1

Ja też jestem bezrobotny i dobrze mi z tym :p

0

Hahaha prawidłowo:D Ja w poprzedniej pracy oglądałem na telefonie wszystkie mecze Barcy i też poleciałem,co do tego meczu to zapowiadają się niezłe jaja(SZPAKU)ciekawe jakie rodzynki na dzś przygotował:D

0

Jak to dobrze że to Copa jest bo odkąd nie pracuje to chodzę spać o 4 lub 5:D

0

haha nie za bardzo!gość harował na całej długości boiska bo po to był sprowadzony i zebraliśmy tego efekty, dołożył kilka ważnych bramek i asyst.Ty pewnie bys powiedział że miał genialny sezon gdyby strzelił 20 goli,a trofeów by nie było.:Dparodia

0

może od razu kupmy dublera na każdą pozycje,a to z czego Barca słynie na całym świecie czyli szkółka nie idzie w zapomnienie.Ludzie my nie real.

2

Jakby przyszedł Pogba i zarabiałby 12 mln netto to Messi,Neymar,Pogba kosztowaliby klub 100 Mln euro brutto za sezon!!!!totalna abstrakcja :D

0

Ciekawe czy tylko tak pieprzy czy naprawdę ma jakąś opcje co do zmiany sponsora.Co jak co ale te araby to nie jest odpowiedni sponsor dla takiego klubu jak Barca.

0

Skończcie już z tym thiago!odszedł bo nie wytrzymał presji rywalizacji i tyle,a takich chorągiewek nie lubię,a poza tym jest ze szkła.Niech siedzi i płacze w Bawarii skoro tak zdecydował.

0

Zgadzam się!Pogba przereklamowany trzymajcie mnie ludzie!widziałem wiele meczy Juve w tym sezonie i przeważnie był najlepszy na boisku.Veratti jest od Pogby słabszym graczem, po pierwsze gra w sabszej lidze,a po drugie nie wydaje się tak perspektywistyczny jak francuz.Jedyny minus jak dla mnie to to że jak przyjdzie to Andres raczej pójdzie na ławkę.

6

Jedyny pozytyw to chyba to że są wychowankami.Mamy potrójną koronę czyli to że ich nie ma wyszło na dobre Barcy.VeB!

1

Widać jak się znasz,po pierwsze Veratti to DP,chyba nie sądzisz że wygryzłby Sergio,ale właściwie o czym mowa skoro jest nie do ruszenia,po drugie oglądałem cały sezon grę Pogby i jest kozakiem z nim na ofensywnym nasze MSN nie musiałoby się tyle cofać i mogliby się skupić na wykorzystywaniu jego mega piłek.Dodając do tego Rakitićia Barca by miała najlepszą pomoc na świecie z czego słynęła pare lat temu.Busi,Rakieta,Pogba walczaki i w dodatku bardzo techniczni,nikt by z nami nie wygrał walki w środku:D

0

Ciekawie na tym Copa America,same niespodzianki,A tak nawiasem mówiąc tam wogóle nie istnieje jakakolwiek taktyka otwarta piła z obu stron i heja banana na afere :D

2

To chyba normalne!Gdyby był zadowolony z drugich miejsc to by tyle nie wygrał i na pewno nie miałby 4 ZP.Co do Mundialu to Messi i tak zgarnie ten tytuł.

0

skoro tak mówisz to musi być prawda :)

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,27552 Na początek nie jest żle mamy 4 piłkarzy w 11 kolejki :D

0

1.Messi 2.cr 3.Neymar 4.Luis Suarez 5.Hazard .Tak by to wyglądało obiektywnie,rozumiem że Cr to już praktycznie nie ten piłkarz co kiedyś ale troche pojechali dając Hazarda na drugim miejscu.Neymar zasługuje na 3 miejsce bo po prostu jest zajebiscie dobry,a będzie jeszcze lepszy(statystyki dużo lepsze niż Eden).co do Luisa to ciągnął Liverpool dał im prawie majstra po 24 latach,a ten sezon mimo 4 miesięcy bez oficjalnych spotkań genialny!wracając do Gry w LFC także pauzował dużo meczów,a jednak zdobył złotego buta(kozak)

1

Ale niespodzianka:D Myślałem że Dani odejdze tym bardziej że przyszedł Aleix.Ale bardzo dobrze że został.VeB!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Zgadzam się z tobą w 100%.Finał LM to jest wielkie sportowe wydarzenie,a ten pajac zabija emocje!bramka dla Barcy a ten głos jakby się obudził dopiero,szkoda że już nie mam Canal,ale znalazłem sposób na tych pseudo komentatorów,oglądam mecze bez głosu:) i sam komentowałem.VeB!

12

Neymar królem strzelców LM według oficjalnej strony UEFA!!!:D.Miał rozegrane najmniej minut z trójki.

2

Mam to samo.Dałbym wiele żeby świętować razem z nimi:)

0

Barca znowu jest wielka!!!!:D ależ szczęście:D CAMPEONES!!!!! VeB

6

Haha weź się nie ośmieszaj!!!To jak powiedzieć że Prusy to Niemcy,otóż nie Liga Mistrzów jest od ponad 20 lat,prędzej był to puchar Europy który był turniejem o niebo łatwiejszym gdyż grało wiele ogórków.nikomu jeszcze się nie udało obronić LM co świadczy o jego randze.

0

Zajebista wiadomość:D Nie zdzierżyłbym Żewłakowa albo Szpaka.

0

Puyol w koszulce Barcy:Sto mi się podoba.Barca-Veszprem 14-10

1

To już pewne że odchodzi?

0

Hahaha jaki dzban z ciebie.Zdobył MVP mundialu bo dał Argentynie finał o którym cr może pomarzyć.

0

Chowa się do Messiego.Wogóle jak można porównywać samo uderzenie do przedryblowania 4 zawodników i strzeleniu bramki,w dodatku to finał był.Uderzenie Erica ładnie ale sam takie strzelałem ,natomiast bramkę Messiego tylko on może powtórzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?