0

@MESSIah16 Belgia musi wygrać, Chorwacji do awansu wystarczy remis.

0

Jutro może być kolejna niespodzianka, czyli odpadnięcie Belgii.

5

Myślicie, że z Francją warto byłoby zagrać na 2 bramkarzy? :)

0

@Szmulek Holandia gra straszną padakę. ;)

2

@MesQueUnClub96 Albo Jędrzejczyk ;)

1

Idealne podsumowanie ;)


1

@Comfortable_ Dania w ogóle była jedną ze słabszych drużyn na tym turnieju. Mega rozczarowanie.

1

@clyde Styl tylko był brzydki. Nasza postawa w tym meczu była żenująca.

2

@IronSanHybrid My też mogliśmy być w domu, jakby Argentynie bardziej się chciało nas dobić ;)

2

@Janiama Raczej szydzimy ze stania przez 15 min na boisku i liczenia na fart. Mogliśmy sobie dać szansę w tym meczu. Nikt nie miałby przecież pretensji nawet jakbyśmy przegrali te 0-2.

2

Prawda ;)


0

@Criss18Barca Awansowałby ;)

0

Patrząc na to jak gramy to Deschamps woli jednak grać z Polską niż Meksykiem ;)

0

@Janiama Myślisz, że Bereszyński nie zagra?

1

Michniewicz to po Mundialu powinien iść na klęczkach do Częstochowy. Limit farta wykorzystał z nawiązką ;)

1

@Comentateiro Na murawie. ;) Największe pretensje to mam do Michniewicza oto, że nasza kadra przy 0-2 nie dała sobie szansy tylko liczyła na fart.

1

@PatrychoO Nie było tak źle. 1 stały fragment gry nam wyszedł xd

8

Ogólnie styl gry naszej kadry to jest antyfootball. A ostatni kwadrans był po prostu dla kibiców żenujący.

0

@mrboom Ostatni kwadrans był żenujący. Żal, że nie daliśmy sobie sami szansy.

2

@tomek8756 Argentyna też spory zawód. Szokiem denna gra Meksyku.

0

Większą niespodziankę niż Australia może zrobić Arabia Saudyjska, jeśli pokona Meksyk ;)

0

Australia więcej celnych strzałów na bramkę.

0

@Kgorecki2500 Może w ogóle najpierw wyjdźmy z grupy :D

0

Wyraźny spalony - dobre 30 cm. Faktycznie wyraźny xddd

2

Dania - cień drużyny z Euro.

0

Taka nie za mocna ta Belgia.

0

Sytuacje bramkowe: 11 do 1 dla Francji. Miazga.

0

@against_modern_football Ale tu nikt nie leży na murawie więc co ma niby gwizdać.

0

@marcinK0000 Póki co TOP.

3

Dembele gra jakby przede meczem wziął jakąś amfę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?