tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Bobo25 Raczej w nowej robocie ;)
0
@damianex10 Na pewno Grosicki zagrał lepsze niż 10 min niż wszyscy nasi skrzydłowi razem wzięci na tym turnieju ;)
0
@IronSanHybrid W 2026 roku będzie reforma także nie będzie 3 meczy i do domu ;)
0
@clyde Przecież my nic nie grając prawie odpadliśmy z turnieju, bo awans zawdzięczaliśmy szczęściu...
0
Porażka, która wstydu nie przynosi. A w drugiej połowie wyraźnie zabrakło nam pomysłu.
0
@Ostatnikrwawygang Szczęścia? Raczej skuteczności w tej jednej akcji.
0
@michal26 Chciałeś powiedzieć, gdyby nie fart ;)
3
Zgadza się ;)
0
@budel17 + Mecz z Arabią i Meksykiem, bo w sumie styl był tam podobny.
0
@VegetaPolska Frankowski też przeciętnie. Kiwior najgorszy z obrońców.
3
@Kamilos84 Nie no dobrze gra Zieliński, aktualnie nr 1 w naszej pomocy w tym meczu.
1
Na drugą połowę drugi napastnik, żeby powalczyć o remis w meczu. Może się uda.
0
Nawet jeśli odpadniemy to wstydu nie będzie, bo daliśmy sobie szansę a nie rozłożyliśmy nogi, jak z Argentyną.
0
Dobra 8 minut pokazaliśmy pressing to możemy grać już na wynik ;)
15
Twierdzenie Podolińskiego, że w fazie grupowej nie proponowaliśmy za często pressingu to spore niedopowiedzenie ;)
1
Dośrodkowywało Carrasco xdddd
0
Kanada gol, samobój Maroko.
1
Człowiek w gumowej masce czyści wszystko ;)
2
Thomas Mynie xd
17
"Jak to zagrają Chorwaci? Ano tak" - xd
0
@damian16161212 Belgia co turniej grała dobrze w fazie grupowej, potem w pucharowej była kicha.
2
Jasna sprawa, że ten spalony to chyba w 20x powiększeniu może byłby widoczny ;)
0
@BartqRKO Obrońca chyba wybijał ;)
0
Właśnie najlepsze jest, że mikro spalony dotyczył zawodnika, który nie brał udziału w akcji ;)
1
Z tej grafiki to nie wyglądało jak spalony ;)
0
Nie no to lekki żart ze strony sędziego.
1
Francuska Federacja Piłkarska zdecydowała się złożyć protest w związku z użyciem systemu VAR w spotkaniu Francja – Tunezja.
1
@Deviler Późny Beenhakker się przypomina ;)
0
@IronSanHybrid No ba, nawet 711 razy więcej ;)
1
@KrychaFCB Za szczęście to idealna ocena.