terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie dopiero jesteś w podstawówce skoro tak napisałas, a odnośnie komentarza to wszystko jest logicznie napisane, tylko widze że jesteś nieco upośledzona i nie zajarzyłaś :p
0
hahaha to że ktoś napisze że Monaco prowadzi to oznacza że jest fanem! puknij się w łeb.
0
0-2 Dla MONACO :O!!!
0
Dobry mecz barcy:)szczególnie na plus wiadomo Suarez ale Rakitić
1
Brawo Barca!!, ale mam ten sam problem prawie laptopa rozpierniczyłem z nerwów!!!
0
Wchodzisz na meczyki i masz 30 streamów tylko sobie musisz dobrać po swojego neta :)
0
Dokładnie ,nie można skreślać Daniego przez wzgląd na 1 błąd.Tym bardziej że nie mamy godnego następcy ,no chyba że chcesz żeby zagrał Montoya bez rytmu i formy albo Adriano kompletnie nieograny w tym sezonie.
0
myśle że zobaczymy dzisiaj Xaviego gdzieś tak od 60 min.
0
Już tylko 30 min. :) VeB!!!
0
Racja!mnie tylko sędziowanie na poziomie 3 polskiej ligi wkurwia !!!i najczęściej na naszą niekorzyść
1
Zgadzam sie w 100% , oni mają czelność nazywać się piłkarzami hahaha trenują całe życie a nawet kurwa jednej kreatywnej akcji bez paniki nie potrafią zrobić tylko na afere wybijają i liczą na fart
0
1
0
0
i dzień zje.......... !!!
0
0
Komentarz usunięty
0
15 minut nadzieji )
0
Błąd Daniego dał Maladze pewność w grze, ale jak strzelimy na 1-1 to oni zaczną popełniać błędy i wtedy na 2-1 hukniemy :)
0
to chyba jednak ten jest http://the-match.eu/viewpage.php?page_id=52
1
http://kredytynamarzenia.pl/kanal-1/
2
Dla mnie Suarez jest bardziej wartośćiowy niż Sanchez.Patrząc na wiek to zbytnio różnicy nie widac tylko rok starszy jest Luis.Moim zdaniem Sanchez nie wnosił za dużo do ataku ,co z tego że odpalił w tamtym sezonie jak nic to nie dało drużynie.Suarez nawet jak nie strzela to walczy do upadłego i daje miejsce dla Neya i Messiego co widać po ich grze.
0
Pogba za tyle pujdzie ale tylko real da tyle bo naje.... mają w głowie i chcą wyciągnąć każdego kto coś tylko pokaże w paru meczach tylko żeby inny klub nie kupił.Bale pokazał tyle samo w Tottenhamie i dali za niego 100 baniek
1
zaraz będzie 2-0
0
Chociaż fajny otwarty mecz nie to co Schalke Real wczoraj kicha że szok!
0
Jaki Żyro !!!taka setka
0
Chciałbym zobaczyś filmik z treningu jak grają cos innego niż w dziadka.
0
Legia wygra z Ajaxem :) obstawiam 1-2
0
Dziwi mnie troche terminarz który mamy w kluczowej fazie sezonu, liga w niedziele pużniej we wtorek gramy z City i tak samo za miesiąc w lidze z realem i rewanż z city.Mam nadzieje że rotacje Lucho pozwolą zachwać świeżość podczas tak napiętego terminarza.
0
Wczoraj oglądałem Porto i Danilo naprawde by się przydał,pasuje do naszego ofensywnego stylu gry.