tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Na ten moment Hiszpania to obok Niemiec najlepiej grająca drużyna na tym turnieju. Anglia największe zaskoczenie in minus.
1
@barcelonaLM Tak, po długich problemach zdrowotnych :)
1
@escarabajo Przy takim stylu, jaki zaprezentowaliśmy dzisiaj to nie wyszlibyśmy z grupy Ukraina, Słowacja, Słowenia i Gruzja... Niestety...
1
@7black4 No tak realnie patrząc to w zasięgu było dla nas 3 miejsce. Ale taka Austria powinna być drużyną w zasięgu reprezentacji Polski. Tymczasem byliśmy od niej o klasę gorsi...
2
@FcPortoFan1999 Z taką grą jak dzisiaj to ciężko byłoby nam wygrać nawet ze Słowacją, czy Słowenią.
7
Łukasz Mejza, Janusz Kowalski, Janusz Korwin Mikke, Włodzimierz Czarzasty i Ryszard Petru z dużym prawdopodobieństwem będą poza Sejmem - źródło onet.pl
6
@_barti Jeśli to prawda to naprawdę byłby to niezły mem :D
8
Jeśli to prawda to hahaha xdddd
https://x.com/dominikdrzazga/status/1713683223014711543
1
@Nazio_87 Czyli kart zabrakło i nie zdążyli dowieść.
8
Jest jeszcze taki exit poll
0
@Pedri16Future Ale na bezpośredni awans już nie. A w barażach może być różnie.
0
Przy takim wyniku nie mamy nawet matematycznych szans na awans, bo Czesi mają 1 mecz zaległy. Nie mamy szans na wyprzedzenie Albanii ani Czech, przy bilansie 9-9.
3
Z Lewandowskim jesteśmy słabi, bez Lewandowskiego jesteśmy po prostu dziadami...
1
Wstyd, żenada, hańba, kompromitacja, frajerstwo. Nie wracajcie do domów - to chce się powiedzieć po takim meczu...
1
To jest po prostu siara, żeby 2 razy zgubić pkt z Mołdawią...
0
@tbas Baraże z racji rankingu w Lidze Narodów.
0
Ostatnie minuty i znowu stracimy pkt z Mołdawią...
9
@Ojciec5tkidzieci To rewelacyjny wynik.
0
@TheNekro94 Ja głosowałem przeciwko a nie za.
0
Jeśli nie wygramy tego meczu to kadra obejrzy turniej w TV.
22
"Jesteśmy gotowi rozmawiać z każdym" - Mateusz Morawiecki. Tylko nikt nie chce już z wami rozmawiać.
0
Probierz jak widać kopiuje styl gry z Championship - gra do skrzydeł i wrzutka ;)
14
@KamQiX Przecież to PiS gada o tych migrantach a sam wizy sprzedaje na lewo ;)
0
Poparcie w wyborach w miastach do 50 tys. mieszkańców: PiS 34,3%; KO 34,2% - źródło onet.
6
Niby z PiS mówią o wielkim sukcesie, ale po ich minach tego nie widać xd
5
@HighestInTheRoom Też na nich głosowałem, żeby PiS nie rządził.
2
Referendum PiS idzie też do kosza. Wzięło w nim udział tylko 40% uprawnionych.
6
Rachoń i Ogórek mogą już szukać nowej pracy.
2
Koniec PiS w Polsce!
12
@Sulimo Głosowania nie przedłużą, tylko ciszę wyborczą.