0

Bayer strzelał te karne jak totalni amatorzy,może te gwizdy im tak przeszkadzały.

0

http://the-match.eu/viewpage.php?page_id=52 angielski komentarz ale spoko

0

Arsenal może zaskoczyć :)

1

Dobrze niech Atleti awansuje i w następnej rundzie niech na real trafią,niech sie nawzajem wyniszczą troche :D

0

Tak jak napisałem Pep trafił na idealny cykl wielu piłkarzy,no sory ale on nie trwa 20 lat.Za Guardioli Xavi.Iniesta,Puyol,Henry,Eto,Alves,Pique,Busquets,Messi,Villa,Pedro oni wszyscy grali bardzo dobrze natomiast po już w 2012 roku wiele się zmieniło w klubie niektórzy zgubili forme inni odeszli i cykl się skończył, no i trzeba zapoczątkować nowy zmienionym składem.

3

Pep to bez wątpienia dobry trener,tylko zastanawia mnie czy gdyby trafił np. do jakiegoś średniaka to czy odniósłby sukces,bo nie ulega wątpliwośći że w Barcy trafił na fenomenalny cykl piłkarzy którzy myśle że z innym trenerem także by wygrywali trofea i teraz w bayernie także ma śmietanke.No ale to tylko gdybanie a szacunek wielki mu się należy za najlepszą jak dotąd Barce w historii :)

0

Te ekipy akurat są porównywalne.Ale widze że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem kiedy Maradona zdobywał MŚ to byli faworytem bo mieli mega pake a na mundialu 2014 Argentyna nie była uznawana w top5 ,a mimo tego Messi pociągnoł ich do finału,

1

Maradona był dobry ,ale do Messiego się nie umywa.Co do mistrzostw świata to Maradona je zdobył bo miał bardziej konkurencyjną ekipe w tamtych latach no sory ale 3 zawodnikami się nie wygrywa mundialu chociarz było blisko.Messi mvp tego turnieju i finał to też wielkie osiągnięcie i moim zdanie lepiej grali w finale.

2

Floyd Mayweather Jr. ,a w tym roku może zarobić ponad 200 $ bo 2 maja walczy z Mannym Pacqiaio :D

0

To co wczoraj grał Martin to jakieś nieporozumienie ,masakra i patologia po pierwszej połowie modliłem sie żeby Luis dał szanse Douglasowi , myśle że gdyby zagrał tyle minut w tym sezonie co Montoya to by lepiej wypadł.

0

Myśle że gdyby Messi grał w tamtych czasach to zapikował by z 600 bramek w tej lidze,patrząc obiektywnie poziom futbolu jest coraz wyższy.Natomiast wyniki piłkarzy z lat 50,60,70 to jakieś nieporozumienie w niektórych przypadkach są naciągane jak cholera ,weżmy np.Pele to że strzelił ponad 1000 bramek to pewnie prawda tylko szkoda że zaczoł liczyć odkąd skończył 8 lat :D

0

Uwe Seller i Jimmy Greaves maja tyle bramek ale nie tylko w lidze ale ogólnie dla klubów w których grali.

1

O to że kiedyś obowiązywał taki przepis że w klubie mogło bodajże grać 3 zawodników z poza Europy.Natomiast już dawno go znieśli.

0

Spodziewałem się ospałego meczu :) jest prowadzenie i jak dla mnie to może się tak skończyć.Ważne żeby 3 pkt były i Klasyk z pozycji lidera.

0

http://the-match.eu/viewpage.php?page_id=52 tutaj macie z komentarzem Raya Hudsona :D

0

To dobrze bo bałem się o trawke :D

0

Co do ławki rezerwowych to mamy jedną z lepszych w Europie :) ,ale co tu sie dziwić twojej wypowiedzi skoro tak jak juz kolega napisał kupy się nie trzyma.

0

aaa dzięki wielkie :)

0

Gdzie sprawdzacie składy bo daje centrum meczowe i nie ma tam nic ?

0

Gdzie składy są?

1

Figo to ewidentny zdrajca,tym bardziej że był kapitanem Barcy a z realem porozumiał się bez wiedzy Klubu.Walić go!!!

0

Najzwyklejsze wygłupianie się :) Bo chyba molestowaniem klapsa w tyłek na treningu nazwać nie można :D w sumie to klaps od Neymara.Ale takie lekkie przepychanki to spoko są.

0

Miał asysty grał dobrze w Sao Paulo i strzelił kilka ładnych bramek po dobrych klepkach.Radze odrabiać lekcje przed wystawianiem takich komentarzy :)

0

Po pierwsze była mowa o mistrzostwie dla Barcy w wywiadzie więc wnioskuje że twój pierwszy komentarz dotyczył właśnie Barcy bo jeśli nie to albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo jesteś po prostu trollem.

1

oby jutro boisko było w lepszym stanie

0

haha i ty masz czelność zakładać tu konto!!!bo jak dla mnie robi wielką różnicę.

0

Jak narazie to jedynie na treningu miał okazje cokolwiek pokazać ,a jak wiadomo liczy się to co pokazuje na meczu pod presją rywala ,a po drugie żaden piłkarz na świecie nie złapie formy bez rytmu meczowego,ale skoro napisałeś taki komentarz to zakładam że w piłke grałeś jedynie na konsoli.

2

Ty sam jesteś poziom Wawrzyniaka ! niech najpierwch chłopak dostanie jakieś szanse na gre ,a dopiero pużniej będzie można ocenić jego umiejętności,się wkurwi i wszystkim pokaże że potrafi grać.

0

Suarez też jeszcze młody jest.

0

Zajebiste koszulki wtedy mieli bez sponsora :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?