1

Laskowski jaki tekst xdd

1

@IronSanHybrid Chyba jedyne rozwiązanie, bo Cash może meczu nie skończyć.

1

@Sulimo Było tak samo, jak teraz. Wuja miał dużo farta.

4

Przyfarciło się nam, bo to jest faul na kartkę, co w przypadku Casha oznacza wcześniejszy prysznic.

1

3 kartka w 5 minut. Brawo xd

2

Smutno to mówić, ale Arabia ma lepszą kulturę gry w piłkę od nas.

0

@michal26 O Glika byłbym spokojny ;)

1

Niemożliwe. Michniewicz ma tyle odwagi, żeby grać na 2 napastników?

1

@Kgorecki2500 Szwajcaria powinna wygrać z Kamerunem, Portugalia raczej też powinna coś strzelić.

0

@MESSIah16 Wszystko jest wliczane (liczą się wszystkie mecze).

3

Zasady klasyfikacji drużyn na tegorocznych Mundialu w przypadku równej liczby punktów:
1) bilans bramkowy
2) strzelone gole
3) wynik meczu
4) klasyfikacja fair play

0

@MESSIah16 To cię zszokuje, ale decyduje bilans bramkowy w przypadku równej liczby punktów. Bezpośrednie mecze są dopiero później ;)

0

@MESSIah16 Zależy kto z kim wygra/ przegra. Najpierw liczą się bezpośrednie mecze.

1

@MESSIah16 Już po remisie mamy matematyczne szanse na awans. Proszę bardzo oto scenariusz, gdzie po 2 meczu w zasadzie nie mamy żadnych na awans. Argentyna przegrywa z Meksykiem, Arabia wygrywa z Polską - w tej sytuacji Arabia 6 pkt; Meksyk 4, my 1, Argentyna zero. Musielibyśmy liczyć, że Arabia wygra z Meksykiem co najmniej 2-0 a my 2-0 pokonamy Argentynę ;)

4

@czosnekfcb I tak obok bramkarza był najlepszym graczem w zespole ;)

0

@MESSIah16 Każda z wymienionych przez ciebie drużyn pokazała coś w ataku w przeciwieństwie do nas to raz. Dwa, ile razy zdarzają się takie mecze? Równie dobrze Arabia może nam spuścić łomot, bo my nie umiemy grać w ataku pozycyjnym.

0

@MESSIah16 Ale Arabia coś zagrała z tą Argentyną. My z Meksykiem pokazaliśmy football w ofensywie na poziomie Kataru...

0

@MESSIah16 Szanse matematyczne, czyli żadne. Jeśli nie wygramy z Arabią to możemy zapomnieć o awansie.

0

@MESSIah16 Oczywiście, że możliwe. Jeśli przegramy z Arabią to nawet przy założeniu remisu Argentyny i Meksyku nie mamy żadnych realnych szans na awans. Nie ma opcji, żebyśmy wygrali z Argentyną.

2

@Deviler U nas w Polsce nie zatrudnia się poważnych trenerów tylko jakiś figurantów w stylu Sousy albo oszołomów w stylu Brzęczka.

3

@MESSIah16 Albo się okaże, że w sobotę pakujemy już walizki ;)

5

@Deviler Taktyka Czesia się sprawdza dopóki rywal nie strzeli nam gola. ;)

9

@KrychaFCB Jak oddasz wolność politykom za cenę bezpieczeństwa to nie będziesz ani wolny, ani bezpieczny.

2

@AmigoBlancos Stanowski jest ogólnie mało obiektywny ;)

8

Srogie xdd


0

@Maker0 I dwa razy ograła Portugalię ;)

1

@MESSIah16 Nie no sorry, ale Grecja nie grała na Euro 2004 lagi przez 90 minut...

4

@okiemtypera_lucaxx95 Kanada przede wszystkim dziś powinna wygrać ten mecz, bo była zespołem o klasę lepszym od Belgii.

4

I to jest smutne, że nawet farmerzy z Kanady nie boją się grać piłką z Belgią (pomijam, że dziś zagrała ona słabo) a my boimy się atakować, bo ważne jest tu cytuję wprost Michniewicza "minimum ryzyka, maksimum pragmatyzmu"...

1

@GeneralXavi Nie, nie to za mocne xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?