tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Belgia musi wygrać, Chorwacji do awansu wystarczy remis.
0
Jutro może być kolejna niespodzianka, czyli odpadnięcie Belgii.
5
Myślicie, że z Francją warto byłoby zagrać na 2 bramkarzy? :)
0
@Szmulek Holandia gra straszną padakę. ;)
2
@MesQueUnClub96 Albo Jędrzejczyk ;)
1
Idealne podsumowanie ;)
1
@Comfortable_ Dania w ogóle była jedną ze słabszych drużyn na tym turnieju. Mega rozczarowanie.
1
@clyde Styl tylko był brzydki. Nasza postawa w tym meczu była żenująca.
2
@IronSanHybrid My też mogliśmy być w domu, jakby Argentynie bardziej się chciało nas dobić ;)
2
@Janiama Raczej szydzimy ze stania przez 15 min na boisku i liczenia na fart. Mogliśmy sobie dać szansę w tym meczu. Nikt nie miałby przecież pretensji nawet jakbyśmy przegrali te 0-2.
2
Prawda ;)
0
@Criss18Barca Awansowałby ;)
0
Patrząc na to jak gramy to Deschamps woli jednak grać z Polską niż Meksykiem ;)
0
@Janiama Myślisz, że Bereszyński nie zagra?
1
Michniewicz to po Mundialu powinien iść na klęczkach do Częstochowy. Limit farta wykorzystał z nawiązką ;)
1
@Comentateiro Na murawie. ;) Największe pretensje to mam do Michniewicza oto, że nasza kadra przy 0-2 nie dała sobie szansy tylko liczyła na fart.
1
@PatrychoO Nie było tak źle. 1 stały fragment gry nam wyszedł xd
8
Ogólnie styl gry naszej kadry to jest antyfootball. A ostatni kwadrans był po prostu dla kibiców żenujący.
0
@mrboom Ostatni kwadrans był żenujący. Żal, że nie daliśmy sobie sami szansy.
2
@tomek8756 Argentyna też spory zawód. Szokiem denna gra Meksyku.
0
Większą niespodziankę niż Australia może zrobić Arabia Saudyjska, jeśli pokona Meksyk ;)
0
Australia więcej celnych strzałów na bramkę.
0
@Kgorecki2500 Może w ogóle najpierw wyjdźmy z grupy :D
0
Wyraźny spalony - dobre 30 cm. Faktycznie wyraźny xddd
2
Dania - cień drużyny z Euro.
0
Taka nie za mocna ta Belgia.
0
Sytuacje bramkowe: 11 do 1 dla Francji. Miazga.
0
@against_modern_football Ale tu nikt nie leży na murawie więc co ma niby gwizdać.
0
@marcinK0000 Póki co TOP.
3
Dembele gra jakby przede meczem wziął jakąś amfę.