tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak w sumie ciekawe, czy dla USA scenariusz, w którym Rosją rządziłby Prigożyn, a nowa elita rekrutowałaby się z przestępców (gwałcicieli i morderców) jest aż taki korzystny. ;)
0
@ChampionLW Grupa Wagnera to nie armia tylko prywatni najemnicy, których rekrutowano w więzieniach ;)
0
@ro3ak AfD ma najwyższe poparcie w landach byłej NRD. ;) A reset stosunków z Rosją w Europie i tak nastąpi, bo to wielki kraj o dużym potencjale inwestycyjnym.
2
@Mow_mi_Douglas Skończ z opowiadaniem takich głupot. Dla Polski i Europy lepiej żeby wojna na Ukraina zakończyła się na obecnym etapie. Za 2 lata AfD może być 1 siłą polityczną w Niemczech i wtedy zaczną się prawdziwe problemy.
0
@Awtameok_Klana Putin przegrał wojnę na Ukrainie, politycznie i militarnie. Na dzień dzisiejszy Rosja utrzyma zdobycze terytorialne wraz z Krymem, bo nikt w Europie nie będzie pompował kasy na Ukrainę w nieskończoność. Czeka nas raczej zamrożenie konfliktu niż realne negocjacje pokojowe między stronami. A Prigożyn już może powoli szykować się na wąchanie kwiatków od spodu.
1
Nie no srogo gość odleciał xd
1
@macio_944 O ile nie jest to ustawiona akcja ;)
4
@Nazio87 Jeżeli to nie jest ustawka i Prigożyn rzeczywiście się zbuntował to gość zniknie bez wieści w Wszechrosji ;)
2
Z Wyspami Owczymi będziemy grać o wszystko - w ogóle, jak to brzmi xd
1
@barcelonaLM Na Wyspach to będzie grać na pastwisku. Niestety...
2
Mołdawia współczynnki xG: 0,56; Polska: 2,56
1
Po prostu w przerwie drużyny zamieniły się nie tylko stronami boiska, ale i koszulkami.
10
Widzę parę rekordów ustanowiliśmy xd
6
"Mnie bierze straszna kur****" - T. Smokowski w punkt
0
@El Plutoninho Kupę? My w pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobry mecz. W drugiej połowie wyszliśmy jakby mecz był wygrany + tragiczne błędy indywidualne.
1
@Herato Ale serio w pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze.
1
Gratuluję odwagi po meczu - nikt nie wyjdzie nawet przeprosić kibiców...
0
Jak można przegrać z Mołdawią 3-2, prowadząc do przerwy dwoma bramkami. Niebywała siara...
0
No i Hajto miał rację - Manchester Syty :D
2
Jak Manchester utrzyma wynik do końca to rzeczywiście będzie Syty ;)
2
@El Plutoninho Harder, faster, deeper i wszystko jasne :D
1
W Polsce jedynymi sensownymi ekspertami byli w zasadzie Engel i Wdowczyk. Mieli coś rozsądnego do powiedzenia i dało się to zrozumieć.
1
Póki co w tym meczu mnóstwo chaosu i niedokładności. Taki styl bardziej pasuje Interowi niż City
1
Jest niewykonalny z przyczyn finansowych (całe szczęście), bo obecnie Neymar jest tylko cieniem gwiazdy sprzed kilku sezonów.
1
@Nazio87 Ściślej mówiąc petrodolary i chore kontrakty
3
@clyde Też żałuję, że Messi w zasadzie to idzie już na sportową emeryturę ;)
0
W chwili obecnej po prostu nie stać nas na zaproponowanie mu kontraktu.
0
@Khajio Moim zdaniem zniknie przy pomocnikach takich jak Camavinga czy Tchouameni, bo obaj to zawodnicy podobnego typu. Ale zobaczymy jak będzie. Na pewno presja będzie na nim spora.
9
@Kapitan hawk W zasadzie Hazard sam sobie nieco karierę zniszczył, bo kontuzje to jedno, ale mało sportowy styl życia to drugie ;)
6
@Khajio Średnio go widzę w La Liga, powiem szczerze. Bardziej by pasował do Premier League albo Serie A.