terminatorexi1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
Iłowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niewierze !!! na stronie smerfów jadą po sędziach hahaha oni chyba poje..... są i tak im za dużo pomógł w tym meczu.
0
hahaha Romek do najbiedniejszych nie należy xD
0
W dzień klasyku to chyba pikawa mi wyskoczy . ale bez jaj nie mam co pompować balonika bo już kilka razy sport nauczył mnie pokory , ale gdyby zdarzyła się manita to biegam z szampanem na golasa po osiedlu :D
0
Wątpie w sezonie można zagrać około 60 meczy maksymalnie czyli Messi w 5 lat mógłby zagrać 300 meczy co jest mało prawdopodobne żeby grać z taką intensywnością ,ale w sumie to jest Messi to kto wie :) no to 463 + 300=763 no ale Xavi ma już teraz 749 i jeszcze w tym sezonie może mieć ponad 763 rozegrane mecze tak że Messi pewnie kiedyś pobije ten rekord ale raczej nie w ciągu 5 najbliższych lat :)
0
Ja bym chciał PSG grają otwarty dobry futbol :D
1
Tylko że raczej nie do wyjęcie PSG ma kasy do cholery i nie oddają zawodników.
3
haha w 10 ich zjechali :D tak jest !!!!
1
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!! mówiłem że Silva ukiuje hahahahha :D
1
Ale ten Costa to burak bez kitu szkoda że Bel Bosque go zabrał na mistrzostwa bo wogóle nie pasuje do stylu Hiszpani co pokazał dobitne Mundial.
0
Spokojnie Silva wali brame i PSG w Cwierćfinale :D
0
No to CHelsea w karnych w dupe :D
0
Gol dla PSG i dogryweczka :D ,a tak na serio to niesłuszna czerwona dla Ibry ustawiła ten mecz :/
4
Wogóle ci pieprzeni sędziowie mnie tak wkurzają że łby bym im rozwalił.Zamiast pozwolić na płynną gre to zdarzają się mecze że wszysko gwizdają.Za to wielki plus dla Premiership tam Ibra w najgorszym wypadku by żółtko zobaczył.
0
Bo to jest panienka leszcz je.....
1
Pierdziele drugi mecz też już pozamiatany troche dziwne że gospodarze w przewadze !!! żółta dla Ibry powinna być znowu pier...... sędziowie pieprzą widowisko niech to szlag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wiedziałem że ten mecz na tvp to kiszka będzie i się nie myliłem, a komentarz pozostawię bez komentarza Żewłakow i wszystko jasne !!!!
0
No nie wiem czy strzał Huntellara od poprzeczki był do obrony :D
0
Bez kitu Iker to jedyny gracz realu do którego nic nie mam , a tu taki brak szacunku.To tak jak kibice Barcy by Xaviego cisneli.
0
Jestem jak najbardziej za :)
0
Pier...... ten mecz szkopy tylko wtedy kiedy nie trzeba to grają.!!!
1
Schalke po raz drugi frajersko w obronie odpadają na własne życzenie!!!!!
0
Schalke 2 bramki i przechodzą:)
0
fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Schalke !!!gggggggg
1
Niech spierdziela głupia baba,Jak rok temu real grał w finale to mogła takie rzeczy pier.... . a nie teraz aferzystka rąbana.
1
Do końca pozostało 12 kolejek.Mamy 76 strzelonych bramek czyli brakuje 46 bramek do pobicia rekordu,musielibyśmy strzelać 4 bramki na mecz co jest wykonalne aczkolwiek bardzo trudne.
0
Świetne porównanie tym bardziej że jestem fanem Dragon Ball :D
2
Ale mi pikawa chodzi jak Messi do karnych podchodzi :)
0
Pique !!!!!!!!!!!!!!!
1
Dobra frekwencja ponad 87 000 osób :)