0

Pewnie dopiero jesteś w podstawówce skoro tak napisałas, a odnośnie komentarza to wszystko jest logicznie napisane, tylko widze że jesteś nieco upośledzona i nie zajarzyłaś :p

0

hahaha to że ktoś napisze że Monaco prowadzi to oznacza że jest fanem! puknij się w łeb.

0

0-2 Dla MONACO :O!!!

0

Dobry mecz barcy:)szczególnie na plus wiadomo Suarez ale Rakitić

1

Brawo Barca!!, ale mam ten sam problem prawie laptopa rozpierniczyłem z nerwów!!!

0

Wchodzisz na meczyki i masz 30 streamów tylko sobie musisz dobrać po swojego neta :)

0

Dokładnie ,nie można skreślać Daniego przez wzgląd na 1 błąd.Tym bardziej że nie mamy godnego następcy ,no chyba że chcesz żeby zagrał Montoya bez rytmu i formy albo Adriano kompletnie nieograny w tym sezonie.

0

myśle że zobaczymy dzisiaj Xaviego gdzieś tak od 60 min.

0

Już tylko 30 min. :) VeB!!!

0

Racja!mnie tylko sędziowanie na poziomie 3 polskiej ligi wkurwia !!!i najczęściej na naszą niekorzyść

1

Zgadzam sie w 100% , oni mają czelność nazywać się piłkarzami hahaha trenują całe życie a nawet kurwa jednej kreatywnej akcji bez paniki nie potrafią zrobić tylko na afere wybijają i liczą na fart

0

1

0

0

i dzień zje.......... !!!

0

0

Komentarz usunięty

0

15 minut nadzieji )

0

Błąd Daniego dał Maladze pewność w grze, ale jak strzelimy na 1-1 to oni zaczną popełniać błędy i wtedy na 2-1 hukniemy :)

0

2

Dla mnie Suarez jest bardziej wartośćiowy niż Sanchez.Patrząc na wiek to zbytnio różnicy nie widac tylko rok starszy jest Luis.Moim zdaniem Sanchez nie wnosił za dużo do ataku ,co z tego że odpalił w tamtym sezonie jak nic to nie dało drużynie.Suarez nawet jak nie strzela to walczy do upadłego i daje miejsce dla Neya i Messiego co widać po ich grze.

0

Pogba za tyle pujdzie ale tylko real da tyle bo naje.... mają w głowie i chcą wyciągnąć każdego kto coś tylko pokaże w paru meczach tylko żeby inny klub nie kupił.Bale pokazał tyle samo w Tottenhamie i dali za niego 100 baniek

1

zaraz będzie 2-0

0

Chociaż fajny otwarty mecz nie to co Schalke Real wczoraj kicha że szok!

0

Jaki Żyro !!!taka setka

0

Chciałbym zobaczyś filmik z treningu jak grają cos innego niż w dziadka.

0

Legia wygra z Ajaxem :) obstawiam 1-2

0

Dziwi mnie troche terminarz który mamy w kluczowej fazie sezonu, liga w niedziele pużniej we wtorek gramy z City i tak samo za miesiąc w lidze z realem i rewanż z city.Mam nadzieje że rotacje Lucho pozwolą zachwać świeżość podczas tak napiętego terminarza.

0

Wczoraj oglądałem Porto i Danilo naprawde by się przydał,pasuje do naszego ofensywnego stylu gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?