tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Póki co nowa Barca Xaviego ma dobre momenty, ale to trochę za mało biorąc pod uwagę kasę wydaną na transfery.
2
Od paru lat na 1 dobry mecz Busquetsa przypada 15 słabych.
0
Co z tego, że optycznie mamy przewagę, skoro jak dotąd to Real był konkretniejszy.
1
To by było na tyle. Nasza gra w obronie to jakiś ponury żart...
0
@GeneralXavi Akurat obaj wyglądali nieźle w City.
5
@MesQueUnClub96 Przez siebie i parodię gry w obronie. Inter był dziś do klepnięcia.
0
@barcelonaLM Doliczony czas gry po zdobyciu gola na 3-3 to był jakiś kabaret gry w obronie.
0
Przed meczem z Realem my nie mamy defensywy i to jest nasz największy problem...
3
Za niewygranie meczu możemy podziękować naszej defensywie. Przecież te akcje Interu to nie była finezja piłki nożnej - długie podanie do wolnego zawodnika, który ośmieszył naszych obrońców...
1
@michal26 W zasadzie Garcia też nie grał dobrze. W ogóle nasza obrona w tym meczu nie grała dobrze.
0
@Jasialdinho Mecze
0
Ja tam na Pique psów wieszać nie zamierzam. Od paru sezonów wiadomo, że jego forma to sinudoida. Dziś zagrał tylko dlatego, że wszyscy podstawowi obrońcy byli kontuzjowani.
1
No to maszyna Kloppa chyba się właśnie skończyła ;)
5
Skoczek narciarski Cene Prevc postanowił zakończyć sportową karierę po najlepszym dla siebie sezonie. Powodem jest zmiana priorytetów życiowych w tym zwłaszcza doskonalenie się na innych polach niż sport i pójście na studia.
3
Jak to dobrze, że dałem Salaha na C w FPL - u xddd
4
@Kim Kallstrom Jeśli tempo wzrostu CPI się utrzyma to spokojnie w grudniu zobaczymy 20%.
3
@Ojciec5tkidzieci Tylko twardzi wyborcy PiS ;)
4
Turkey incoming ;)
4
@Firestone Miał pomysł + trafił na generację piłkarzy, którzy ten pomysł umieli zrealizować ;)
2
Turcja przegrywa z Luksemburgiem xddd
8
Przy najmniej szczere, że wywalili kasę dla propagandy ;)
6
Boże, co to za patocelebryci...
https://x.com/szymekk21/status/1570126211950469122
3
Skoro rząd myśli o reglamentacji to węgla na zimę nie ma i nie będzie.
2
Przy najmniej po raz kolejny nie obejrzeliśmy bezbronnej i totalnie bezjajecznej Barcelony w meczu z wysokiej klasy przeciwnikiem.
3
Mimo wszystko to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, a o końcowym wyniku zadecydowały detale.
1
Villareal 4-3 ;)
0
Liverpool jest dramatem na początku sezonu.
2
Napoli 4-0 xddd
0
Łokieć oczywisty, to byłoby niesprawiedliwe, gdyby sędzia dał Victorii karnego.
0
Napoli za moment 2-0 z Liverpoolem (karny dla gospodarzy). Update: pudło.