5

Póki co nowa Barca Xaviego ma dobre momenty, ale to trochę za mało biorąc pod uwagę kasę wydaną na transfery.

2

Od paru lat na 1 dobry mecz Busquetsa przypada 15 słabych.

0

Co z tego, że optycznie mamy przewagę, skoro jak dotąd to Real był konkretniejszy.

1

To by było na tyle. Nasza gra w obronie to jakiś ponury żart...

0

@GeneralXavi Akurat obaj wyglądali nieźle w City.

5

@MesQueUnClub96 Przez siebie i parodię gry w obronie. Inter był dziś do klepnięcia.

0

@barcelonaLM Doliczony czas gry po zdobyciu gola na 3-3 to był jakiś kabaret gry w obronie.

0

Przed meczem z Realem my nie mamy defensywy i to jest nasz największy problem...

3

Za niewygranie meczu możemy podziękować naszej defensywie. Przecież te akcje Interu to nie była finezja piłki nożnej - długie podanie do wolnego zawodnika, który ośmieszył naszych obrońców...

1

@michal26 W zasadzie Garcia też nie grał dobrze. W ogóle nasza obrona w tym meczu nie grała dobrze.

0

@Jasialdinho Mecze

0

Ja tam na Pique psów wieszać nie zamierzam. Od paru sezonów wiadomo, że jego forma to sinudoida. Dziś zagrał tylko dlatego, że wszyscy podstawowi obrońcy byli kontuzjowani.

1

No to maszyna Kloppa chyba się właśnie skończyła ;)

5

Skoczek narciarski Cene Prevc postanowił zakończyć sportową karierę po najlepszym dla siebie sezonie. Powodem jest zmiana priorytetów życiowych w tym zwłaszcza doskonalenie się na innych polach niż sport i pójście na studia.

3

Jak to dobrze, że dałem Salaha na C w FPL - u xddd

4

@Kim Kallstrom Jeśli tempo wzrostu CPI się utrzyma to spokojnie w grudniu zobaczymy 20%.

3

@Ojciec5tkidzieci Tylko twardzi wyborcy PiS ;)

4

Turkey incoming ;)


4

@Firestone Miał pomysł + trafił na generację piłkarzy, którzy ten pomysł umieli zrealizować ;)

2

Turcja przegrywa z Luksemburgiem xddd

8

Przy najmniej szczere, że wywalili kasę dla propagandy ;)


6

Boże, co to za patocelebryci...
https://x.com/szymekk21/status/1570126211950469122

3

Skoro rząd myśli o reglamentacji to węgla na zimę nie ma i nie będzie.


2

Przy najmniej po raz kolejny nie obejrzeliśmy bezbronnej i totalnie bezjajecznej Barcelony w meczu z wysokiej klasy przeciwnikiem.

3

Mimo wszystko to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, a o końcowym wyniku zadecydowały detale.

1

Villareal 4-3 ;)

0

Liverpool jest dramatem na początku sezonu.

2

Napoli 4-0 xddd

0

Łokieć oczywisty, to byłoby niesprawiedliwe, gdyby sędzia dał Victorii karnego.

0

Napoli za moment 2-0 z Liverpoolem (karny dla gospodarzy). Update: pudło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?