0

@escarabajo Na ten moment Hiszpania to obok Niemiec najlepiej grająca drużyna na tym turnieju. Anglia największe zaskoczenie in minus.

1

@barcelonaLM Tak, po długich problemach zdrowotnych :)

1

@escarabajo Przy takim stylu, jaki zaprezentowaliśmy dzisiaj to nie wyszlibyśmy z grupy Ukraina, Słowacja, Słowenia i Gruzja... Niestety...

1

@7black4 No tak realnie patrząc to w zasięgu było dla nas 3 miejsce. Ale taka Austria powinna być drużyną w zasięgu reprezentacji Polski. Tymczasem byliśmy od niej o klasę gorsi...

2

@FcPortoFan1999 Z taką grą jak dzisiaj to ciężko byłoby nam wygrać nawet ze Słowacją, czy Słowenią.

7

Łukasz Mejza, Janusz Kowalski, Janusz Korwin Mikke, Włodzimierz Czarzasty i Ryszard Petru z dużym prawdopodobieństwem będą poza Sejmem - źródło onet.pl

6

@_barti Jeśli to prawda to naprawdę byłby to niezły mem :D

8

1

@Nazio_87 Czyli kart zabrakło i nie zdążyli dowieść.

8

Jest jeszcze taki exit poll


0

@Pedri16Future Ale na bezpośredni awans już nie. A w barażach może być różnie.

0

Przy takim wyniku nie mamy nawet matematycznych szans na awans, bo Czesi mają 1 mecz zaległy. Nie mamy szans na wyprzedzenie Albanii ani Czech, przy bilansie 9-9.

3

Z Lewandowskim jesteśmy słabi, bez Lewandowskiego jesteśmy po prostu dziadami...

1

Wstyd, żenada, hańba, kompromitacja, frajerstwo. Nie wracajcie do domów - to chce się powiedzieć po takim meczu...

1

To jest po prostu siara, żeby 2 razy zgubić pkt z Mołdawią...

0

@tbas Baraże z racji rankingu w Lidze Narodów.

0

Ostatnie minuty i znowu stracimy pkt z Mołdawią...

9

@Ojciec5tkidzieci To rewelacyjny wynik.

0

@TheNekro94 Ja głosowałem przeciwko a nie za.

0

Jeśli nie wygramy tego meczu to kadra obejrzy turniej w TV.

22

"Jesteśmy gotowi rozmawiać z każdym" - Mateusz Morawiecki. Tylko nikt nie chce już z wami rozmawiać.

0

Probierz jak widać kopiuje styl gry z Championship - gra do skrzydeł i wrzutka ;)

14

@KamQiX Przecież to PiS gada o tych migrantach a sam wizy sprzedaje na lewo ;)

0

Poparcie w wyborach w miastach do 50 tys. mieszkańców: PiS 34,3%; KO 34,2% - źródło onet.

6

Niby z PiS mówią o wielkim sukcesie, ale po ich minach tego nie widać xd

5

@HighestInTheRoom Też na nich głosowałem, żeby PiS nie rządził.

2

Referendum PiS idzie też do kosza. Wzięło w nim udział tylko 40% uprawnionych.

6

Rachoń i Ogórek mogą już szukać nowej pracy.

2

Koniec PiS w Polsce!

12

@Sulimo Głosowania nie przedłużą, tylko ciszę wyborczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?