terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Właśnie pokazałeś jaki z ciebie znawca :D Raul haha od niego dużo większe zasługi i na pewno lepszym reprezentantem Hiszpanii był David Villa zresztą najlepszy strzelec La Roja,co do Casillasa to niewątpliwie jest jednym z najlepszych no ale podważanie tego że Xavi jest najlpszym piłkarzem w historii Hiszpanii to blużnierstwo. Człowiek dzięki któremu reprezentacja wygrała mundial obroniła mistrzostwo europy,ten który tym wszystkim dyrygował z takimi efektami.Powiem więcej Xavi to najlepszy pomocnik wszech czasów,radzę przemyśleć jeszcze raz ten twój głupi komentarz!! :D w sumie to chociaż można się z niego pośmiać.
2
Czas to ty możesz sobie dawać żeby się do szkoły nie spóźnić! bo chyba nie wiesz co piszesz wiadomo że na tej pozycji w Barcy potrzeba czasu na wkomponowanie się ale Ivan pokazał już że potrafi zagrać świetnie w ofensywie i dobrze odciążając defensywie,na pewno w następnym sezonie będzie grał pierwsze skrzypce w środku pola.
1
No dzisiaj super mecz zagrał okraszony piękną bramką :D
0
Dasz link do meczu? :)
0
Najlepszy pomocnik wszech czasów :D
0
W sumie to hiszpańskie media informują czyli Xavi nie idzie do arabów :)myśle że do Stanów poleci jak już coś.
0
Xavi nie rób tego !!!jak już odchodzisz to lepiej do Redbulla :D
0
Coś mi się nie chce wierzyć w to zestawienie.Po pierwsze że Messi ma kontrakt na 36 baniek,a po drugie że Lewy najwięcej w Bayernie zarabia.Jak dla mnie Forbes jest bardziej wiarygodnym żródłem i podaje całkiem inne liczby,a mianowicie dużo mniejsze(Messi ogólem 44 mln,cr-41mln,a kontrakty obydwaj na około 20 mln euro).
0
No właśnie autor też o tym pisał, a mianowicie że na wyspach każdy z każdym gra otwarty futbol czego nie można powiedzieć o niektórych rywalach Barcy, a raczej o większości ligowych drużyn.
7
http://www.meczyki.pl/obrazki,23334 nowy rodzaj korków :D
0
Zaskakująca decyzja,ale dużym plusem jest że nie będzie trzeba nigdzie jeżdżić :D
0
A ty to kto?bo na pewno nie kibic Barcy :D
0
Andes powoli zaczyna łapać formę, zobaczycie że huknie bardzo ważną bramkę w CL lub zaliczy decydującą asystę,i wtedy każdy będzie pisał że w niego wierzył,hipokryzja ludzi na tej stronie nie zna granic.
0
Jako dobry zmiennik czemu nie :)
3
Słabo prezentowaliśmy się od 30 min. do końca połowy,drugą połowę i pierwsze pół godziny pierwszej dominowaliśmy.Natomiast to że nie mieliśmy całego meczu pod kontrolą trzeba zrzucić na fatalną skuteczność,a głównym momentem zwrotnym była setka Neymara po dograniu Luisa Suareza kiedy to wystarczyło uderzyć z metra,wtedy real wyprowadził kontre i padł gol co uskrzydliło białych na 15 minut które zagrali bardzo dobrze,ale to nie zmienia faktu że nawet jak nie mamy dobrego dnia to wygrywamy arcy ważne mecze VeB!!! po majstra.
1
hahahaha :D dobre
1
Jedziemy po majstra VeB!!!. Dzięki Barco za palpitacje serca :D,a tak apropo fajnie by było jakby Valencja wskoczyła na drugie miejsce:)są w gazie widać powrót na salony tego klubu z piękna historią.
0
Co ty pieprzysz,słabo noob!!! mecz się jeszcze nie skończył ,a założe się że druga połowa będzie dobra w naszym wykonaniu VeB!!!!!!!!!!!
1
Do wszystkich którzy spodziewali się spacerku,takie pompowanie balonika to głupota real jest na drugim miejscu i jak widać spieli dupe na klasyk.Spodziewałem sie tego ale nie spodziwałem sie tak słabej gry w środku pola wszystko w naszych rękach druga połowa będzie inna Veb!!! szczęśliwi po zwycięstwie wierni po porażce.
0
3-1 dla nas VeB :D
0
Ile ja nerwów zjadłem z tymi streamami !!!!!!!!!!!!
2
Tylko Xavi tutaj nam pomoże ,strasznie niepewnie dziś w środku gramy,mam nadzieje że w drugiej połowie się ogarniemy VeB!!!!!!!! :D
0
http://24-beststream.eu/viewpage.php?page_id=3 aaaaaaaaaaaaaaaa
0
let's get ready to rumble!!!!!!!!!!!
0
VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie wiecie może czy na telefonie nokia lumia 620 windows phone 8, da się oglądać mecze?z góry dzięki za odp.:)
0
Skąd ja to znam.Nieraz już szlag mnie trafiał jak zaczynało ścinać i trzeba było zmienić streama,a dzisiaj serwery będą pewnie tak obciążone że boje się że trudno będzie o pożadny kanał,trzeba być optymistą :) VeB!!!
1
0
Świetnie się rozumie z Messim tylko on gra tam gdzie Neymar no chyba żeby go jako pomocnika ustawiać :)
0
Benzema 60 baniek chyba trochę cię poniosło,w sumie to się przyzwyczaiłem do zawyżania wartości rynkowej zawodników realu czego nie można powiedzieć o naszych piłkarzach np.Thiago poszedł za 18 mln.,a taki Morata za 22 haha śmiech na sali.