya:D

0

Tak,ale nie rozpowiadaj tego ok?:)

0

Ależ niefart:/

3

Dawać Coutinho!

3

Brazylia znowu 2-1 wygra:)

0

Ulala!!Teraz się mecz zrobi.

0

Żal im dupe ściska:)

0

Falcao co ma noge ułożoną:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?