terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Losowanie:Dggccfff
0
Ta szostka w Nicku to pewnie twoj wiek:D
0
Takie smieszne pseudo kibicku!!!!!!owadzie
0
Jakie leszcze tutaj sa jak wygrywamy to wazelina jak uj,a teraz to szkoda gadac.
4
Polecam obejzec na meczykach filmik o realu,a mianowicie o Franco I jego przekretach na ich korzysc.wlasnie dlatego nie cierpie tego klubu.
0
No wlasnie sie zastanawiam czemu jeszcze nie ma powtorek,najpopularniejszy sport na swiecie generujacy miliardowe zyski,a sedziowie dalej wypaczaja wyniki.
0
Bez sensu skoro mozna sie od kartek odwolywac to czemu np.nie mozna od prawidlowo zdobytego gola jak sedzia spalonego odgwizduje
0
Haha taki Morata poszedl za 22 mln!!
0
Kozackie byly :D
0
23!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Xavi no I El pistolero:D
0
Dzisiaj zagraja mecz zycia :)
2
Wspólczuje Ci!!! skoro ogladasz mecze Barcy tylko po to zeby wylapywac negatywy.
0
Real dzisiaj cos czuje bezbramkowy remisik:-)
21
Hahahaha ale ci dal do pieca hipokryto bezwstydny:D
0
Jeżeli obrażanie połowy składu i lament to wsparcie!!!rozumiem subiektywne zdanie na temat gry,ale nie taką żenadę odstawiać.
16
0
Jaki masz system pewnie wp?
2
Całe szczęście :D po prostu kamień z serca.
0
Pozwolić to ty sobie możesz co najwyżej iść na kibel trollu!!!!udaje znawce,a pisze bzdury tfuuuuu!!!!
0
Zgadzam się z tym,Douglas nawet szansy nie dostaje to jak ma udowodnić że da rade,gdyby chociarż tyle co Montoya pograł to myślę że pokazałby się z dobrej strony,co jak co ale ocenianie książki po okładce to nie jest ok.Widziałem jego grę w Sao Paulo i grał bardzo dobrze.
0
Moim zdaniem powinni mu dać nawet ten 3 letni kontrakt ,w tym sezonie gra dobrze w następnym mam nadzieje że utrzyma formę,a za 2 lata to myślę że już wyhaczymy jakiegoś klasowego PO i wtedy Dani byłby klasowym zmiennikiem.
1
haha chyba nie wiesz co mówisz,prawda jest taka że jak Barca by postawiła sprawę twardo że musi wrócić to Messi w ten sam dzień był by w Barcelonie.Klub to jest praca,piłkarze podpisują kontrakt i zawsze klub jest na pierwszym miejscu przypomnij sobie olimpiade 2008 jak Barca w ostatniej chwili puściła Messiego,i to tylko dla tego że Pep tak postanowił.
0
Panowie powiedzcie mi jak można oglądać wrestling! :? już lepiej szachy :D
0
Haha przestań!!!!ja wole każdy możliwy tytuł dla Barcy niż coś dla repry,tak już mam jedyna drużyna z którą się utożsamiam to Barca :)
0
Ależ nieokrzesani ci zawodnicy Barcy B prowadzimy 2-1 mecz dobrze się układa, a tu nagle Dongou wślizg bez piłki w nogi i wylatuje!!!!
5
http://sport600.com.pl/channel7.php Dla tych co chcą pośledzić poczynania drużyny B :D jak narazie prowadzimy 1-0 wynik dający 3 pkt daje nam ucieczke z przedostatniego miejsca w tabeli czyli dającego spadek do 3 ligi.
0
Dzisiaj o 19 gra Barca B :)
2
Przecież on tak powiedział z zazdrości że Messi jest taki sławny to oczywiste,pomyślał sobie o jak powiem że nie wiem kto to Messi to będzie o mnie głośno i stanę się bardziej popularny! ups wyszedłeś na głupka, bo każdy sportowiec na świecie zna Messiego to oczywiste ćwoku.
5
Z tej trójki tylko Zidane może się równać z Xavim.