0

Losowanie:Dggccfff

0

Ta szostka w Nicku to pewnie twoj wiek:D

0

Takie smieszne pseudo kibicku!!!!!!owadzie

0

Jakie leszcze tutaj sa jak wygrywamy to wazelina jak uj,a teraz to szkoda gadac.

4

Polecam obejzec na meczykach filmik o realu,a mianowicie o Franco I jego przekretach na ich korzysc.wlasnie dlatego nie cierpie tego klubu.

0

No wlasnie sie zastanawiam czemu jeszcze nie ma powtorek,najpopularniejszy sport na swiecie generujacy miliardowe zyski,a sedziowie dalej wypaczaja wyniki.

0

Bez sensu skoro mozna sie od kartek odwolywac to czemu np.nie mozna od prawidlowo zdobytego gola jak sedzia spalonego odgwizduje

0

Haha taki Morata poszedl za 22 mln!!

0

Kozackie byly :D

0

23!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Xavi no I El pistolero:D

0

Dzisiaj zagraja mecz zycia :)

2

Wspólczuje Ci!!! skoro ogladasz mecze Barcy tylko po to zeby wylapywac negatywy.

0

Real dzisiaj cos czuje bezbramkowy remisik:-)

21

Hahahaha ale ci dal do pieca hipokryto bezwstydny:D

0

Jeżeli obrażanie połowy składu i lament to wsparcie!!!rozumiem subiektywne zdanie na temat gry,ale nie taką żenadę odstawiać.

16

0

Jaki masz system pewnie wp?

2

Całe szczęście :D po prostu kamień z serca.

0

Pozwolić to ty sobie możesz co najwyżej iść na kibel trollu!!!!udaje znawce,a pisze bzdury tfuuuuu!!!!

0

Zgadzam się z tym,Douglas nawet szansy nie dostaje to jak ma udowodnić że da rade,gdyby chociarż tyle co Montoya pograł to myślę że pokazałby się z dobrej strony,co jak co ale ocenianie książki po okładce to nie jest ok.Widziałem jego grę w Sao Paulo i grał bardzo dobrze.

0

Moim zdaniem powinni mu dać nawet ten 3 letni kontrakt ,w tym sezonie gra dobrze w następnym mam nadzieje że utrzyma formę,a za 2 lata to myślę że już wyhaczymy jakiegoś klasowego PO i wtedy Dani byłby klasowym zmiennikiem.

1

haha chyba nie wiesz co mówisz,prawda jest taka że jak Barca by postawiła sprawę twardo że musi wrócić to Messi w ten sam dzień był by w Barcelonie.Klub to jest praca,piłkarze podpisują kontrakt i zawsze klub jest na pierwszym miejscu przypomnij sobie olimpiade 2008 jak Barca w ostatniej chwili puściła Messiego,i to tylko dla tego że Pep tak postanowił.

0

Panowie powiedzcie mi jak można oglądać wrestling! :? już lepiej szachy :D

0

Haha przestań!!!!ja wole każdy możliwy tytuł dla Barcy niż coś dla repry,tak już mam jedyna drużyna z którą się utożsamiam to Barca :)

0

Ależ nieokrzesani ci zawodnicy Barcy B prowadzimy 2-1 mecz dobrze się układa, a tu nagle Dongou wślizg bez piłki w nogi i wylatuje!!!!

5

http://sport600.com.pl/channel7.php Dla tych co chcą pośledzić poczynania drużyny B :D jak narazie prowadzimy 1-0 wynik dający 3 pkt daje nam ucieczke z przedostatniego miejsca w tabeli czyli dającego spadek do 3 ligi.

0

Dzisiaj o 19 gra Barca B :)

2

Przecież on tak powiedział z zazdrości że Messi jest taki sławny to oczywiste,pomyślał sobie o jak powiem że nie wiem kto to Messi to będzie o mnie głośno i stanę się bardziej popularny! ups wyszedłeś na głupka, bo każdy sportowiec na świecie zna Messiego to oczywiste ćwoku.

5

Z tej trójki tylko Zidane może się równać z Xavim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?