tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Laskowski jaki tekst xdd
1
@IronSanHybrid Chyba jedyne rozwiązanie, bo Cash może meczu nie skończyć.
1
@Sulimo Było tak samo, jak teraz. Wuja miał dużo farta.
4
Przyfarciło się nam, bo to jest faul na kartkę, co w przypadku Casha oznacza wcześniejszy prysznic.
1
3 kartka w 5 minut. Brawo xd
2
Smutno to mówić, ale Arabia ma lepszą kulturę gry w piłkę od nas.
0
@michal26 O Glika byłbym spokojny ;)
1
Niemożliwe. Michniewicz ma tyle odwagi, żeby grać na 2 napastników?
1
@Kgorecki2500 Szwajcaria powinna wygrać z Kamerunem, Portugalia raczej też powinna coś strzelić.
0
@MESSIah16 Wszystko jest wliczane (liczą się wszystkie mecze).
3
Zasady klasyfikacji drużyn na tegorocznych Mundialu w przypadku równej liczby punktów:
1) bilans bramkowy
2) strzelone gole
3) wynik meczu
4) klasyfikacja fair play
0
@MESSIah16 To cię zszokuje, ale decyduje bilans bramkowy w przypadku równej liczby punktów. Bezpośrednie mecze są dopiero później ;)
0
@MESSIah16 Zależy kto z kim wygra/ przegra. Najpierw liczą się bezpośrednie mecze.
1
@MESSIah16 Już po remisie mamy matematyczne szanse na awans. Proszę bardzo oto scenariusz, gdzie po 2 meczu w zasadzie nie mamy żadnych na awans. Argentyna przegrywa z Meksykiem, Arabia wygrywa z Polską - w tej sytuacji Arabia 6 pkt; Meksyk 4, my 1, Argentyna zero. Musielibyśmy liczyć, że Arabia wygra z Meksykiem co najmniej 2-0 a my 2-0 pokonamy Argentynę ;)
4
@czosnekfcb I tak obok bramkarza był najlepszym graczem w zespole ;)
0
@MESSIah16 Każda z wymienionych przez ciebie drużyn pokazała coś w ataku w przeciwieństwie do nas to raz. Dwa, ile razy zdarzają się takie mecze? Równie dobrze Arabia może nam spuścić łomot, bo my nie umiemy grać w ataku pozycyjnym.
0
@MESSIah16 Ale Arabia coś zagrała z tą Argentyną. My z Meksykiem pokazaliśmy football w ofensywie na poziomie Kataru...
0
@MESSIah16 Szanse matematyczne, czyli żadne. Jeśli nie wygramy z Arabią to możemy zapomnieć o awansie.
0
@MESSIah16 Oczywiście, że możliwe. Jeśli przegramy z Arabią to nawet przy założeniu remisu Argentyny i Meksyku nie mamy żadnych realnych szans na awans. Nie ma opcji, żebyśmy wygrali z Argentyną.
2
@Deviler U nas w Polsce nie zatrudnia się poważnych trenerów tylko jakiś figurantów w stylu Sousy albo oszołomów w stylu Brzęczka.
3
@MESSIah16 Albo się okaże, że w sobotę pakujemy już walizki ;)
5
@Deviler Taktyka Czesia się sprawdza dopóki rywal nie strzeli nam gola. ;)
9
@KrychaFCB Jak oddasz wolność politykom za cenę bezpieczeństwa to nie będziesz ani wolny, ani bezpieczny.
2
@AmigoBlancos Stanowski jest ogólnie mało obiektywny ;)
8
Srogie xdd
0
@Maker0 I dwa razy ograła Portugalię ;)
1
@MESSIah16 Nie no sorry, ale Grecja nie grała na Euro 2004 lagi przez 90 minut...
4
@okiemtypera_lucaxx95 Kanada przede wszystkim dziś powinna wygrać ten mecz, bo była zespołem o klasę lepszym od Belgii.
4
I to jest smutne, że nawet farmerzy z Kanady nie boją się grać piłką z Belgią (pomijam, że dziś zagrała ona słabo) a my boimy się atakować, bo ważne jest tu cytuję wprost Michniewicza "minimum ryzyka, maksimum pragmatyzmu"...
1
@GeneralXavi Nie, nie to za mocne xd