1

po cholere wystawiasz takie śmieci !!!

0

Szczerze to brałbym w ciemno 1-0 bo liczą się 3pkt.Ale jakby było 5-1 do bym ocipiał ze szczęscia :)

1

te wyjazdowe fajne ale koszulka mogłaby być cała żółta bo znowu z koroną mi się kojarzy tak jak wyjazdówki z tamtego sezonu.

0

Pep w pierwszym sezonie wygrał wszystko! podpisał kontrakt 5 czerwca 2008 roku ,a rok pużniej mieliśmy wszystkie tytuły.

2

Piszecie że 30 baniek za Pedro to dobra suma to jesteście śmieszni.Taki Morata odchodzi z realu za 22 miliony a my jak zwykle za bezcen naszych oddajemy !!!

1

Co do Borka to się nie zgodzę.Nigdy nie wyczułem w jego komentarzu stronniczości w strone realu i szczerze powiedziawszy tęsknie za czasami kiedy to na polsacie puszczali LIge Mistrzów bo jego komentarz świetny w połączeniu z Kołtoniem.Natomiast na samą myśli o Szpakowskim i Żewłakowie żygać mi się chce!!!

0

08.04.09r: FC Barcelona - Bayern Monachium 4:0 np.po tym meczu wiedziałem że Lige Mistrzów wygramy :)

1

Nom liga hiszpańska wychodzi przed szereg :) w dodatku świetna w tym sezonie Valencja i sevilla (zwycięzca ligi europy).Kluby z hiszpanii regularnie biją zagraniczne w rozgrywkach międzynarodowych.Ale jak na razie to Premier League jest jeszcze nieco lepsza wewnętrznie.

0

Real gra nijak od 2 miesięcy i w tym wszystkim martwi mnie to żeby nie złapali farmy w najważniejszych meczach.

0

Wiem ale chodziło mi o wszystkie rozgrywki.

2

Swoja drogą to szkoda żę Leo ma problem z karnymi bo w tym sezonie z 10 strzelił 5 ,a ten z chelsea w półfinale CL boli do teraz:/

0

No właśnie!nie rozumiem po cholere wchodzić na ich strone i jeszcze zaśmiecać naszą ich głupimi wypowiedziami.

0

z Malagą przegraliśmy niestety:/

0

zgodzę się Vietto grał zarąbiście troche szkoda poślizgu przy sam na sam ale i tak świetne zawody w jego wykonaniu.

0

WOW wielki szacun dla żóltych futbol na najwyższym poziomie:) no i znowu wszystko w naszych rękach.

1

Brawo !!!!!!!!!!!!!!!

0

zaraz mnie szlak trafi.Wogóle 5-latki ostrzej grają niż ten real kładą się po musnięciach

1

waidomo jak nie idzie to karny!!!

0

Chwila przerwy była ale na prezentacje pucharu koszykarzy LOL XD haha

0

hahahaha nie moge z tego okrzyku :D

0

haha ale cyrk przerwali mecz żeby zaprezentować puchar króla koszykarzy

0

Komentarz usunięty

0

hahahahaha jak piszecie noooby że jest spalony to widać jak się na piłce nożnej znacie,Noe ma spalonego na 100%

0

Zobaczycie że zdobędziemy majstra w tym sezonie :)

0

Masche nota 4 :\ ale czemu tu się dziwić skoro rasowy DP gra jako stoper.To oczywiste że gra w kratke i dalej nie rozumiem dlaczego trenerzy w Barcelonie go tam ustawiają skoro mamy młodego Bartre dobrze rokującego i Matchieu który też lepiej się tam spisuję od Javiera.Gdyby cały czas zmieniali się z Busim na DP to byłyby rotacje które pozwoliłyby tak nie eksploatować Busiego ,a i motywacje by miał większą jak by o ławce pomyślał.

0

Ogólnie rzecz biorąc to walić te ich wybory ważne że mecz wygraliśmy, a to że nie ma naszych oprócz Suareza to mało istotne,szczególnie w tych ogórkowych rankingach ufefy

32

Powinniśmy jak najszybciej zrezygnować z tej umowy.Jakoś nie pasuje żeby Barca miała logo arabów na koszulkach,żygać się chce od tych petrodolarów które wszędzie pchają ,a po drugie ManU pokazuje że można mieć jeszcze dużo większy kontrakt z zachodnią firmą w ich przypadku to Chevrolet na 80 mln.

0

Styl Guardioli hah dobre to dowodzi tylko że oglądasz Barce od jego czasów i myślisz że to on wprowadził czy jak ty to napisałeś udoskonalił ten styl.Prawda jest taka że dla Barcy zawsze priorytetem był,jest i będzie atak pozycyjny z szybką wymianą piłki oparty na świetnych technicznie piłkarzach i pisząc że jest to styl Guardioli udowadniasz że wogóle nie znasz historii klubu,a po drugie styl ten udoskonalił na początku lat 90 Johan Cruijff.

0

Tu chodzi o styl z jakim się utożsamiamy , a nie drużyne samą w sobie.

0

Bardzo ciekawe statystyki, Suarez 4 brameczki przy niecałych 350 minutach ;) ,a będzie jeszcze lepiej, po statystyce na samym dole widać co Guardiola robi w Bayernie,stara się tam zrobić kopie Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?