3

Tak w sumie ciekawe, czy dla USA scenariusz, w którym Rosją rządziłby Prigożyn, a nowa elita rekrutowałaby się z przestępców (gwałcicieli i morderców) jest aż taki korzystny. ;)

0

@ChampionLW Grupa Wagnera to nie armia tylko prywatni najemnicy, których rekrutowano w więzieniach ;)

0

@ro3ak AfD ma najwyższe poparcie w landach byłej NRD. ;) A reset stosunków z Rosją w Europie i tak nastąpi, bo to wielki kraj o dużym potencjale inwestycyjnym.

2

@Mow_mi_Douglas Skończ z opowiadaniem takich głupot. Dla Polski i Europy lepiej żeby wojna na Ukraina zakończyła się na obecnym etapie. Za 2 lata AfD może być 1 siłą polityczną w Niemczech i wtedy zaczną się prawdziwe problemy.

0

@Awtameok_Klana Putin przegrał wojnę na Ukrainie, politycznie i militarnie. Na dzień dzisiejszy Rosja utrzyma zdobycze terytorialne wraz z Krymem, bo nikt w Europie nie będzie pompował kasy na Ukrainę w nieskończoność. Czeka nas raczej zamrożenie konfliktu niż realne negocjacje pokojowe między stronami. A Prigożyn już może powoli szykować się na wąchanie kwiatków od spodu.

1

Nie no srogo gość odleciał xd


1

@macio_944 O ile nie jest to ustawiona akcja ;)

4

@Nazio87 Jeżeli to nie jest ustawka i Prigożyn rzeczywiście się zbuntował to gość zniknie bez wieści w Wszechrosji ;)

2

Z Wyspami Owczymi będziemy grać o wszystko - w ogóle, jak to brzmi xd

1

@barcelonaLM Na Wyspach to będzie grać na pastwisku. Niestety...

2

Mołdawia współczynnki xG: 0,56; Polska: 2,56

1

Po prostu w przerwie drużyny zamieniły się nie tylko stronami boiska, ale i koszulkami.

10

Widzę parę rekordów ustanowiliśmy xd


6

"Mnie bierze straszna kur****" - T. Smokowski w punkt

0

@El Plutoninho Kupę? My w pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobry mecz. W drugiej połowie wyszliśmy jakby mecz był wygrany + tragiczne błędy indywidualne.

1

@Herato Ale serio w pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze.

1

Gratuluję odwagi po meczu - nikt nie wyjdzie nawet przeprosić kibiców...

0

Jak można przegrać z Mołdawią 3-2, prowadząc do przerwy dwoma bramkami. Niebywała siara...

0

No i Hajto miał rację - Manchester Syty :D

2

Jak Manchester utrzyma wynik do końca to rzeczywiście będzie Syty ;)

2

@El Plutoninho Harder, faster, deeper i wszystko jasne :D

1

W Polsce jedynymi sensownymi ekspertami byli w zasadzie Engel i Wdowczyk. Mieli coś rozsądnego do powiedzenia i dało się to zrozumieć.

1

Póki co w tym meczu mnóstwo chaosu i niedokładności. Taki styl bardziej pasuje Interowi niż City

1

Jest niewykonalny z przyczyn finansowych (całe szczęście), bo obecnie Neymar jest tylko cieniem gwiazdy sprzed kilku sezonów.

1

@Nazio87 Ściślej mówiąc petrodolary i chore kontrakty

3

@clyde Też żałuję, że Messi w zasadzie to idzie już na sportową emeryturę ;)

0

W chwili obecnej po prostu nie stać nas na zaproponowanie mu kontraktu.

0

@Khajio Moim zdaniem zniknie przy pomocnikach takich jak Camavinga czy Tchouameni, bo obaj to zawodnicy podobnego typu. Ale zobaczymy jak będzie. Na pewno presja będzie na nim spora.

9

@Kapitan hawk W zasadzie Hazard sam sobie nieco karierę zniszczył, bo kontuzje to jedno, ale mało sportowy styl życia to drugie ;)

6

@Khajio Średnio go widzę w La Liga, powiem szczerze. Bardziej by pasował do Premier League albo Serie A.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?